Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Explicatie la da sau nu

#11
Dap,normal...dar sa am si conditii acolo unde merg,depinde unde si cu cine 10

Iti plac filmele Horror?
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#12
Urrm...ador asta:X dar nu atunci cand apa este prea rece... >.>

Iti plac pestii? *si de mancat si de privit* x.x bleah
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#13
Pai.. da imi plac ... dar nu oricare pesti(ma refer la mancat) nu au un gust foarte extraordinar dar este destul pe bun... de privit imi place tare mult sa ii privesc mai ales pestisorii de acvariu...

Ai vrea sa regizezi un film, pe o tema aleasa de tine?
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#14
DA!Ma fascineaza ideea...chiar imi place mult,am de obicei multa imaginatie,dar am o singura problema,de multe ori imi este frica sa-mi exprim ideile.
Iti place Harry Potter ??

#15
Da,ador sa fac teme!Sigur ca nu!Cui ii place sa petreaca mult timp in fata unui caiet si sa scrie niste exerciti care,uneori te scot din minti!Le urasc.

Next:ai vrea sa fi un personaj dintr-un anime?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#16
da38 bineinteles ca da...pentru ca cele mai multe personaje fac lucruri interesante.. sunt frumoase si inteligente(par exemple Ayumu Narumi) se lupta extraordinar de bine desi la inceput au fost elevi sau pur si simplu au avut o viata normala( Yusuke, Ichigo..etc) 43 scapa mereu din necazuri ( cat as vrea sa fac si eu asta 38) sunt mereu prinse in situatii ciudate, chiar periculoase, momente in care raman calme si nu au loc niste scene datorita crizelor de isterie,si chiar si in cea mai complicata/delicata situatie, o secunda sau doua le ajunge pentru a gandi si a elabora un intreg plan O.o

next> va place negrul? Smile

#17
Dah,e o nonculoare interesanta,ca si opusul lui...^^
Ai cazut vreodata de pe o banca aterizand in fund?
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#18
pai daca este vorba despre o banca de la scoala ...da deoarece un coleg(tampit) o venit cu viteza si m-a impins din spate in timp ce stateam pe o banca si am cazut direct in fund.....

Crezi in reincarnare....???
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#19
Pai sa ma gandesc...mi se pare ciudat chestia ca dupa ce murim..nu se mai intampla nimic.Ne moare trupul(nu am spus tocami corect)dar nu si sufletul,nu?Asa ca tind sa cred in reincarnare...chiar daca nu sunt 100% convinsa.

Q:Ti s-a intamplat sa visezi o persoana(aparent necunoscuta),iar atunci cand pleci la scoala(de exemplu)sa o vezi pe strada?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#20
nu mi s-a intamplat niciodata, sau poate s-a intamplat si nu imi aduc aminte..pt ca am auzit ca daca te uiti dimineata pe geam uiti ce ai visat , si eu in fiecare dimineata ma uit pe geam...dar mi sa intamplat ca sa visez un coleg si sa il vad la scoala....

Ai vrea sa fi astronaut??
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)