Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Explicatie la da sau nu

#81
da, pentru ca as vrea sa stiu ce cred altii despre mine si sa stiu daca mint sau sa mai stiu ce le trece altora prin gand in acel moment. ar fi destul de interesant next: ti-ar placea sa fi vampir?

#82
Da , pentru ca as fi nemuritoare si as ramane blocata la 17 ani ( asa as vrea ) , as bea sange , nu de oameni as prefera de animale , de ce sa le fac rau celor nevinovati ? Si as mai vrea pentru ca as fi " frumoasa " , cum se spune ca vampirii sunt frumosi prin tot ce fac ei.

Next: Ai vrea sa fii un actor/actrita ?
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#83
Super joc... sa vedem.
Nu cred. De ce? Pai sa vedem... nu prea poti sa faci nimic fara sa apara in ziar. Daca iti faci un iubit poti sa il alegi pe unul ce vrea doar bani tai. La fel si in cazul prietenilor. Daca esti prea "sensibila" poti sa ajungi "incoltita". Chiar daca as avea milioane si etc... Asta nu e asa de important pentru mine, cat timp am o familiea ce tine la mine si prieteni de "incredere" (nu toti, cred) totul este ca o poveste in care traiesc. Poate sunt si avantaje in daca ai fi, insa... Chiar nu as fi un model de urmat (ca sa zic asa) decat sa fac o greseala si toti sa o uremeze, mai bine raman anonima pentru alti.

Next: Iti plac zilele in care ploua, iar tu esti pe strada?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#84
Da imi plac, imi da o senzatie foarte placuta. Acel sunet al ploii e asa de.. Nu cred ca sa intamplat vreodata sa ploua, iar eu sa fiu in casa : )). Evident ca NU. Chiar daca asta inseamna sa iau un pumn de pastile dupa : ))

Next: Iti plac plimbarile nocturne?

punct.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)