Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Explicatie la da sau nu

#1
In primul rand : daca acest joc va fi considerat neconstructiv sau spam, rog pe cineva sa-l stearga. (As dori sa fiu si anuntata daca se poate si nu-s prea pretentioasa)

In al doilea rand : jocul se joaca in felul urmator :

User 1 : Iti place iarna ?
User 2 : Da/Nu imi place iarna pentru ca.... si se continua cu o explicatie. Cel putin pe doua randuri.
User 2 : Dupa ce scrie explicatia la intrebare, pune la randul sau o intrebare.

Sper ca ati prins ideea. Incep eu :

Iti plac capsunile ?
[Imagine: shaiyalight.png]

#2
De dragul farmecului sarbatorilor, cred, dar s-a cam spulberat de multa vreme mitul Mos Craciun la mine, asa ca nu pot raspunde nici nu hotarat, nici da hotarat.

Ti-ar place sa vezi lumea ?
[Imagine: shaiyalight.png]

#3
Da... pentru ca am vazut deja oamenii, acum vreau sa vad si ce i-a format, si ce au facut ei pe alte plaiuri, ce anume a dat unor zone o reputatie si ce anume i-a facut pe oamenii din alte zone sa aiba anumite trasaturi accentuate, spre diferenta de cei din alte zone... Ah, si vreau sa vad daca a avut dreptate cine-a zis cand a zis ca in Grecia barbatii sunt frumosi, si in Italia italiencele sunt urate, si in Tunisia noaptea sunt temperaturi de sub -20 grade... Si vreau sa vad metrourile suspendate ale japonezilor, Piramidele, scaunele duble pt obezi ale americanilor, turmele de lame pe aleile inguste din america latina, sa merg la tiger sanctuary, sa vad o nunta indiana traditionala si sa mananc orez cu carne, legate cu o alga pe o plaja din hawaii unde exista oameni imuni la Sida... *slaps herself and cries: Wake up already!*

Ti-ar placea sa poti vedea fantome, ingeri, demoni, si chiar sa le poti atinge?
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#4
Da...de ce nu?Mi-ar placea sa traiesc o experiente...supranaturala...avand in vedere ca intodeauna m-au atras aceste fenomene stranii.Pe cat de interesant..pe atat de infricosator.

Next:Ai vre sa ai puteri magice?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#5
da... deoarece daca as avea puteri magice ai putea sa fac lumea exact asa cum as vrea eu.... as putea sa zbor... as putea sa traiesc intr-un palat.....o da asta o fost exagerat/////..

inrebarea mea...
ti-ar placea sa fi presedintele tarii??
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#6
Nu!Sa fii presedintele tarii nu mi se pare o chestie asa super.Daca nu faci tututror concetatenilor pe plac,vor incepe sa te urasca si se vor creea barfe si glume pe seama ta.In plus..nu stii cand cineva poate atenta la viata ta.Asa ca mai bine nu!

Next:Ti-ai dorii ca oamenii sa fie nemuritori?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#7
Nu,pentru ca multi oameni duc o viata in saracie si mizerie si dupa ce ca traiesc in astfel de conditii mai traiesc si etern...Si oricum eu nu vreau sa se intample pentru ca ma gandesc cat timp iti este alocat pentru fiecare categorie de viata adica iti traiesti viata si pe urma ajungi la batranete si ramai vesnic acolo...

Iti place sa minti?

#8
Nu,pentru ca intodeauna atunci cand mananc,mi se inatmpla sa ma usture buzele de la ele.Asa ca prefer sa nu ma ating...decat sa ma usture buzele toata noaptea21

Q:Iti place sa visezi?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#9
Depinde in ce sens...sa visez la ceva anume,cum se zice in ziua de azi,cu ochii deschisi? pai...mi-e indiferent...dar noaptea? noaptea nu visez mai nimic10

Iti plac merele?:X:X:X:X
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#10
Da,imi plac merele.Doar cele cu gust acrisor.Cele dulci ma enerveaza la culme.Nu pot sa le suport...yucky.Cred ca tu esti o fana inraita a merelor21
Next:Iti plac excursiile?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)