Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

Bineinteles ca as vrea asta.Si sper ca in viitor sa si fiu..Bine..nu chiar scriitoare ci o mangaka de Yaoi 10 Si bestsellurile ar fi ca raiul pentru mine.If you know what i mean.

Next: Ai vrea sa fii cea mai bogata si mai puternica persoana din lume?(deja stiu raspunsul)

Sincer intrebarea m-a pus pe ganduri. Probabil ca daca as fi as uita de cei dragi mie si de ceea ce e cu adevarat important in viata. dar sa fim seriosi. totul se rezuma la bani in ziua asta. Mie una imi ajunge ce am.

Q: Ti-e foame?

A : Pai ce pot sa zic ^^ foame imi e 21 dar imi e lene sa ma duc sa-mi fac de mancare 21 asa ca ma abtin ^^

Q: Stai pe scaun acum?
I'm not insulting you. I'm describing you.

Intrebarea ta e cam stupita... cum adica de ce intrebam mereu " de ce"..1 la mana - nam idee la ce te referi..la joc..sau cand intrebi ceva..defapt "de ce" se foloseste atunci cand intrebi ceva..." De ce impodobim bradu de Craciun" Sau " de ce e pisica neagra" sau alte intrebari. Dar mai poti intreba " cum de tara noasta seamana cu un peste" sau " cum de se pun asfel de intrebari". Ori si cum intrebarea ta e fara logica si prost gandtita... fara inspiratie.
fara suparare dar daca stateai putin mai mult si te gandeai cred ca scriai o intrebare mult mai interesanta.

Next: Cunoasti oameni care nu-i suporti da nu vrei sa le spui pt ca ti-ai face o impresie proasta?
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


Ei si-ar face o impresie prosta depre mine?...putin imi pasa.
Adica cel putin eu daca ceva ma deranjeaza imi place sa zis in fata decat sa vorbesc pe la spate.Mi se pare mult mai bine asa.Acum vorba aceia,,Adevarul doare".Poate acei oameni s-ar supara pe mine sau cum ai zis tu si-ar face o impresie prosta despre mine,insa mai bine imi spun parerea decat sa stau din mila,sau din alte motive cu aftfel de persoane.De cunoscut,cunosc,insa incerc sa-mi spui opinia cat mai placut iar daca schimbarea intarzie sa apara imi fac noi cunostiinte.

Next: Ti s-a intamplat sa uiti un lucru care pentru o persoana draga tie sa fie foarte important?
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

sa intamplat o singura data dar eram foarte mica atunci si nu s-a suparat pe mine444
next ::: Ti s-a intamplat vreodata sa iti spuna cineva cat de mult il enervezi ??? [[ srry fara inspiratie ]]

O,...ai vrea tu 10 sa folosesc acel cuvant 65.
Desigur...chiar o foarte buna prietena de a mea a facut asata 21.A fost horror...Ma rog,ma facut sa-mi dau seama ce fel se persoana e 10
Next: Ai da o petrecere daca diriginta ta se-ar rupe piciorul?
[Imagine: da-1.jpg]


Twilight... Would you die for love?


It's on my lips, it's in my dreams.
It's a story told by two.
You say you want to be happy.
I can make your dream come true.


my yaoi fan fic


[Imagine: chibi_1341.gif]
chibi-ul lui Pure Love

Bomboane...multe bomboane pentru Asha :X

poate...65..acum depinde cat de grava e situatia
>Smile...intr'un fel as face'o...ma enerveaza diriga...foarte tare...x(..mai degraba i'as pune strangul la gat2121

NEXT: Mama ta te paraseste.Tu o vei mai iubi???
[doamne fereste...1010]
Senzatia e unica, doza de risc e mica.Viciul meu implica doar placere si dependentza psihica…-->>MUziCA<<--
♫No music♫
♫No life♫

MUSIC save my SOUL



Intotdeauna ! tot mama mea este chiar daca a plecat (parerea mea .. )

Iubesti anime-urile ?
edit by Love_Yuki_Eiri>editeaza si scrie mai mult

Pai sigur ca le iubesc.Daca nu le-asi iubi nu as mai avea anime-uri preferate si nu as mai avea ce cauta pe acest forum21

next:Iti place anime-ul :"Hellsing"?
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.








Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 66.901 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.490 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)