Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evită cuvântul DA sau Nu (2)

@Storymaker, nicio problema... Scuza-ma daca am fost prea dura. ^^

E frumoasa, doar ca unii copii care stiu sa dea cu piciorul intr-un lucru oferit o fac (pe scoala) sa arate... ^ ^ Dar oricum, inveti de acolo multe lucruri, printre care si socializarea, exprimarea parerilor, cum sa eviti o bataie si sa rezolvi un lucru pe cai pasnice... 106 E frumoasa si imi place. Ea are ca scop sa ne aduca. Desi daca iti displace si cineva ti-o baga pe gat... ._.'

Ciocolata calda e buna si rece sa o bei? [plina de inspiratie]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Eu...o prefer si calda, dar daca e sa o beau, as putea sa o beau oricum, cred ca supravietuiesc si daca are cateva grade mai putin decat ar trebui. Imi place oricum 106

Next: Ai putea sa refuzi un cadou de craciun?
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

Păi oricât de oribil ar fi cadoul, l-aş lua. Până la urmă intenţia contează; dacă ce a ales este total lipsit de gust asta este; înseamnă că problema ar fi la cel care a cumpărat cadoul; probabil îşi ştie doar gusturile proprii şi atât.

Ai putea să refuzi o invitaţie la dans?
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Depinde cine ma invita...As putea sa refuz...Dar daca e un baiat 'cute':3 raspunsul va fi categoric afirmativ ,voi dansa :p

Ai mancat ceva astazi?[lipsa de insipiratie]
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"

M-am "indopat" ca si in alte zile. Tocmai ce acum o ora am mancat.

Iti plac animeurile?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

De obicei ma uit din plictiseala asa ca ma indoiesc de placerea mea de a ma uita la ele.

Next:
Ce cuvant iti vine sa strigi cand ai reusit ceva ce-ti doreai de mult?
Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!


Dumnezeu vindeca ce medicii nu au putut: https://www.youtube.com/watch?v=21ijUVwpsfA

Iisus vorbeste despre viata si moarte: https://www.youtube.com/watch?v=lLGE5tUq50U

Suuuuper!Insfarsit am obtinut ceea ce vroiam.

Next:
Iti plac mult animeurile?
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]

"Oh, Doamne! Am reusit! La n*iba, sunt asa fericita!!" *aud pe altcineva cu nota mai mare sau care nu-stiu-ce a facut mai bun/bine decat mine* "Fir-ar... SH*T!".
*laughs*

Ai accepta ca o babuta sa te pipapie? [o.o o.o o.o]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

21 21) sa incerce doooaaar! HUAHAHAAA....isi va scurta viata cu juma de ora si 59 de secunde!

NEXT: ti-ar placea sa ti se spuna neko-chan?
[Imagine: wqymg0.jpg]

Ar fi puţin dubios şi ciudat deci în niciun caz.

NEXT: Stai mai mult de 8 ore pe zi la calculator/online?

PS: Ann,reciteşte ţi postul.Ai folosit de vreo 2-3 ori.

Edit Abbeh.: Am rezolvat postarea lui Ann. ;]
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P white angel 1.352 404.908 29-06-2011, 05:51 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)