Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evită cuvântul DA sau Nu (2)

Apa mi se pare un tărâm greoi, nesfârşit, infinit, dar totuşi plin de velocitate, graţie şi mister. Deci, aş alege apa în defavoarea pământului, care e atât de uzual, plictisitor şi fără farmec.

IubeÅŸti iarna? De ce?
"Whatever you are, be a good one." (A. Lincoln)

[Imagine: Autumn_by_Vibeviant.gif] [Imagine: Stamp__English1_by_zoro4me3.png] [Imagine: a50c4ce0c22b4f7153a1dde14de77f4a.png]
Mă găsiţi acişilea.

Pentru ca tot ce tine de ea e adorabil, pentru ca ca ador zapada, ador sarbatorile de iarna, ador monocromia peisajului si linistea pe care e imposibil sa o gasesti intr`o zi de vara. Si pentru ca e pur si simpu iarna, e adorabila.

Next: uhm....astepti craciunul?
[posturi unite]
Pentru ca e pur si simplu adorabila, ador zapada, ador momocromia peisajului, ador linistea ciudata pe care mi`ar fi imposibil sa o gasesc la o zi de vara. Ador sunetul pasilor pe zapada, ador sunetul colindelor, si cel al zapezii care cade de pe crengi sau acoperisuri. Ador sarbatorile de iarna, ador sentimentul pe care mi`l da iarna, si tot ceea ce tine de ea. O ador.

Next: Astepti cu nerabdare Craciunul?
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

In carne si oase. Desi s-ar putea sa ca existenta mea sa fie mai putin credibila... [filmele astea -ce fac din om]

Iti place scoala?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Intalnindu-ma cu colegi ma simt bine si imi face placere sa merg la scoala, insa fizica ma scoate din minti >:p

Esti indragostit/a?
I don't know Why I'm here but baby even though we fail It's worth
I know You know It is all about my music
Music Changes our life in the dark so I can change your thoughts
I know You know Your life is also the same Music that is my boo.


Ăh, încă-s pe tușă.
* cât de sec *.
Îți place înghețata?
[Imagine: Jun0xCa.png]

Îmi place, mai ales cea cu ciocolată; iar cea de vanilie mi se pare mult prea dulce. În fine, e foarte bună, mai ales în zilele cu un soare dogoritor. xD

Îţi place să patinezi ?
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Îmi place enorm de mult, dar dacă aș știi ar fi și mai bine. Chiar azi trebuia să mergem, dar din păcate eram prea puțini așa că s-a anulat excursia la patinuarul din centrul orașului. Dar lasă, cred că merg mâine cu colegele.

Te crezi impulsiv/ă?
[Imagine: Jun0xCa.png]

Mă îndoiesc. Pot fi în foarte multe feluri, dar asta e în afara listei.

Aştepţi cu nerăbdare Crăciunul?
[Imagine: air_gear_by_zzfoxzz-d31fttj.png]


Astept cu mare nerabdare craciunul, dar gandul ca o sa trebuiasca sa trec si peste urmatoarele zile ma fac pur si simplu sa`mi doresc sa inghet in timp...as vrea sa fie direct craciun, si luna decembrie sa inceapa in data de 24...

Next: Ninge?
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

Mi-aş dori să ningă de Crăciun, dar momentan e frig de crapă mâţele, şi deşi e înnorat, fulguleţii (sau măcar stropii de ploaie rece) sunt inexistenţi. T.T

Ai călătorit în afara continentului?
"Whatever you are, be a good one." (A. Lincoln)

[Imagine: Autumn_by_Vibeviant.gif] [Imagine: Stamp__English1_by_zoro4me3.png] [Imagine: a50c4ce0c22b4f7153a1dde14de77f4a.png]
Mă găsiţi acişilea.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P white angel 1.352 406.704 29-06-2011, 05:51 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)