Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evită cuvântul DA sau Nu (2)

Ar fi dezgustator. >.<
Si asta imi aduce aminte de un banc citit in ora de religie despre unul in desert care mancase un sobolan, celalalt i-a facut scarba, ala a vomitat, iar celalalt l-a luat si i-a multumit ca i la incalzit. 22 A fost stupefiator.

Gluma cu furtul ZUP-ului a fost buna?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Depinde de fiecare. Mie mi se pare cam aiurea, vreau sa spun...suntem romani, ar trebui sa avem un simt al umorului cu mult mai evoluat. Si totusi, romani fiind, ar trebui sa avem si experienta in jafuri, deci...106

Next: Hm...Mos Craciun e verde?
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

E roşu, verde e ...iarba, Verde Împărat şi ce mai vrei tu :]]

Next: Ţi-e somn ?

Am dormit azi destul. De ce mi'ar fi somn? Aceasta ora este total nepotrivita pentru somn... Prefer sa stau pe AnimeZup ... Oricum pentru cine doarme ''Vise placute!!''

Next'u: Bluza ta are aceeasi culoare cu lenjeria intima??
My dream never ends...
[Imagine: 10pvn8y.jpg]
[Imagine: 5504958.gif]
Pls, da un click! 108 pupic

Wow, de fapt....cam toata imbracamintea mea are aceeasi culoare acum.

Cred ca am mai pus o data intrebarea asta, dar...ai putea sa rezisti cel putin un an fara sa pronunti cuvintele pe care acest topic ne interzice sa le scriem?
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

Vaiiii, aș rezista fără ele la fel cum ar rezistă tata fără calculator, adică mai deloc. Adică, totuși, eu cred că sunt cuvinte esențiale în limbajul tuturor, cel puțin al meu. Adică sunt așa drăguțe și scurte și le poți rsăpunde sec tututor cu ajutorul lor. Lol.

Next: ai putea să cânți în fața unui public uriaaaaaaaaș ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

Ä‚h, poate. Detest scenele ...

Nextu': Te-ai bucura dacă ai lua' 10 în teza de la Română şi la Mate ?
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]

Oh, glumeşti ? E ca şi când m-ai întreba "Îţi place muzica" ?

next: eşti îndrăgostit/ă ?

Deocamdata o am pe "amanta" mea (aka Sky.). See you in my dreams!

Intrebare: Ai manca un vierme?
I don't know Why I'm here but baby even though we fail It's worth
I know You know It is all about my music
Music Changes our life in the dark so I can change your thoughts
I know You know Your life is also the same Music that is my boo.


Niciodata. pentru ca pe langa faptul ca e intr`o oarecare masura dezgustator, mai e si un animal mic si ciudat. Pf...poate doar daca asta ar fi pretul pe care ar trebui sa`l platesc ca sa intarzii cu 1000 de ani sfrasitul lumii.

Next: Daca ai putea sa traiesti pe vecie in apa, sau sa ramai pe uscat, ce ai alege?
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P white angel 1.352 406.809 29-06-2011, 05:51 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)