Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evită cuvântul DA sau Nu (2)

#41
Sa cantam pana la oraa 4 dimineata, alaturi de Bon Jonvi si alte trupe rock 105 Sa il intalnesc pe Bill....Viseee15 dar totusi raspunsul reiese21

Next: Ai vrea sa ai 100 de pisici?
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#42
Prea multe , mult prea multe... Ar fi foarte obositor sa ai grija de ele.Una este destul 4 Dar ar fi distractiv sa tot alerg dupa ele.Mai ales ca sunt atat de sweet. Dar totusi , raspuns negativ !
Next: Ai vrea sa locuiesti pe Marte ?
[Imagine: ItachiSig.jpg]






#43
Plec pe Marte şi acolo poate, poate, poate şi mai departe xD. Cred că ar fi tare să locuiesc pe Marte, însă aş dori să mai fiu cu câţiva prieteni, deoarece e nasol să fi singur. Eu m-aş plictisi xD. Numai să am ce să fac pe acolo. Poate dau peste nişte extratereştrii drăguţi, mai şti? o_o

Next: I-ai fura prietenul celei mai bune prietene dacă ţi-ar plăcea enorm de mult? (no ideas.)
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#44
O prietenia este un legamant pe viata O__O cel putin pentru mine, lafel ca si casatoria, eu tin foarte mult la prietenii mei, indiferent daca sunt rai, deci raul facut prietenilor este strain mie, sau activitatilor mele.

Next: Ai intrat vreodata intr-o stare profunda de melancolie?
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#45
Starile de melancolie sunt la ordinea zilei pentru mine, uneori o cad intr`o asemenea stare involuntar, alteori pur si simplu vad/ aud/ traiesc/ citesc ceva care ma determina sa intru intr`o asemenea stare, uneori mult prea profunda.

Next: Ai fi in stare sa refuzi participarea la concertul trupei tale preferate din cauza unei persoane? (pana de idei...)
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

#46
Daca aceea persoana este speciala pentru mine, de ex. prietena cea mai buna sau familia, as face un compromis, desigur pierzand concertul meu preferat :-l, mi-ar ramane dator/ datoare 4 ever pentru asta.

Next: Daca un om ti-ar zice sa te arunci de la balcon ai face asta?
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#47
Well, daca acel om ar avea ditamai Ak-47 sau ditamai pistolul in mana si \"m`ar ruga frumos\" banuiesc ca ar fi imposibil sa il refuz. Sau daca eu deja ma hotarasem sa sar si acea persoana era una importanta pentru mine, probabil ca \"sfatul\" sau ar conta. Sau, daca as sta la etajul 1 sau mai in jos, atunci poate ca as face`o, dar doar de dragul aventurii, si cu conditia ca acea persoana la randul ei sa faca ceva nebunesc atunci cand ii spun eu.

Next: Ai fi in stare sa discuti un an intreg sau chiar mai mult cu o persoana fara sa folosesti cuvintele pe care acest topic ne interzice sa le folosim?
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

#48
Intrebare grea :ask: Cum sa fac sa raspund fara cuvintele alea?
Sa zicem ca pentru cateva zile as putea, dar mai departe....Misiune Imposibila 421

Next: Ce faci cand ai crampe stomacale?
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#49
Nimic. Sau iau o pastilă. Depinde, dar stau degeaba şi aştept să-mi treacă de cele mai multe ori.
Next: Îţi faci singur/ă mâncare?
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#50
Uneori, depinde dacă am chef, ştii şi tu cum este, uneori vrei, pur şi simplu, să fii servit. : ))

Next: Ai ieşit azi pe afară ?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P white angel 1.352 406.695 29-06-2011, 05:51 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)