Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evită cuvântul DA sau Nu (2)

#11
AÅŸ vrea eu :]]

Next: ÃŽÅ£i place ploaia ?

#12
Uneori este preferata mea, cand este asa de cald, as prefera sa fug in ploaie si sa stau toata ziua asa. Chiar asta am facut zilele trecute <3.

Next: Stai mai mult de o patru ore in fata monitorului ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#13
in general obisnuiesc sa-mi lacrimeze ochii dupa vreo trei ore in fata monitorului daca citesc ceva sau ma uit foatre atenta, dar daca ochii mei sunt in regula stau si mai mult de patru ore, desigur, daca gasesc si ceva interesant de facut sau vazut

ah, sunt buna... 21

next: ai dansat vreodata in ploaie?

ps: sec, I know...
4

#14
Doar odata4..si m-am simtit extrem de bine..chiar am dansat cu cea mai buna prietena a meahug... cam atat pot zice.

Next: Ai practicat vreodata vreun sport?
[Imagine: 7bt5.th.jpg][Imagine: 7ytg.jpg][Imagine: sdfsdfsdfsdfsi.th.jpg][Imagine: 567657.jpg]









#15
Păi am practicat înotul, tenisul și cu siguranță vreau să fac volei când mă întorc în țară, și vreau să mă țin de el, nu ca la celălalte, adică de tenis m-am ținut șase sau șapte luni, iar de înot câțiva ani, dar cum eu mă plictisesc repede și am nevoie de ceva nou, înainte voiam să fac handbal, dar nu am mai făcut, în orice caz, cred că răspunsul este avident.

Next: Îți place culoarea roșu ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#16
Într-o oarecare măsură, îmi place, dar fără să exagerez.

Next: Ai un animal de companie ?

#17
Îmi plac pisicile. Ador pisicile. Sunt cele mai scumpe, drăguţe, alintate şi hoaţe animale de pe pământ. Le ador şi îmi ador şi cele două mâţe şi, desigur, pe motanul meu morocănos. :]]

Q: Vrei să fii celebru? : >
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#18
Normal 15 Ma vezi cu blanuri de acelea scumpe de leopard pe mine si tocuri de douazeci de centimetrii, pasind pe covorul rosu :]] Si sa apara numele meu scris cu aur pe toti peretii de la Hollywood 16

Next: Ai manca gandaci pentru bani? o___o ( Donno what to say. Ok, bani multi, nu 5 lei :]] )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#19
GAndaci? pai ii mancam in fiecare zi 21 mie imi place sa le spun gogosi 21) oricum sunt mai mult decat sigura ca nu au gust bun.


NEXT: Daca ai fi la restaurant impreuna cu logodnicul tau,i-ai cere mana asezandu-te in genunchi?
[Imagine: wqymg0.jpg]

#20
Lol, asta e tare =]]=]]]. Pai daca ar fi un vis, as face-o :]] Daca ar fi realitate, l-as lasa pe el sa o faca, deoarece mi-e imi place ca barbatul sa preia initiativa =]]


Next: Ai dansa cha cha in fata Mallului ?15
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P white angel 1.352 398.098 29-06-2011, 05:51 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)