Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dream Satisfaction [+18] [yaoi]

#1
Dream Satisfaction

Totul incepe in octombrie,o luna a anotimpului melancoliei, schimbarii, dar si al iubirii si al pasiunii.Antonie este un baiat de douazeci de ani,inalt saten cu ochii caprui.El provenea dintr-o familie foarte bogata. Locuia cu parintii si sora lui,intr-o casa foarte mare.
Intr-o zi cand se duse la facultate colegii lui vorbeau despre un nou profesor. Se suna de ora.In clasa intra,salutand, un barbat chips caruia nu ii dadeai mai mult de douazeci de ani asta in cazul in care nu stiai ca are treizeci si…El era brunet cu ochii caprui si pielea alba.
-Buna!spusera studentii
-Avem un nou coleg nu-i asa?
El,amuzat de vorbele celorlalti le spuse ca e noul profesor.Antonio nu isi mai lua ochii de la el.Avea acel ceva care il impresiona.
-Ma numesc Fernando Rey si sper sa ne intelegem destul de bine.
Fernando se plimba printre banci,oprindu-se la banca lui Antonio,privindu-l in ochi. Inima lui Anto incepu sa bata cu putere,simtea mii de emotii si ganduri.
-Cum te numesti ?spuse profesorul
-Antonio.
Profesorul pusese o carte pe banca lui,facandu-se ca se uita prin carte spuse:
-Antonio..frumos nume.Uite citeste acest fragment….
Cursurile se terminara iar el pleca spre casa.Cand a ajuns acasa mama lui statea cu iubita lui Anne,care era foarte indragostita de Anto,il iubea foarte mult.Era o fata dulce,o cata cu care te puteai intelege si de care ai fi putut sa te atasezi imediat,bruneta cu niste ochi negri mari si patrunzatori.Anne cand il vazu ii sari in brate spunandu-i:
-Ce bine ca ai venit!De ce nu mai sunat aseara?
-Mmm…da.Am avut putina treaba.
Desi nu o iubea statea cu ea numai pentru ca parintii celor doi erau foarte apropiati. Fiind respectuos se purta frumos cu ea dar la un momentdat s-a saturat de ea fiindca se simtea sufocat.
Zilele de scoala treceau iar Fer se apropia din ce in ce mai mult,prin priviri inocente,de elevul sau preferat.Atunci cand se suna Antonio ii spuse lui Fernando:
-Domnule..
-Nu,nu!Pentru tine sunt Fernando.
-Fernando,as vrea sa te rog ceva.
-Orice spune-mi
-Stiti ca nu prea ma pricep la aceasta materie,si vreau sa am note mai mari,ati vrea sa ma ajutati?
-Sigur!Cand sa vin la tine?
-Maine la sapte?
-Sigur.
Anto pleca acasa,unde il astepta mama sa.
-Dragule trebuie sa vorbesc cu tine!
Spune mama.
-Pai vroiam sa iti sugerez ca..ai o varsta si..esti de cateva luni bune cu Anne..si va intelegeti bine..
-Ce vrei sa spui cu asta?
-Vreau sa o ceri in casatorie!Aranjez eu tot daca vrei!
-De ce cu ea?
-Pentru ca tatii vostri sunt asociati si veti avea multi bani!
-Numai la bani te gandesti!Banii nu aduc fericirea!
-Poate dar o intretin foarte bine sa stii!Sunt mama ta,stiu ce e mai bine pentru tine!
-Sigur…
Cineva suna la usa,profesorul intra spunand:
-Buna ziua!Sunt profesorul lui Antonio,am venit sa il ajut la un proiect
-Buna ziua!Pai bine atunci ,intrati in sufragerie,in fata.Anto,dragule a venit profesorul tau!Pa!
Barbatul intra in sufragerie,lasa cartile pe masa si il astepta pe Anto.Din nou inima lui o lua razna.
-Ce faci Anto?
-Bine va asteptam…dar..vreau sa va zic ceva
-Stiu…nu mai chemat pentru lectii…sau cel putin nu pentru lectii de scoala spuse el zambind pervers.
-Da..spuse Anto rusinat,asezandu-se langa Fernado
Fer se apropie din ce in ce mai mult de brunet,ii pusese incet,incet mana pe picior radicand-o incet in sus.Fer privi la buzele apetisante ale lui Anto,apoi sarutandu-l cu multa pasiune.
-Imi placi!spuse Fer,in timp ce ii dadu jos camasa.
-Si tu mie…spuse Anto in timp ce deabia respire de emotie.Fer isi puse ambele maini pe pieptul lui Anto,intinzandu-l pe pat,incepu sa-l sarute pe buzele dulci,apoi pe gat,apoi il mangaie la partea barbateasca.
-Nu!Nu e bine!Esti barbat,si mie imi tremura tot corpul!
-Nu conteaza!Important e ca imi placi!Nu te impotrivi te rog!spuse Fer dezbracandu-l de pantaloni,continuand sa il sarute de pe pipt pana mai jos..pana ajunse iar la partea sensibila unde incepu sa-l pipaiesi sa o stranga,atunci baiatul dadu un scancet,apoi incepu sa o miste in sus si in jos.
Baiatul era in extaz complet simtea ca traieste cu adevarat,simtea cum corpul lui vrea din ce in ce mai mult.Fer isi indrepta gura spre zona intima si incepu s ail atinga din nou,dar cu gura miscandu-se iar de sus in jos.
-Aaaa….imi place Fer!T..te iubesc!
Barbatul se opri putin zambi si ii spuse:
-Intoarcete cu spatele.
Fer se apropia cu zona sa intima de Anto,patrunzanu-l cu putere,din ce in se mai tare.
-Relaxeaza-te! spuse Fer.Barbatul mai continua cateva minute in care corpurile lor vibrau de placere,dupa care se aseza pe Anto,si il privi cu tandrete.

#2
Vaaaaaaaaaaaaaaaaaai Dooooamne =)))))))
Peste ce am ajuns sa dau si am mai avut si rabdarea sa citesc tot. Sunt mandra de mine, sincer :)))
Umm, pot sa incep sa-ti zic ca nu vreau sa fiu rea, dar n-o voi zice.Pt ca am de gand sa zic tot ceea ce cred despre minunata ta creatie.Patetic, penibil, plictisitor! Astea sunt cuvintele care-mi trec prin minte in clipa asta.
Am o intrebare? Ai mai citit vre-un fic pana acum? Sti cu ce se mananca? Daca nu, atunci lasa-ne frate. Pune mana si informeaza-te inainte sa postezi ceva care ti-ar aduce numai batai de cap (adica persoane ca mine).
Umm cu ce parte sa incep? A da, cu cea care m-a amuzat cel mai mult :
Citat:atunci baiatul dadu un scancet
=))))) Vai, zici ca a dat un partz , asa suna :))). Cum sa "dea" scancete frate? Suna aiurea rau de tot.
Citat:partea barbateasca
Avea cumva si o parte femeiasca? Era floare?
Buuun, greselute din astea (de exprimare ciudata) si de tastare sunt destul de dese.Si totusi, am vazut cazuri si mai rele, cu adevarat jalnice, deci tu esti oarecum in limita bunului simt la acest capitol.
DAR, cu restul ce facem?
Actiunea e grabita, ametitoare...totul se intampla atat de repede incat am impresia ca a trecut o tornada pe aici.
Nu tu descriere (nu pot considera numarul anilor si culoarea parului o descriere satisfacatoare), dar in schimb, muuult dialog.Dialog sec, penibil, banal.
La inceput nu pricepeam care e faza cu prescurtarile numelor.Te sfatuiesc sa nu mai faci asa ceva niciodata.Sau cel putin, fa-o in asa fel incat prescurtarile sa fie folosite prima oara de personaje (si apoi, ti le poti insusi si tu, daca e neaparata nevoie).Dar sa te apuci sa il denumesti "Anto", cand pe el il cheama "Antonio", e pe langa.Imagineaza-ti ca aceste personaje ar fi reale, in lumea lor, iar tu ca povestitor nu poti sa-i botezi :))
Apoi faza cu meditatiile...pai maicasa nu stia ca o sa vina cineva acasa , dar cand il vede pe ala la usa, il primeste in casa fara sa puna nicio intrebare? O durea chiar in partile dorsale? Si faza cu impusul casatoriei e prea de tot...mai ales asa cum ai expus-o tu.Zbang! te casatoresti cu tipa X. Eu il locul lui, ii trageam si una lu' masa :))
Si iar revenim la faza cu "repede". Adica s-au cunoscut (a mai trecut nu stiu cat timp pe care tu l-ai pus in evidenta printr-o fraza), si gata sunt in pat?Si nu numai, se mai si iubesc.Haaai ca-ti dai si tu seama de penibilul situatiei, nu?
Aa si inca o faza: l-a pus sa se intoarca cu spatele, (a terminat treaba), s-a asezat pe el, si-l privea tandru.Pai daca era cu spatele, cum il privea? Sau acel moment de tandrete se defasura intre el si ceafa celuilalt?
Iar scena de sex, puii mei...seaca, seaca, seaca.Nu stiu cati ani ai, asa ca nu-ti pot recomanda carti erotice, dar, pt cand vei fi mare, incearca sa treci putin si prin volumele scrise de Sandra Brown (nu are o literatura foarte deosebita, dar ti-ar putea da o idee depsre ce inseamna sexul in literatura). Sau ce pixu meu....vezi ca-s p'aci pe forum n ficuri cu scene de sex foooarte reusite.Fa-ti o idee, si abia dupa te poti reapuca de scris asa ceva.

Buuun, tot ce am comentat este exclusiv la adresa ficului, NU a ta.Asa ca nu te simti jignit/a, sau mai stiu eu ce.Dar ai mult de lucru pt a evolua (conosc persoane care de la nivelul tau au ajuns undeva foarte sus).Tot ceea ce trebuie sa faci e sa iei in serios criticile si sfaturile si sa le pui in aplicare.
Craciun fericit :D
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#3
Okkk :))
Ma bucur din toata inima ca intelegi si ca accepti criticile cu stoicism.Mai ales dupa avalansa care ti-am scris-o eu acolo.Sa sti ca faptul ca accepti e un inceput al naibii de bun, si incep sa am mari asteptari la tine. Vezi c-o sa fiu cu ochii pe tine, si sa vedem cum o sa te mai descurci.Desi, stiu ca vei reusi sa faci ceva, dar numai daca vrei.
Apoi, scuze pt ironie.De acum incolo voi fi serioasa promit...dar nu iduratoare.
Ne mai vedem pe aici, astept urmatorul capitol, si ia-o usor, usor cu evenimentele.
Spor la scris
Si gata cu discutiile aci ca ne indepartam de la subiect si nu vrem sa facem spam nu?
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#4
Am trecut si eu pe aici cand am vazut k nolazy a lasat un comm...nici eu nu vreau sa fiu rea, dar e cam adevarat ce ti-a zis ea si nu a spuso din rautare:D si nici eu nu o voi spune:D
Si apropo de nume intai ai zis k il cheama Antonie, apoi Antonio, apoi Anto...devine ametitor.
Incearca sa citesti mai mult si sa descri mai mult, si exprimarea fao mai lejera, daca nu te pricepi prea bine...:DSi ai grija cu actiunea, e prea repede.
Eu iti urez succes:D
Craciun fericit;))
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Dream is everything Mao 4 3.198 30-06-2013, 12:44 AM
Ultimul răspuns: Natsuru
  A dream become's real(InuYasha) Matt 3 3.122 23-01-2012, 10:48 PM
Ultimul răspuns: Matt
  Just a dream [ SHINee inspired ] BlueBunny 8 5.828 30-08-2011, 01:21 PM
Ultimul răspuns: Dskk
  Just For Dream! Yuki Kuran 0 1.586 27-08-2011, 11:02 PM
Ultimul răspuns: Yuki Kuran
  Nasty Dream (yaoi +16 - +18) Aliss_anime 1 2.152 19-07-2011, 02:41 AM
Ultimul răspuns: alexutzy97
  Autopsy of a dream...[YAO!] .Dudiii 3 3.723 15-04-2011, 09:54 PM
Ultimul răspuns: Hasamy lost vampire
  Hope for a dream [ +16] sickness 5 3.253 12-03-2011, 06:11 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Pure Satisfaction[yaoi][18+] Kayura 28 16.620 21-11-2009, 01:08 AM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Sweet Satisfaction [yaoi-shounen-ai] Aliss_anime 22 12.926 31-10-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  A dream or a nightmare ? ~~YuRa~~ 4 3.322 17-06-2009, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)