Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Don juan-ul A-Z

#21
Mai sunt si alti don juani ai anime-zupului care sunt de treaba21
Nu trebe sa ne grabim in a alege .^_^ Maybe ady is to small for this jobb 71
Mai putem astepta . so... 39 Trebe sa il alegem dupa multe criterii pe DJ 71
o.o" wot

#22
Cum am zis nu prea vreau sa ma bag ..dar un alt baiat de treaba e .. Yondaime XD .[care nu ma suferea din cauza semnelor =__=]. Am vorbit pe o conferinta si am descoperit niste secrete de a le sale sa spunem..cam intime 21 . Ei,nu stiu daca se da la fete dar un lucru stiu sigur..Adora sa se faca ficuri hentai cu el ..24

Si totusi,un concurs e prea de tot..Pana si un Don Juan al unui forum e prea de tot.Inchipuiti-va ca un fan anime cauta un forum anime si manga si da mai intai peste topicul asta O.o .Ok,probabil ca ar da apoi inapoi si ar da mai jos sa descopere animeurile daaa~aar ..Nu ar fi un pic socat?21

In fine..asta e doar parerea mea XD
LOLNOPE

#23
Hei, ce aveti cu Ady? 21 Eu il vreau ca Don Juan 21
Si ce daca e asa zis "mic" 71 E totusi mai mare ca tine, Misa 24 Btw, daca nu e acum asa, atunci cand sa fie? Cand e bosorog si nu mai trage nimeni la el? xD

Neah, Ady cred ca va lua locul... E chiar atat de sigur, ca are deja titlul xP Way to go 24

#24
eeee..domnul ady cu x15...e cel mai true don juan15...si casanova si heartbreaker si si si21..stati parcate ca e luat>: p24...sau pe stanga sau cum vreti voi24...e true ma god'u asta1515...21..si e finu meu924)..

#25
Mda , interesant topic :]] am citit toate posturile =]] foarte interesant.
P?i dac? tot eni vorba de un Don Juan pe animezup cred c? Ady e cel mai potrivit :]] . Lol at�ta timp c�t nu apare prin zon? Johnny Deep sigur ar fi " votat " . [ Mda Johnny Deep ruleaz? ] Sau dac? nu apare Orlando Bloom :]] [ mda, ?i ?sta rulleaz? ] .
Oricum ar fi topicul mi se pare foarte interesant, ?i e chiar tare s? vezi c? userii chiar dezbat un subiect ce poart? numele de Don Juan. ?i din c�te v?d din posturile fetelor Ady fr�nge inimi �n prostie :]] �n sinea voastr? probabil deja l-a?i ales pe el. :]] Oricum se pare c? a fost primul care a ie?it �n eviden?? cu aceast? caracteristic?, so its something like : Go go Ady :]].

Dar nu se poate s? apar? ?i Johnny Deep? ;;] -- eh =]] eu tot abera?ia mea o ?in --

#26
da,da15.....azi aci,maine dincolo15...te urmaresc fanele astea peste tot15esti chiar true ma andy...pardon...ady...ma15...daca iti faci si tu o gagica saraca...ajunge sa fie batuta ..si huiduta24..de restul..fanelor dispe-piti9 sa zic asa1524...

#27
Ok ok... am inteles, Ady, ei, Ady are farmecul lui... insa nu`l cunosc sa zic ca`i Don Juan O.O"... Acu` sa va zic eu cine`i adevaratu` Don Juan 15 man, nu`mi vine sa cred ca nu stiti cine`i... este baiatu` dupa care mor toate fetele si`i cer autografe 5... ta-ta-ta -> Yondaime-hokage-sama 15 man, el este marea mea iubire 5 ^^ haideti, si nici nu arata rau, chiar deloc ^^ puful de la gluga lui este chiar tare ^^ 5 So, Yondaime rullz 15
I'm not insulting you. I'm describing you.

#28
Mi-a crescut inima-n piept să găsesc topicul ăsta
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#29
Pff, ai revenit ma, Don juan, sexy, tru si cool [ 24 ] .
Hai mai, honey, ai revenit in forta si-mi place 65 .
Da-le lectii celor noob cum sa devina un adevarat casanova21)) .

Hai pa hug ca nu am inspiratie azi =)
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#30
Oh...
Să scriu şi eu ceva aici---

Ady, tu esti sexy, tu esti hawt, tu esti- tu !

Don Juan, ţi se potriveşte rolul ăsta, dar şti... ador ochii altcuiva 24)

Şi încă mă gandesc ce sa confisc de la tine... poate te iau tot, dar... ar fi urat din partea mea să te iau aşa -..- şi să-i las pe ceilalţi fară Don Juan.

Nu uita ca te iubesc măăăă !!! 24))
Aditza's Blog

[Imagine: aditzasig-1.png] -> mersi Toxicâ„¢





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)