Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Domination by [+16] [yaoi]

#21
Bun...cred ca eu si Ryonmaru vom fi cei mai detestati de pe aici.Cred ca nee-chan deja ma uraste:)).

Pedeapsa

Ryonmaru statea in dreptul usii,privindu-i pe cei doi baieti,ce pareau sa fi fost intrerupti intr-un moment de tandrete maxima.Ochii albastri si reci ai blondului ii patrundeau pe brunet,facandu-l pe acesta sa tremure.Daca r fi putut ucis cu privirea,acestia erau morti de ceva vreme.Sho isi tinea mainile in san,inspirand adanc,incercand sa se calmeze.Intr-un moment de neatentie,acesta l-a apucat pe Ryo de bluza,lipindu-l de unul dintre pereti.Blondinul era de-a dreptul stupefiat de reactia avuta de amicul sau.In urma cu o zi imparteau acelasi partener si acum il ataca?Ce se intampla cu el?Ce a cauzat aceasta schimbare.Acesta i-a dat un pumn lui Ryonmaru,trantindu-l la podea.Tanarul si-a trecut limba peste buza sparta,stergandu-si cu incheietura mainii dara de sange ce se scurgea pe barbie.
-Intodeauna ai fost un ticalos.Cum ai putut sa fi atat de nenorocit incat sa iti bati joc de el?Il tratezi ca pe un gunoi!Cine dracu te crezi?Striga roscatul respirand cu greu.
Blondul nu a spus nimic.Pur si simplu s-a ridicat de la podea,lovindu-si prietenul cu piciorul in abdomen.Acesta s-a prabusit peste o masa,daramand vaza ce se afla pe aceasta,facand-o sa se sparga in bucati.Insa nu s-a oprit aici.Furiosul Ryo a sarit peste canapea si apucadu-l pe Sho de guler,l-a ridicat.
-Cine ma cred?Stapanul lui!Datorita mie traieste!Si tot datorita mie...tu s-ar putea sa nu mai apuci ziua de maine.Cred ca nu sti cu cine te-ai pus.Vorbim noi alta data,acum,dispari!
Roscatul si-a privit prietenul,sau mai bine spus fostul prieten,parasind vila,insa nu inainte de a se uita la Ohno,care mai avea putin si plangea de teama.Ryonmaru continua sa isi stearga buza,plimbandu-se dintr-o parte in alta a living-ului.Brusc,acesta s-a repezit la brunet,dandu-i un pumn in obraz.Copilul a cazut la pamant,reusind sa se loveasca de un dulap.
-Piticule,vad ca tie ti s-a urat cu binele.Iti place chiar asa mult sa fi batut?Spune si se rezolva!Ti-am zis sa nu zici nimanui ce s-a intamplat intre noi?Daca vreau,in momentul asta zbori de aici.Puteam sa te las in acel cimitir,cand au murit parintii tai,insa te-am crescut!Nerecunoscatorule!
-Asta nu e nici pe departe ce visam eu.Vroiam sa am multi prieteni,sa ma bucur de viata.Nu sa traiesc precum un sclav!
Ohno nu si-a dat seama cat de mult a ridicat vocea.Intr-un acces de furie,Ryo i-a mai dat o palma,izbindu-l de zid.Acesta a urcat treptele,indreptandu-se spre camera lui.Ramas singur,brunetul si-a pus mana pe obrazul rosu si fierbinte,ce parea sa pulseze.Acesta si-a sters lacrimile,dupa care a inceput sa stranga cioburile ce apartineau obiectului spart in ultima altercatiei dintre cei doi.
In dormitorul sau,mai precis in baie,Ryo se privea in oglinda.Buza sparta nu arata deloc frumos,stricandu-i aspectul perfect.Acesta era nervos din pricina intamplarii petrecute in urma cu putin timp.Sho era impotriva lui,considerandu-l doar un ticalos lipsit de valori morale.Furios,a dat cu pumnul in oglinda,reusind sa se taie.Sangele i se scugea pe brat,murdarind chiuveta alba.Acesta si-a dat bluza jos,infasurandu-si mana.Trebuia sa opreasca sangerarea pana ajungea in bucatarie,la trusa de prim-ajutor.Acesta a fugit pe scari,trecand pe langa brunet.Vazand tot acel lichid rosu,copilul s-a speriat teribil.Ingrijorat,s-a apropiat de varul sau.
-Domnule,sunteti bine?
-Dispari din fata mea daca nu vrei sa te calc in picioare.In seara asta nu vreau sa te vad prin casa.O sa stai inchis in camera ta,fara sa mananci.E clar?Spune acesta pe un ton poruncitor in timp ce isi pansa mana.
Adolescentul a aprobat din cap,retragandu-se in camera lui,acea incapere micuta si friguroasa.Era seara,asa ca frigul incepea sa isi faca simtita prezenta.Acesta s-a bagat in pat,invelindu-se cu cearceaful subtire si alb.Trupul ii tremura in timp ce obrazul inca il durea.Statea cu ochii inchisi,incercand sa adoarma.Poate o data pentru todeauna.Insa usa s-a deschis brusc,izbindu-se de perete.Ryonmaru il privea,in timp ce pe chip i-a aparut un zambet sadic.
-S-a...intamplat ceva?Intreaba Ohno speriat.
-Aha.Vezi chestia asta?Vreau sa te joci cu ea.
Acesta i-a aruncat un obiect,asemanator cu jucariile sexuale pe care femeile le foloseau ca sa isi potoleasca dorintele in lipsa unui partener.Blondul s-a asezat pe un scaun,punandu-si picioarele pe biroul,unde erau cateva parti.Brunetul nu intelegea ce se intampla.Ce era acel lucru din cauciuc?Si ce a vrut sa spuna varul lui prin "vreau sa te joci cu ea" ?
-Hai...sa te vad cum te satisfaci singur!Vrei sa iti arat eu cum se face?Intreaba acesta pe un ton dur.
-Dar...nu pot face asta.Te rog...nu ma obliga.
-Piticule,in casa asta,dansezi dupa cum cant eu.Si nu numai aici.Viata ta imi apartine si fac ce vreau cu tine.Acum,fa ce ti-am spus.Asta daca nu vrei sa iti arat eu cum se foloseste.
Adolescentul si-a dat pantalonii jos,asezandu-se in genunchi.Trupul ii tremura ingozitor,in timp ce respira cu greu.Acesta tinea in mana jucaria de cauciuc,incercand sa o aseze.In momentul in care s-a lasat patruns de aceasta,a scos un tipat teribil.Il durea si nu mai vroia sa continue.In fata,Ryo se distra copios.Membrul lui deja tare se distingea prin pantaloni,in timp ce isi musca buza de jos.Acesta s-a ridicat de pe scaun,indreptandu-se spre Ohno,ce trantise pe podea acel instument de tortura.
-Ai fost un baiat rau si nu ai facut ce ti-am spus.Ar trebui sa te pedepsesc.Probabil ca nu ti-a placut cu o chestie de cauciuc,nu?
Acesta a inceput sa sarute gatul brunetului,coborand din ce in ce mai jos.Isi trecea limba peste sfarcurile intarite,tragand cu dintii de ele.Mana lui cuprindea membrul adolescentului,masandu-l intr-un mod agresiv.Brunetul privea tavanul,fiind constient de ce il asteapta.Insa Ryonamru s-a ridicat,lingandu-si varful degetului mare.
-Ce?Credeai ca o sa ai parte de prietenul meu?L-ai avut o data,ar trebui sa te simti mandru.Se va mai intampla cand vreau eu.E clar piticule?
Insa adolescentul nu mai spunea nimic.Pur si simplu s-a prabusit pe pat,rasufland usurat.In adancul sufletului,era fericit ca varul sau nu l-a umilit pentru a doua oara.Chiar daca,stia ca o data si o data,acea experienta se va repeta.

Bun...randul tau sis.Ah...e vina ta ca nu am putut sa imi exprim liber ideile(cred ca daca faceam asta...numele meu se afla deja in Death Note si pe Jigoku Tsushin)
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#22
:yada: de ce nu ai mai continuat pedeapsa! Nu e corect.Vroiam sa stiu ce se intampla! Ah! mi-a pierit visul nu imi vine sa cred, cum se poate una ca asta.:?: cand vroiam sa aflu mai multe, deodata se termina.Nu m-am suaprat, dar vreau mai multa actiune si mai mult suspans.
A trebuit sa renunt sa mai privesc monitorul.
Scrieti-ma pe mine in Deadh note
-

#23
Naze naze naze :go: De ce nu ai continuat pedeapsa? Eram atat de captivata de "actiune" si ai terminat brusc :crazy: Whoaaaaa Trebuia sa termine de folosit "jucaria" si sa incerce si altele :perv: M-ai lasat aici ca o mamaliga perversa sa ma uit la ecran si sa imi imaginez ce s-ar intampla daca... Si cat cu numele tau. Nu-l voi scrie in Death note ci in Life note :X Sa ai o viata lunga in care sa scrii yaoi yaoi yaoi yaoi yaoi pt obsedati ca mn :yes:
Si Sho de ce nu i-a luat apararea lui Ohno. Zicea odata de mult ca il va ajuta ca il va apara si a plecat fara sa-i zica nimic. ! Moama daca il prind pe Ryo ii leg mainile si o chem pe colegamea si am sa apar la stirile de la ora 17. Baiat violat si supus la perversiuni de doua fete.
De abia astept continuarea care sper sa vina rpd. Sti ca vb mult si sunt enervanta asa ca zii lui nee-chan a ta sa scrie rpd :x Bv fetelor!
Un fic super :X

#24
Hei minna ^__^ Me is back ^^ So m-am intors cu o continuare ^^ So, hope you like it, e extrem de my stile deci asteptativa la tandrete si dulcegarii pana dati in diabet :))


Simte dragostea


Razele soarelui intrau incet pe fereastra, cazand pe fata neteda a brunetului ce inca dormea avand un vis ingrozitor. Spaima pe care o simtea pentru varul sau il bantuia si in vise, provocandu-i cosmaruri de nedescris. Il vedea pe Ryonmaru peste el, patrunzandu-l puternic si repede, facandu-l sa tipe si sa-l imploare sa se opreasca. Ii vedea zambetul crud si privirea rece in timp ce inainta fara sa se opreasca nici o secunda. Ohno deschise brusc ochii si sari din pat speriat, respirand greu si simtind sudoarea rece cum ii curgea pe frunte. Inima lui batea puternic si intreg corpul ii tremura involuntar. Nu voia sa-si mai aminteasca dar isi amintea de fiecare data cand il vedea pe Ryonmaru, isi amintea de fiecare data cand inchidea ochii. Nu intelegea de ce trebuia sa i se intample lui toate astea, de ce nu putea fi si el fericit. Se tot gandea la Sho... El fusese singurul care il tratase frumos si care paruse intradevar ingrijorat si preocupat de soarta lui. Se intreba daca roscatul avea sa se mai intoarca dupa incidentul ce se petrecuse cu o zi in urma. Privind ceasul si observand ca era deja ora 6:30 Ohno se dadu jos din pat, incepand sa isi schimbe hainele in graba. Trebuia sa plece cat mai repede la scoala, orele incepeau la 7. Isi imbraca repede uniforma, asezandu-si frumos cravata si parul si incaltandu-se apoi luandu-si ghiozdanul si coborand scarile. Ryo dormea cu singuranta la acea ora, nu era genul de tip matinal asa ca Ohno avu grija sa nu faca prea mult zgomot.
Avea capul plecat si mainile in buzunare in timp ce pasea usor pe strada aproape pustie. Se gandea cum avea sa le explice colegilor lui ce era cu vanataia pe care o avea pe obrazul stang, acolo unde il lovise varul sau. Putea sa foloseasca tipica scuza pe care o spunea intotdeauna. "M-am impiedicat si am cazut pe scari"... Era o scuza foarte buna si uneori folosea asta cu un fel de umor negru. "Am cazut pe scari si mi-au ramas urme de curea pe maini si pe spate" le spusese unor colegi cu ceva timp in urma dupa o bataie ingrozitoare pe care o primise de la Ryo. Nimeni nu il intrebase mai multe, nu era un baiat sociabil, plus ca celorlalti nu le pasa atat de mult de el incat sa se preocupe.
Era aproape de liceu cand auzi o voce strigandu-l si isi intoarse privirea. Cerceta putin strada pana il vazu pe Sho facandu-i semn cu mana dintr-o masina neagra. Chipul lui se lumina brusc la vederea roscatului si alerga in graba spre acesta. Sho ii deschise usa asteptandu-l sa intre si imbratisandu-l apoi dragastos. Ii mangaie usor parul, simtindu-l tremurand usor in bratele sale, dupa care ii saruta usor fruntea. Cand il privi mai bine observa vanataia de pe obrazul brunetului si inchise ochi nervos, simtindu-se mai neputincios decat niciodata.
-Ryo chiar este un animal... spuse el incet.
-Nu a fost chiar atat de rau... spuse Ohno. Ar fi putut sa ma raneasca mai mult decat a facut-o...
-Ce s-a intamplat dupa ce am plecat? Vreau sa-mi spui totul. Vreau sa stiu cine este defapt asa zisul meu prieten.
-Pai...
-Stai, nu aici. Inchide usa, vom merge undeva, spuse Sho repede.
Ohno il asculta fara sa comenteze. Nu mai lipsise niciodata de la scoala dar asa cum se spune, exista un inceput pentru orice. Oricum nu ii statea capul la ore. Isi dorea sa stea cu Sho. Langa el se simtea bine, se simtea protejat. Nu stia unde vroia roscatul sa-l duca dar nici nu ii pasa, stia ca acesta nu avea sa-l raneasca niciodata. La cererea lui, Ohno a inceput sa-i povesteasca tot ce se intamplase cu o noapte in urma, lasandu-l pe acesta fara replica. Nu ii venea sa creada ca prietenul lui cel mai bun era in stare de asa ceva. Dar dupa pumnii pe care ii primise de la el si cuvintele pe care le spusese nimic nu il mai mira. Isi lua putin privirea de la drum, ochii lui indreptandu-se spre baietelul de langa el. Acesta privea trist inainte, durerea profunda din el citindui-se pe chip. Vazand asta, Sho il prinse usor de mana, mangaiandu-i palma fina cu degetul cel mare.
-Totul va fi bine, vei vedea... ii spuse el.
Ohno incuviinta din cap, zambindu-i. Se intreba ce simtea defapt pentru roscat. Prietenie? Recunostinta? Paisune? Dragoste..? I se parea imposibil, nici macar nu il stia bine si se cunosteau de cateva zile doar. Dar de ce simtea aceasta dorinta nestapanita de a ii fi alaturi pe veci? De ce se simtea atat de entuziasmat sa fie langa el? De ce inima lui batea atat de puternic cand se afla in prezenta lui? Incerca sa nu se mai gandeasca la asta, avand in vedere ca nu era chip sa raspunda la vre una din aceste intrebari asa ca spuse, incercand sa faca conversatie:
-Si... unde mergem?
-La mine acasa. Apartamentul in care tu si Ryonmaru ati venit este al lui Nagase. Imi petrec cea mai mare din timp acolo dar am si eu casa mea, il lamuri Sho. Nu e departe de aici, vom ajunge numai decat.
Ohno nu mai spuse nimic, lasandu-l pe roscat sa se concentreze doar pe condus. Acesta avusese dreptate, in cateva minute ajunsesera. Casa lui Sho era mare si vopsita cu o tenta ciudata de mov pe dinafara. Inauntru totul era frumos aranjat si curatenia uimitoare de peste tot i se parea lui Ohno incredibila avand in vedere ca se afla in casa unui baiat. Roscatul il intreba daca doreste ceva dar acesta scutura incet din cap in semn ca nu si il urma pana in bucatarie. Sho isi aprinse o tigara si incepu sa fumeze degajat, privindu-l pe Ohno care statea langa el admirand incaperea mare si frumos decorata.
-Locuiesti singur? intreba el.
-Da, desi sora mea mai mare vine si ea uneori pe aici. Nagase nu a fost aici niciodata.
-Il iubesti? intreba Ohno, vocea lui schimbandu-se putin cand spuse asta.
-Este doar cel care mi-o trage. Nu simt nimic deosebit fata de el. Nu am acel sentiment ciudat ca si cum ceva sare si topaie in stomacul meu cand il vad. Asa cum este cu tine... spuse el.
Lasa tigarea in scrumiera si se aproprie de Ohno, atingandu-i usor chipul cu mana. Brunetul isi aseza palma peste a lui si isi misca usor capul, ca o mica pisicuta ce se alinta. Sho zambi. Nimeni nu il facea sa se simta asa. Oare cum reusise acest copil sa-l dea peste cap atat de repede? Nu se mai putut abtine si il saruta, Ohno punandu-si bratele in jurul gatului sau si incolacindu-si picioarele de talia lui. Sho il purta usor pana in dormitorul lui mare, sarutul lor ramanand neintrerupt. Il aseza usor pe pat, urcanduse peste el si sarutandu-l in continuare. Micutul era cuprins de o pasiune nebuna si isi dorea atat de mult sa ramana langa Sho pentru totdeauna. Cand sarutul se intrerupse roscatul il privi dulce, zambindu-i. Isi baga incet mana pe sub tricoul lui, impingandu-l in sus si dandui-l jos. Ohno il privi simtindu-si obrajii incepand sa se inroseasca dar nu riposta. Isi dorea asta asa ca incepu la randul lui sa-i desfaca lui Sho camasa, ridicandu-si putin capul pentru a ii saruta pieptul dezgolit. Sho isi dadu camasa jos cu totul si o arunca pe jos, incepand sa il sarute usor pe brunet pe obraji si coborand incet pe gat si pe piept. Atingerile lui erau blande, delicate, nici pe departe ca cele ale lui Ryonmaru. Nu incerca sa-l oblige ci il facea sa-i placa. Il saruta din nou, ducandu-si mana spre pantalonii lui Ohno si desfacandu-i nasturele si fermoarul, incercand apoi sa ii dea jos intr-un mod cat mai delicat. Cand si acel sarut se termina si Ohno deschise ochi realiza ca era complet dezbracat si se inrosi tot la fata, incercand sa se acopere.
-Nu te uita! spuse el.
-Dar imi place sa ma uit. Este cel mai dulce si frumos baiat pe care l-am vazut... ii spuse Sho, incepand sa ii linga usor pieptul si apoi stomacul.
-Chiar crezi asta? intreba Ohno pe o voce de copil, ducandu-si usor mana la gura.
Dar senzatia pe care o avu apoi il facu sa se opreasca. Sho se juca cu "amicul" lui, sarutandu-l usor, lingandu-l si aprape inghitindu-l, provocandu-i brunetului o placere de nedescris. Acesta isi inclesta mana de asternutul patului, incepand sa respire tot mai greu si sa scoata cateva gemete de placere. Se simtea pe punctul de a exploda si se bucura ca Sho isi retrase capul exact in momentul cand acesta se elibera. Lichidul alb si lipicios se scurgea acum pe cearceaf iar Sho ii zambi.
-Ti-a placut? intreba el.
-Da... Mai vreau... Nu te opri... Vreau sa mergem pana la capat... spuse Ohno, vocea lui implorand.
-Esti sigur ca asta iti doresti? il intreba Sho, dorind sa se asigure ca nu il ranea pe tanar.
Nu stia cum este sa fii violat dar presupunea ca este un lucru ingrozitor si era sigur ca Ohno nu vroia sa mai faca sex. Dar acesta parea atat de dornic, atat de deschis... Asa ca astepta raspunsul lui care nu intarzie sa apara.
-Da... Sunt sigur... Arata-mi cum este sa fii indradevar iubit... Vreau sa facem dragoste... spuse brunetul incet.
Sho lua asta ca pe o invitatie, incepand sa il sarute din nou si asezandu-se intr-o pozitie mai buna. Ii despartii mai mult picioarele si il prinse de mana inainte sa intre incet in el. Ohno isi inchise ochi, simtind durerea acea puternica din nou si il stranse tare pe roscat de mana. Acesta incepu sa inainteze, usor la inceput si din ce in ce mai repede apoi, creand un oarecare ritm. Brunetul realiza uimit ca durerea incepuse sa dispara, fiind inlocuita de un val puternic de caldura. Simtea o adrenalina ciudata curcand prin el, isi simtea trupul tremurand si voia tot mai mult. Sho se pricepea de minune la asta, era un baiat minunat. Ii saruta tandru buzele in timp ce intra si iesea din el, pana cand, cu un tipat puternic unison, amandoi se eliberara in acelasi moment. Roscatul se dadu jos de peste el, facandu-i loc sa isi aseze capul pe pieptul lui si prinzandu-l cu mana de umeri. Amandoi respirau greu dar erau fericiti.
-Iti multumesc... ii spuse Ohno usor.
-Pentru? intreba Sho nedumerit.
-Pentru ca m-ai facut sa imi dau seama cum se simte iubirea cu adevarat... raspunse acesta.
Sho nu mai spuse nimic, il stranse doar tare in brate pe brunet si 2 lacrimi ii cursera pe chip. Ce naiba facea? Se indragostea de el... Si era sigur ca Ohno era pe punctul de a face la fel. Daca Ryo afla i-ar fi omorat pe amandoi... Ce aveau sa faca? Cat puteau sa ascunda asta? Trebuiau sa gaseasca o solutie cat mai repede.


Scuze daca am vreo greseala pe care nu am observat-o ^^ Your turn sis ^__^ By the way, you were right about the Death Note stuff :)) Mi-e frica de ce o sa se intample in viitorul tau capitol... My poor Ohno... TT-TT But anyway, vom trai si vom vedea :)) kiss u minna si astept parerile voastre ^^ Ja ne ^^
edit : iar uitam sa pun poza cu Sho :)) so, here it is minna ^^
[Imagine: Red_Hair_Gorgess.jpg]

#25
"Nu se mai putut abtine" - Nu se mai putu abtine

Ficul e chiar foarte interesant! Un capitol dulce, bland, si dupa aceea un capitol dur. E chiar tare.
"Daca Ryo afla i-ar fi omorat pe amandoi... Ce aveau sa faca? Cat puteau sa ascunda asta? Trebuiau sa gaseasca o solutie cat mai repede." - da...daca afla Ryo chiar ca ii omoara pe amandoi...nu stiu :-? oare cum ar fi daca Ohno s-ar muta la Sho acasa? :-?
In fine :-j deabia astept urmatorul capitol! Gambate! :*
:bye:

#26
o..m...g Naruse_Ryo I love your chapter.Is so fantastic.I love your sweety preety things with sho and ohno.Ppor Ohno :cry: but Ryo is a jerk [sorry for] but is the truth.
I want next chappter, 'cause sho+ohno=>:love:
I hope sho love ohno, 'cause I will bite him
Next is Lye :D,
>:D< I love this fik...i love ohno and sho
-

#27
Whoa :X Kawaii desu. :x Super capitol, ca toate cele de pana acum. plin de dulcegarii, si stuff stuff. :love: Ce frumos s-a purtat Sho. S-a indragostit foarte repede de baiat dar e logic, cat timp e atat de mumos si scump si o//o...si...
da chiar de ce nu se muta la Sho acasa pana la urma cine e Ryonmaru. :grr: Chiar daca mie imi plac chestiile violente dintre Ryo si Ohno. Ma intreb daca pentru ca erau apropiati l-a pus sa "se joace", acum dupa ce "l-a inselat" ce-l pune sa faca :)) Muhahaha de abia astept continuarea. Dupa cum te stiu eu LYE tre sa ma astept la ceva hard hard hard hard :X:chuu::perv: whoa nu mai am rabdare sa pui rpd continuarea ca sunt in stare sa-mi dau send prin mail si sa vin dupa tine sa te bat la cap cu nextul nextul nextul...:))

Good luck girls!
faceti o treaba super yaoista!
I love this stuff!
Chuuuuuu

#28
Si premiul pentru cea mai ticaloasa fata ii revine lui...ati ghicit..LYE!Nee-chan a zis deja ca sunt o nemernica.Sper sa nu ma urati la fel de mult!Apropo..avertizare de varsta pentru acest capitol:))

Dupa placere,vine durere

Ohno continua sa se afle in apartamentul lui Sho,mai precis in bratele acestuia.Brunetul statea cu capul pe pieptul roscatului,tinandu-si mainile stranse la piet.Adolescentul il mangaia,sarutandu-l pe frunte din cand in cand.In camera,linistea apasatoare se lasa ca o perdea peste cei doi.Nu se auzeau decat suspinele copilului,ce demonstrau faptul ca se simte bine alaturi de baiatul cu parul rosu.Insa stia ca acest moment nu putea sa dureze la nesfarsit.Trebuia sa se intoarca acasa,acel loc unde cosmarurile devin realitate.Acel infern unde este stapanit de un demon cu chip de inger.Ar fi vrut sa ramana cu Sho pentru o eternitate.Insa era constient de faptul ca daca Ryonmaru afla de escapada celor doi,ar fi redus vesnicia la cateva zile.Era in stare sa ii omoare si nu ii era frica sa faca asta.Brusc,brunetul s-a asezat in sezut,acoperindu-si trupul cu cearceaful alb.
-S-a intamplat ceva?Intreaba roscatul imbratisandu-l.
-Nu...sigur ca nu.Ma poti duce acasa?
Adolescentul a aprobat din cap,ridicandu-se din pat.Acelasi lucru l-a facut si Ohno,adunandu-si hainele imprastiate pe podea pentru a se imbraca.Intarziase deja cateva ore acasa si Ryonamru isi daduse seama de acest lucru.Ura ca brunetul sa plece fara sa ii spuna.Si de fiecare data cand facea asta,o platea scump.Cuplul a parasit vila,continuand sa se tina in brate.In masina,Sho ii tinea mana pe picior,incercand sa se concentreze doar la drum.Acelasi lucru nu se putea spune despre copil,ce vroia sa gaseasca o scuza plauzibila.Cel mai crut cosmar ar fi ca Ryo sa afle.Insa nu avea de unde.Ajungand aproape de casa unde acesta locuia,automobilul negru a oprit,pentru a nu trezii suspiciuni.Ohno a vrut sa coboare,insa a fost prins de mana de catre roscat,care a reusit sa ii fure un sarut.Brunetul a zambit suav,lunandu-si ghiozdanul de pe bancheta din spate.
Ajuns in fata vilei,pustiul a deschis usor usa,incercand sa nu faca zgomot.In momentul in care a vrut sa urce scarile,a auzit vocea poruncitoare a blondului.
-Piticule,vin-o pana la mine.
Tanarul a tras aer adanc in piet,lasand rucsacul langa cuier.A pasit in living,tinand capul in jos.Ryo il privea,lovind usor cu degetele suprafata moale a canapelei.
-Unde ai fost pana acum?
-Pai..ne-a mai tinut cateva ore la scoala.Am avut pregatire.Spune acesta senin.
-Si daca iti spun ca am vorbit cu un coleg de-al tau,care mi-a spus ca nu ai participat la ore,ce faci?
Auzind acest lucru,luminozitatea de pe chipul lui Ohno a disparut.Deja incepea sa piarda teren in fata blondinului,care parea ca le stie pe toate.Agitat,a inceput sa se balbaie,incercand din rasputeri sa gaseasca o scuza care sa ii motiveze absenta.Ryonmaru i-a facut un semn,chemanadu-l la el.Brunetul facea pasi mici,incercand sa stea cat mai departe de varul sau.Insa acesta s-a ridicat de pe canapea si apucandu-l de guler,l-a tras inspre el.I-a mirosit camasa,strangand cu putere materialul.
-Unde dracu ai fost?Mirosi a parfum de barbat.
-Pai...am fost...
-Cu Sho.Am dreptate?Spune si incearca sa nu ma minti.
-Da.Raspunde ferm pustiul.
In acel moment,o palma puternica din partea blondului l-a trantit la pamant.Acesta l-a apucat de par,tragandu-l dupa el.Ohno incerca sa se ridice,insa ii era imposibil sa faca acest lucru.Ryo l-a dus pana in camera lui,unde l-a lasat pe podea,lovindu-l cu piciorul in abdomen.Simtitnd o durere incredibila,adolescentul s-a ghemuit,scuipand cateva picaturi de sange.Insa tanarului nu parea sa ii pese de acest lucru.L-a apucat de mana,ridicandu-l de pe podea,rupandu-i in acelasi timp camasa.Trupul slabut al brunetului purta mirosul roscatului,fapt care il scotea din sarite pe blondin.Acesta l-a strans de obraji,introducandu-si limba in lacasul umed,atingand fiecare coltisor.Ohno a vrut sa il impinga,insa un genuchi in burta din partea propriului sau var l-a facut sa cada in pat.Ryonmaru s-a napustit asupra lui,muscandu-l cu dintii de sfarcurile deja intarite.Trasa dungi de saliva pe corpul baiatului,desenandu-si propria initiala.Vroia sa il insemneze,sa il stie doar al lui.Agresiv,tanarul a indeprtat pantalonii care il mai acopereau pe Ohno,aruncandu-i pe podea.Acesta i-a bagat mana in chilori,strangandu-i membrul pana ce brunetul a inceput sa scoata scancete.
-Nu ai voie sa scoti nici-un sunet.Ai inteles?
Dintii blondului au prins buzele pustiului intr-o sransoare,asemanatoare cu o menghina,ce era destinata durerii.Un firicel de sange a inceput sa se scurga pe barbie,insa a fost linsa de agresivul var.Acesta si-a dat pantalonii jos,expunandu-si trupul in toata splendoarea sa.Intr-un mod incredibil de violent,l-a luat pe copil de par,indreptandu-i capul spre acea zona a corpului.
-Hai...vreau sa mai schimbi gustul.Presupun ca cea a lui Sho nu este la fel de dulce ca a mea.
Fiind obligat de adolescent,Ohno a inceput sa sarute "amicul" varului sau,in timp ce lacrimile ii curgeau siroaie pe obraji.Ryonamru continua sa il traga de par,ori de cate ori simtea ca acesta vrea sa se retraga.Membrul blondului era tare si ferm,bucurandu-se de sarutarile brunetului,ce continua sa faca ce i se spune.Brusc,violatorul l-a ridicat,sarutandu-l.Ii lingea buzele,in timp ce saliva se scurgea pe barbia brunetului,cazand pe picioare.Ryo l-a apucat de gat,lipindu-l cu chipul de perna.In momentul in care l-a patruns,brunetul a tipat.Insa a primit o palma puernica peste fese,semn ca nu a facut ce i s-a spus.Tanarul facea miscari de dute-vino in interiorul pustiului,tinandu-l si tragandu-l de par.Brusc,acesta l-a ridicat,asezandu-l la el in brate,pentru ca penetrarea sa fie din ce in ce mai adanca.Din nou,Ohno a scos un scancet,insa a primit o palma peste fata din partea varului sau.Ca sa faca durerea mai mare,Ryonmaru i-a apucat sfarcul stang intre degetul mare si cel aratator,strangandu-l cu putere.Dandu-si seama ca daca mai scoate un sunet risca sa fie lovit din nou,brunetul a decis ca este mult mai bine sa isi muste propria buza.Blondul i-a luat membrul in mana,masandu-l agresiv si cuprinzandu-l in palma,il strangea.
-Nu ai voie sa iti dai drumul pana nu iti spun eu.Sai mai bine,implora-ma sa te las.
Realizand ca nu mai poate sa se abtina,pustiul a inceput sa gafaie,in timp ce lacrimile continuau sa i se scurga pe obraji.
-Te...rog sa ma lasi.Spune acesta printre suspine.
Adolescentul a inceput sa rada,scotand mai apoi un sunet adanc.Un lichid alb si lipicios a aparut,semn ca acesta s-a simtit bine.In cazul brunetului,nu a fost vorba de placere,ci doar s-a excitat mai mult decat a trebuit.Vazand ca si varul sau a reusit sa se elibereze,blondul a inceput din nou sa rada in hohote.
-Piticule,nu te credeam in stare sa faci asa ceva.M-ai murdarit pe abdomen.Ar trebui sa te pun sa lingi tot pana ce nu mai ramane urma.Defapt,cred ca asta voi face.Hai,curata.
Ohno a dezaprobat ferm din cap,incercand sa se dea cat mai departe.Insa Ryonmaru l-a apucat de gat,si strangandu-l,i-a dus capul inspre abdomen.Limba copilului atingea lichidul albicios,in timp ce chipul sau nu exprima decat scarba.Dandu-si seama ca nu mai poate continua din pricina senzatiei neplacute pe care o avea,s-a retras.Ryomaru i-a dat drumul,impingandu-l cu piciorul.
-Nu-i asa ca a fost mai dulce decat cea a lui Sho?Raspunde sau o patesti.
-Da...a fost.Spune pustiul neavand incotro.
Blondul s-a ridicat din pat,stergandu-si urmele de pe trup cu prosopul asezat pe scaun.
-Pitiule,nici sa o iei in gura nu esti in stare.De tine am avut grija,urmea nenorocitul ala de Sho.
Ryo a parasit camera,lasandu-si varul singur.Brusc,acesta si-a pus mainile la gura,ridicand capul.Isi inghitea propria voma,strangand cu putere din ochi,in timp ce lacrimile continuau sa ii curba.Niciodata nu s-a simtit atat de umilit.Ii era teama pentru ce ar putea patii Sho.Nu vroia ca el sa treaca printr-o experienta asemanatoare sau mult mai violenta.Varul sau era in stare de multe lucruri,cele mai injositoare pedepse doar el le putea aplica.

Asta a fost...cine ma uraste,are la dispozitie Death Note sau jigoku Tsushin.Cine nu...ii multumesc:)).Nee...e randul tau^^.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#29
8-} mi-a p[lacut la nebunie ce sa intakllat.
Bravo yuki esti cea mai tare ca intodeauna ma fascinezi ahhh!!!
Bietul ohno ce a patit din partea lui ryonmaru, sper k sho sa afle si sa-l salveze de la moartea suprema la care e supus. :chuu:
Mia placut muuuult de tot acest capitol si acum sa-l vad si pe nextu.
-

#30
Wow , ce sadica ai fost mey ...nu pot sa cred cat nemernic este ryo...le-as strange de gat pana m-as satura eu....sper s-o pateasca si el curand .... In orice caz , capitolul a fost extraordinar ca si celelalte ...abia astept sa vad ce scrie naruse-ryo...sper sa fie un capitol mai tandru ca sa mai indulceasca putin durerea micutului ......
Oricum , gambate kudasai !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hot domination (yaoi) Aliss_anime 32 20.291 03-08-2010, 12:39 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Mirage of Blaze [+16] [yaoi] [domination love] Aliss_anime 0 2.322 08-01-2010, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Vampire Domination Teh 18 9.229 29-03-2009, 01:38 AM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)