Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Domination by [+16] [yaoi]

#11
Well... nu e rau, imi place exprimarea si faptul ca nu am vazut greseli de tastare.

"Ohno se dadu cativa pasi in spate cand Nagase inainta spre el, ajungand sa se lipeasca de perete." -> cine s-a lipit de perete?

Ar mai fi ca mi-ar plaea ca pedeapsa sa nu fie aceeasi cum ma astep eu, ceva diferit nu strica.

In rest, imi vine sa va iau la pumni ca v-ati oprit exact unde nu voiam eu!!!:((:(( :mean:

*kidding*

Etoo... cam atat. GAMBATE lye, tu urmezi, niet?;;)
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#12
Bun...e randul meu.Am vrut sa pun +18 la capitol..si sa il fac exact cum imi cerea imaginatia mea sadica...dar...a trebuit sa mai schimb ideile.Sper sa va placa!

Greseala se plateste

Afara,cerul incepea sa se aglomereze de nori ce nu aduceau nimic bun.Tipic pentru o zi de toamna.Masina blondului a parcat in fata casei,unde domnea intunericul.Acesta a coborat din automobil,indreptandu-se spre intrare.In spatele sau,Ohno incerca din rasputeri sa paseasca peste o balta.Nervos,Ryonmaru s-a intors din drum si apucandu-l de guler,l-a dat jos din automobilul,trantindu-l in apa care s-a adunat in acel loc.Copilul nu a putut sa spuna nimic,cu atat mai putin sa se rasteasca la varul sau.Acesta nu se afla intr-o stare de spirit foarte buna.Dupa ce s-a ridicat din lichidul murdar,brunetul a intrat in casa.Nici nu a inchis bine usa,ca a simtit cum cineva il apuca de gat,lipindu-l de perete.
-Pitic prost ce esti,poate nu iti dai seama ce ai facut asa de grav.Hai sa iti explic eu.M-ai facut de ras in fata prietenilor mei,comportandu-te ca un copil fara dram de creier.Dar ce sa cer de la o persoana atat de insipida ca tine.Toata viata o sa traiesti in umbra mea.Tocilarule!Acum dispari in camaruta ta si citeste.De atat esti in stare.Sa nu iti aud pasii prin casa,ca o sa am grija sa nu mai umbli pentru urmatoarea luna.E clar sau trebuie sa it bag aceste cuvinte pe gat?
Ohno a aprobat din cap,lasandu-si privirea in jos.Ryo i-a dat drumul,avand grija sa il loveasca cu spatele de trepte.Speriat,adolescentul s-a ridicat ,fugind inspre incaperea unde obisnuia sa isi petreaca cea mai mare parte a timpului.Trupul ii tremua in timp ce mai avea putin si plangea.Un lucru il consola:Ryomaru nu la lovit.Oricum,nu era ceva nou daca se intampla asta.Dupa ce si-a schimbat hainele ude,brunetul s-a pus in pat,invelisndu-se pana in gat cu cearceaful alb.Si-a luat din sertarul de la noptiera o carte,pe care a inceput sa o citeasca.Singurul loc unde simtea ca se poate ascunde de furia varului sau era printre randuri,in multimea de pagini albe.
Cerul incepea sa capete culoarea abanosului,in timp ce fulgerele il brazdau.O alta noapte furtunoasa,cand lumina putea sa dispara in orice moment din pricina vantului puternic.In camera lui,Ohno privea lung geamul si asculta sinistrele zgomote facut de crengile ce loveau suprafata de sticla.Umbrele acestora se vedeau pe peretele din fata ferestrei,parand niste monstri.Brusc,lumina din camera s-a inchis,facandu-l pe Ohno sa scoata un tipat scurt.Dandu-si seama ca este o alta intrerupere de curent,s-a ridicat usor de pe pat,avand inima cat un purice.A luat o lumanare rotunda,ce avea ca suport un vas de sticla,aprinzand-o.Acesta s-a asezat in pat,continuand sa citeasca.Dintr-o data,au inceput sa se auda pasi grei pe trepte,indreptandu-se spre camera lui.Brusc,usa s-a deschis,lovind cu putere peretele,lucru care l-a speriat pe brunet.
-Domnule,s-a intamplat ceva?
-Tu nu ai nici-un drept sa imi ceri mie socoteala.In casa mea merg unde vreau si la e ora vreau.Ai ceva de comentat?
Inainte ca pustiul sa isi dea seama ce se intampla,blondul s-a napustit asupra lui,prinzandu-i mainile intr-o stransoare deasupra capului.In ochii negri ai copilului se citea teama.Nu avea cum sa scape.Trupul sau era mult prea slab in comparatie cu cel al varului sau.Acesta a inceput sa il sarute pasional pe gat,avand grija sa il muste.Mana acestuia s-a strecurat in lenjeria tanarului,cuprinzandu-i "prietenul" in palma.Simtitnd ca cel mai intim loc al sau este invadat,Ohno a inceput sa dea din picioare,incercand sa scape.Insa un pumn din partea blondului l-a facut sa renunte la idee.Lumanarea continua sa arda,in timp ce ceara topita se scurgea pe peretii de sticla ai vasului.Cu o singura mana,Ryo a reusit sa rupa nasturii de la camasa cu care era imbracat adolescentul.Un ras malefic a inceput sa se auda in incapere,amplificand teama pustiului.Brusc,acesta i-a tras pantalonii,aruncandu-i pe podea.
-Mai,mai...se pare ca eu voi fi cel care iti va fura mandria,nu?
-Te rog,nu imi face asta.Pleaca.
Ryonmaru i-a acoperit gura cu o palma,aplecandu-se spre urechea lui.
-Mie nu imi da nimeni comenzi.E clar?
Acesta l-a muscat de lob,continaund sa parcurga cu buzele drumul pana in partea abdominala.Acesta il saruta aproape de locul sa secret,facandu-l sa tremure.Cu o miscare la fel de rapida,blondinul i-a indepartat lenjeria intima.Corpul brunetului era expus in tata splendoarea sa,in fata baiatului,ce avea ochii mai flamanzi decat cei ai unui tigru infometat.La randul sau,Ryo s-a dezbracat,expunandu-si trupul perfect conturat.Muschii acestuia pulsau,in timp ce pectoralii tari straluceau in lumina difuza creeata de lumanare.Acesta a luat palma varului sau,ducand-o spre cel mai bun prieten,ce astepta cu nerabdare sa fie mangaiat si sarutat.Brunetul tremura,in timp ce simtea cum partea de jos se intareste.
-Ce s-a intamplat Ohni?Nu imi spune ca iti e rusine sa stai dezbracat in fata mea.I-a spune-mi,ai pus vreodata buzele pe asa ceva?
Pustiul a inceput sa dezaprobe ferm din cap,incercand sa scape din tortura care i se pregatea.Ryonmaru a ras,dupa care a luat lumanarea ce continua sa arda.Acesta a aplecat vasul,turnand ceara fierbinte pe trupul baiatului.Acesta a inceput sa scoata scancete lipsite de vlaga,in timp ce subsanta fierbinte si galbena aluneca inspre partea masata de blond.Usor,acesta a inceput sa sarute partea de jos a abdomenului,indepartand ceara deja intarita.Acele locuri erau rosii si fierbinti.Blondul a inceput sa isi treaca limba peste sfarcuri,care s-au intarit sub atingerea apasata.Ryo a caparat buzele varului sau,muscand cu ardoare buza de jos,pana ce un firicel de sange a inceput sa se scurga in coltul gurii.
-Ma lasi sa intru in tine?Adica stai...nu trebuie sa iti cer voie.
Tanarul l-a apucat pe brunet de umeri,patrunzandu-l cu putere.Ohno a tipat,in timp ce pe obraz i-a curs o lacrima.Pe cearceaful alb au aparut cateva picaturi de sange,ce se prelingeau de pe interiorul coapselor.Ryonmaru continua sa faca miscari,facandu-l pe copil sa stranga cearceaful in pumni.Brusc,acesta si-a introdus limba in gura brunetului,miscandu-se in voie.
-Iti place,nu-i asa?Acum nu mai esti virgin.Te simti barbat,nu?A fost destul de bine,putin cam stramt in interiorul tau,dar cu timpul o sa fie foarte bine.La dracu...o sa ma..eliberez.
Brusc,pe abdomenul pustiului a aparut o substanta albicioasa,dovada placerii blodnului.Trupul acestuia a cazut vlaguit pe pat,in timp ce gafaia.Langa el,Ohno nu spunea nimic.Doar privea flacara lumanarii ce era pe punctul sa se stinga.Regreta ce s-a intamplat.Vroia ca prima lui experienta sa fie cu fata iubita,in nici-un caz obligat si mai ales cu un baiat care ii era var.Isi simtea trupul si sufletul murdar.

Nee-chan...e randul tau!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#13
Yeah, well, sry dacă din cauza mea n-or să mai aibă fetele ce să critice :-" I just felt that I could't help this.

So, mi se pare că am citit pe prima pagină postul Any ... Lisistratei, care parcă v-a zis şi ea că "e prea mult materialism şi prea putin spiritualism". Ok, aici ţin neaparat să-i dau dreptate >.> ... Dacă vreti un sfat bun ca să vă obişnuiti cu asta, faceti câteva lucrari la persoana întâi; de acolo mai mult ca sigur vi se va da mâna într-atât de bine încât vă va intra în reflex să detaliati fiecare simtire a personajelor.

@Naruse_Ryo: vad că ai încercat ceva pe-acolo, şi pare mult mai bine lucrat decât partile trecute. Acum ar trebui să treci la un alt stadiu. De exemplu ... împleteşti ceva mai mult gândurile personajelor, poate să faci şi un fel de monolog [dar la un nivel putin mai avansat].

@love_yuki_eiri: well, sincer, n-am mai citit nimic din ce-ai mai postat la Gravi Fic de la postul meu de-acolo-ncoa. But I feel some kind of evolution. But ... I don't know what to say ... There must be some more. I mean, I can see you can more if you just practice >.> ... La fel ca şi la Naruse_Ryo, cred c-ar trebui pus accentul ceva mai mult şi pe trairile personajelor, nu numai pe desfăşurarea actiunii în sine.

Poate vă gânditi "da' de ce nu ne-a dat un exemplu ?!". Well, why ? That'll be kinda mean of me >.> ... And I think you know what I say ...

Alte sfaturi pentru urmatorul stadiu al descrierilor ? Folositi ceva mai multe neologisme ... Încercati un alt limbaj, veti vedea că va da un cu totul alt aspect - some kind of local colour, if you remind the romanian lessosn in 5-6 [asta dacă s-a predat ce-am învăţat şi eu >.> ].

Cam atât pe moment ... baftă în continuare.

#14
scuze ca nu am postat,dar s-a stricat calcuklatorul si a trebuit sa-l resetez...
chiar nu ma asteptam sa se intample asaCredeam ca va cfi mai putin ,,violent",dar a fost mai super asa.Si sper ca baietii aceeia doi sa nu-l violeze...OHNO ESTE DOAR AL LUI RIONMARU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
suuuuuuper capitol,uitasem sa mai respir =)),deabia astept continuarea


#15
Imi place foarte moolt ficul!!:yes:
Saracul Ohno...imi pare rau ca a trebuit sa mearga la prietenii lui Ryonmaru...
But Ryo it`s so sweet!!!:love:
De comentat nu am e pentru ca ficul este super tare!
Astept nextu sa vad ce mai scrieti!
:bye:
When you can live forever what do you live for?

[Imagine: 20f8b2g.png]

Cinema Bizarre Addicted! 8 Yu fangirl :love:

If no one is perfect, why do you wanna be perfect?

Metal Addicted :X


[Imagine: fd27431.png]

#16
Liet, not bad at all, dar e imposibil[aproape] sa ma lasi pe mine fara macar o critica.

In primul rand eu nu mai reiau greselile evidentiate si in restul capitolelor. Cred ca deja e de prisos sa ma leg de acest "vroia".
In schimb:
"Masina blondului a parcat in fata casei"-> ok, eu cred ca pot intelege arta unei personificari, dar aici e un pic cam trasa de par, adica as far as I know, o masina nu "parcheaza singura"
Ryomaru nu la lovit-> ortografia te rog:-w
cuprinzandu-i "prietenul"-> inteleg ca sunt termeni greu de inlocuit, dar mai bine ii evitati decat sa exagerati cu denumirile care devin destul de ciudate.
"-Ma lasi sa intru in tine?"-> aici e discutabil, exprimarea este cam ... fortata, dar daca este intentionat facuta asa, ca sa reprezinte limbajul lui Ryo e ok, eu doar am atras atentia in caz contrar.

Cam atat am scos, nu mai am timp... oricum, intr-un fic sau o compunere in general[de tip roman] trebuie sa imbini toate modurile de expunere. La voi[tine] predomina "naratiunea" daca se poate numi asa, insa daca stai sa te gandesti sau sa analizezi, personajele voastre nu au decat strictul necesar de trasaturi[care mcar sa le diferentieze unele de altele]. Avand in vedere experienta pe care o ai in urma, m-as astepta sa te cramponezi un pic si pe "imterior".

Nu stiu la cat o sa va foloseasca bataia mea de cap, dar sper din suflet ca nu este inutila. Astept urmatorul capitol naruse!
:bye:
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#17
Bun...stiu ca nu am comentat deloc la nici un capitol pana acum, insa le-am citit pe toate! Nu pot sa spun decat ca ficul este foarte reusit. Stilurile voastre de a scrie se combina foarte bine, felicitari amandurora!
Tema pe care ati aleso este chiar buna si starneste curiozitate sa vrei sa afli mai multe, iar actiunea este foarte interesanta.
Nu pot sa zic decat ca deabia astept urmatorul capitol! Gambate!
:bye:

#18
Me is back minna! ^__^ Scuze ca v-am facut sa asteptati atat, nu se va mai intampla, pe cuvant de cercetasi! ^__^ So, aveti aici un nou capitol, hope you like it!


Doar prieteni...?


Ohno nu se mai simtise atat de ingrozitor niciodata pana atunci. Trupul lui tremura intr-una si nu se putea concentra la nimic. Simtea ca se scufunda intr-un abis intunecat si tot ce isi dorea era sa moara o data pentru totdeauna. De fiecare data cand inchidea ochii il vedea pe Ryonmaru peste el si simtea din nou durerea aceea puternica. Stia ca varul lui ar fi putut sa ii mai faca asta din nou daca dorea si ar fi preferat sa fie ucis decat sa pateasca acelasi lucru si a doua oara. In dimineata ce urmase acesta se purtase normal, asa cum o facea de obicei, dandu-i ordine si continuand sa il jigneasca si sa il trateze urat. Brunetul nu comentase deloc, doar ii indeplinise comenzile fara sa scoata nici un sunet. Nu voia sa vorbeasca cu nimeni, cu el cu atat mai putin. Nici sa-l priveasca nu mai era in stare, se teama pana si de simpla lui prezenta. Si-ar fi dorit sa plece dar nu avea unde sa se duca si strada nu era o obtiune in Tokyo. Orasul ala era mai periculos decat o jungla, in special seara. Nu avea alta obtiune, trebuia sa ramana acolo si sa incerce sa nu ii dea motive blondului sa "il pedepseasca" din nou.
-Ai amutit? il intreba Ryonmaru cand Ohno ii aduse mancarea pe care i-o ceruse cu doar cateva minute in urma.
Baiatul nu ii raspunse iar varul lui il privi ciudat, ridicand din spranceana si zambind rece. Ohno ar fi dat orice sa poata afla ceea ce gandea in acel moment, desi probabil asta l-ar fi infricosat prea mult.
-Nu poti sa taci pentru totdeauna, piticule. O data si o data tot vei vorbi din nou, ii spuse el nepasator.
Adolescentul isi lasa doar capul in jos, fara sa spuna ceva. Daca ar fi deschis gura in acel moment i-ar fi iesit doar vorbe urate si reprosuri asa ca a preferat sa o tina inchisa. Nu voia sa zica ceva ce ar fi putut regreta, asa ca a preferat sa-l asculte doar pe varul lui fara a fi nevoit sa mai spuna ceva. Dupa ce acesta termina de mancat se duse in camera lui, trantind puternic usa si iesi dupa cateva minute imbracat cu o pereche de blugi negri si un tricou rosu ce statea frumos pe trupul lui atletic.
-Ma duc sa ma intalnesc cu niste baieti, tu stai aici, nu am chef sa strici tot cheful din nou. Sa faci curat si sa te duci la cumparaturi, ti-am facut o lista cu tot ce trebuie, se afla pe masa. Si poate pana ma intorc iti recuperezi si tu limba de la pisica aia care ti-a mancat-o. spuse el tare inainte sa iasa pe usa de la intrare.
Ohno cazu in genunchi, lacrimi mari incepand sa ii curga pe chip. Se abtinuse cat timp Ryonmaru fusese acolo, nu isi dorea ca acesta sa il faca plangacios si sa il i-a la palme, dar acum ca era singur tot ce isi voia era sa planga, sa se descarce. Simtea cum durerea dinauntrul lui se scurgea incet cu fiecare lacrimi ce cadea usor de pe obrajii lui pe podeaua alba. Era o linistete de mormant in toata casa, singurul zgomot fiind provocat de suspinele lui constante. Se ridica in picioare si se duse usor spre perete, sprijinindu-si fruntea de zidul rece si incercand sa se calmeze. Apoi, il lovi puternic cu pumnul, unul dintre tablourile ce se afla agatat putin mai sus prabusinduse la podea. Mana lui sangera iar tabloul era distrus. Se duse spre baie, cautand ceva pentru a se bandaja, dar o bataie in usa il opri din cautari. Lua repede un prosop si isi acoperi mana cu el, grabindu-se sa ii deschida celui ce batea atat de insistent in usa. Credea ca era Ryonmaru care uitase ceva acasa dar ramase foarte surprins cand il vazu pe Sho stand in fata casei lui si privindu-l.
-Buna... Ryo este aici? intreba el.
Ohno scutura din cap in semn ca "nu" iar Sho isi lasa incet capul in jos, uitandu-se apoi la prosopul acum murdar de sange pe care brunetul il avea peste mana.
-Ce ai patit? intreba el repede, facand un pas inainte si intrand in casa. Esti bine?
Ohno ii facu semn din nou, de data aceasta indicand faptul ca era bine si ca nu trebuia sa-si faca griji. Roscatul il privea ciudat, intrebandu-se probabil de ce baiatul nu vorbea. Insista sa-l ajute sa isi panseze mana, dorind defapt sa afle ce se intamplase cu Ryonmaru.
-Stii, defapt, am venit sa te vad pe tine nu pe Ryo... Chiar ma bucur ca nu e aici... spuse Sho, dupa ce totul se rezolvase si stateau amandoi pe canapea.
Brunetul nu ii raspunse, privind doar in jos si ascultandu-l pe baiatul de langa el. Nu intelegea de ce venise defapt... Sa il vada de ce? Ar fi vrut sa poata intelege ce voiau cu totii de la el...
-De ce nu vrei sa vorbesti? il intreba, parand oarecum enervat de situatie dar si ingrijorat in acelasi timp.
Il prinse de barbie pe Ohno pentru a il face sa il priveasca dar acesta isi inchise ochii speriat, incepand sa tremure din toate incheieturile. Sho se uita la el cu o oarecare mila in privire. Ii parea rau pentru micutul pusti ce tremura la o simpla atigere, se vedea ca suferea. Ar fi vrut sa afle ce se intampla cu el si era hotarat sa-l faca sa vorbeasca.
-Hei, calmeaza-te, ii spuse usor. Nu am de gand sa iti fac rau. Stiu ca Nagase a fost dur cu tine dar eu nu sunt ca el... As vrea sa te ajut...
-Nu ma poti ajuta... spuse Ohno in cele din urma, intorcandu-si privirea spre peretele din stanga lui.
-Nici macar nu ma lasi sa incerc... ii raspunse Sho. Spune-mi ce ti sa intamplat, poate as putea face ceva pentru tine. Ai nevoie de ceva?
-Nu...
-Ryo se poarta urat cu tine, nu-i asa? Il stiu de cand eram copii, am fost la acelasi liceu... Niciodata nu a fost un tip simpatic dar...
-Ma violat... il intrerupse Ohno pe roscat.
-Poftim?!? tresari Sho uimit. Dar... cum? De ce? Cand?
-Ieri, dupa ce am ajuns acasa... Era foarte suparat, a spus ceva cum ca l-am facut de ras si... a fost... a fost atat de ingrozitor... spuse Ohno incepand din nou sa planga.
Nu stia de ce ii spunea toate astea acelui baiat pe care nici nu-l cunostea. Avea un sentiment ciudat ca putea avea incredere in el, ca el l-ar putea intradevar ajuta. Nu spusese niciodata nimanui tot ce ii facea varul sau dar de data asta nu mai se putea abtine, simtea nevoia sa spuna cuiva. Daca nu ar fi facut-o ar fi explodat. Nu stia cum avea sa reactioneze Sho dar fu placut surprins cand acesta il lua in brate, mangaiandu-i usor parul si strangandu-l cu putere. Nimenu nu se mai purtase asa cu el de cand murisera parintii lui iar Ohno se simtea bine pentru prima oara in ultimii 7 ani. Sho nu ii mai ceru detalii despre cele intamplate, intelesese esentialul. Stia ca prietenul lui nu era cel mai simpatic tip din Japonia dar acum i se parea un adevarat monstru. Nu putea sa creada ca indraznise sa ii faca asa ceva varului sau, i se parea de-a dreptul dezgustator si revoltator. Incerca sa il calmeze pe Ohno, asigurandu-l ca totul va fi bine si ca nu se va mai repeta.
-E duminica, cum se face ca nu esti cu prietenii tai? intreba el, incercand sa schimbe subiectul dupa ce baietelul se mai calmase.
-Eu nu am prieteni... ii raspunse acesta scurt.
-Pot sa fiu eu prietenul tau...
Dupa ce spuse asta Sho se aproprie usor de el, buzele lui fiind incet intredeschise iar ochii lui inchisi. Ohno il privii uimit pentru cateva secunde dar apoi inchise si el ochii si il saruta. Isi prinse bratele de gatul lui, simtindu-i limba dansand parca impreuna cu a lui. Saruturile lui Sho erau atat de diferite de ale lui Ryonmaru... Roscatul era tandru, pasional... Nu disperat si infometat ca varul sau. Genul asta de tandrete il incanta pe brunet, chiar daca era din partea unui baiat. Dupa ce sarutul se termina Sho ii atinse usor cu buzele fruntea, spunandu-i ca va avea grija de el. Cuvintele lui il faceau pe adolescent sa se simta mai bine, redandu-i speranta si increderea in sine. Dar, chiar atunci Ryo intra in casa, privindu-i uimit cum se tineau de mana si erau atat de apropriati.
-Ce naiba se intampla? Tu ce dracu cauti aici Sho? spuse el pe un ton dur.
-Chiar voiam sa te vad, Ryo, am ceva de discutat cu tine. ii raspunse roscatul, ridicandu-se de pe canapea si privindu-l pe blond.


Cam atat momentan, preia tu nee-chan ^__^ Sper sa va placa si astept parerile voastre ^^ Kiss u all minna si ja ne ^_^

#19
in primul rand felicitari pentru fic, la amndoua.Este excelent.
Acum incepem cu niste mici critici.
Ai folosit cam prea mult ''obtiune'' la inceput, puteai pune si alt cuvant in afara de acesta. ''alegere'' de exemplu.Ceva in genu'.
Am mai observat un pleonasm, ma rog o forma de pl;eonasm pe care l-am mai intalnit la multe povesti.

isi dorea sa moara pentru todeauna
AIci sa-ti zic ca nu merge de loc.Adica moare pentru todeauna.Pei daca moare, este evident ca este pentru todeauna.
Cam asta ar fi si sa stiti ca imi palce mult ficul vostru.
Astept sa vad ce se mai intampla.:die: nnorocitul de ryo trebuie sa plateasca si sper ca sho sa il ajute pe ohno o//o 8->

:bye:
-

#20
Era si timpul sa apara cineva in viata lui Ohno care sa-l protejeze si sa-i acorde afectiune asa cum merita sa fie tratat ma intreb cum va reactiona Ryonmaru acum i-a vazut pe cei doi in acele momente de tandrete o//o sper doar k Ryo asta sa ia o bataie zdravana nu-mi pasa de la cine doar sa-si ia acea bataia bine meritata :ha:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hot domination (yaoi) Aliss_anime 32 20.276 03-08-2010, 12:39 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Mirage of Blaze [+16] [yaoi] [domination love] Aliss_anime 0 2.322 08-01-2010, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Vampire Domination Teh 18 9.226 29-03-2009, 01:38 AM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)