Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Doar un alt nou-venit...

#1
Cha-chaa! 4 Hihihi...Buna Smile Waaah...sunt de cateva minute aici si deja imi place site-ul asta *thumbs up* :d Ah, waru, warui, trebuie sa zic cv despre mine...paaaaaai, dak vreti sa stiti despre mine, intrebati-ma 4 Imi place sa raspund la intrebari 4 dar dak totusi vreti sa stiti...Imi plac multe chestii, in special sportul, japoneza (o invat in scoala) , anime-urile (duuuh), fanfic-urile <333 (sa le citesc si sa le scriu), zambitul si multe altele Smile O sa descoperiti k eu sunt fooooooarte vorbareata (>///< defect din nastere 10) si fiti siguri k nu o sa va plictisiti dak vorbiti cu mine 4 Sper sa ma primiti bine si sper sa va cunosc mai bine 4...a da si imi place sa folosesc "..." nush de ce ^///^...gata akum ascult intrebarile Smile

#2
Bine ai venit pe Animezup, Namu!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit, Namu ! Smile

Okey, am si eu niste intrebari pentru tine:
1. Cum te cheama? 21
2. Cati ani ai?
3. Ce hobby-uri ai?
4. Te uiti la anime? Daca da, care.
5. Citesti manga? Daca da, care.
6. Culoarea preferata?

Ps: Inca odata bun venit si la cat mai multi prieteni ! ^^ Ai deja unu, oricum. :bv:
[CENTER][Imagine: 351beib.png]
Mdeah. si atat !
Do you like Justin Bieber?
[Imagine: tumblr_lasqkk4ZAt1qa7vou.gif]
[/CENTER]

#4
Bun venit. 3

Sa te distrezi pe aici si sa iti faci multi prieteni. [etc.etc]

* Ce iti palce la zup?
* Ai vreo idee pentru animezup?
* Cati ani ai'?

so..
Nu ai voie sa scrii mai mult de 10 emoticoane intr-un post >< . Citeste regulamentul, si Distractie placuta.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#5
Heii, Namu!
Waaw, cat entuziasm.. :]] Chiar se vede ca esti mega-vorbareata.
Spui ca iti place Zup, huh? ^.^ . Sper sa fie asa78. Umm, eu am trecut sa iti urez un Big : Bun venittt! hug.
Fara intrebari, prea tarziu pentru intrebari 37.
pupic
Okai, soo: Welcome Again.!
Have fun:3.
:bye: Yuuki.
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#6
(07-11-2011, 11:15 PM)Mdeah. A scris: Bine ai venit, Namu ! Smile

Okey, am si eu niste intrebari pentru tine:
1. Cum te cheama? 21
2. Cati ani ai?
3. Ce hobby-uri ai?
4. Te uiti la anime? Daca da, care.
5. Citesti manga? Daca da, care.
6. Culoarea preferata?

Ps: Inca odata bun venit si la cat mai multi prieteni ! ^^ Ai deja unu, oricum. :bv:

(07-11-2011, 11:15 PM)♣Ann♣ A scris: Bun venit. 3

Sa te distrezi pe aici si sa iti faci multi prieteni. [etc.etc]

* Ce iti palce la zup?
* Ai vreo idee pentru animezup?
* Cati ani ai'?

so..
Nu ai voie sa scrii mai mult de 10 emoticoane intr-un post >< . Citeste regulamentul, si Distractie placuta.

Poi real ma cheama Simina si sunt in liceu...hobby-uri...hmmm...am ft multe...gen diferite sporturi, iesiri in natura/ cu prietenii, dans, statul pe forumuri (app e contagios), sa ascult mel japoneze etc...Anime...ma uit la multe anime-uri...de obicei ma uit la orice in afara de sci-fi si drama (astea nu-mi plac >_<) iar cel mai mult ma uit la cele politiste si cu detectivi (Detective Conan, Spiral etc)...Manga...citesc mai putin caci nu prea mai am timp...dar citesc Detective Conan si Stardust Wink (ma rog mai mult le astept sa iasa...)...Culoarea mea preferata e movul, toate nuantele, insa mai imi plac si rosul si albastrul (la fel toate nuantele)

Ce imi place la zup...hmmm...ma intreb...scz nush inca dar imi place 4...Idei, idei, idei...inca nu pot sa-mi spun ideile pt ka inca nu am colindat to site-ul...aja cum am mai zis, sunt in liceu
A da, scz pt emoticoane >_< >/////< nu mi-am dat seama de obicei nu scriu atat de mult si cand scriu intotdeauna folosesc emoticoane (defect de la mess si alte forumuri)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Nou venit! Alii 3 1.836 09-08-2013, 06:34 PM
Ultimul răspuns: Alii
  Nou venit No Names 16 4.721 20-07-2013, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Forever Young
  Doar salut... Lunatic. 6 2.919 08-10-2011, 02:03 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Nou Venit L*a*s*s*e 6 3.104 08-09-2010, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Supercretinitate.
  Salut Sunt Nou Venit Sisone 6 2.947 03-09-2010, 10:59 PM
Ultimul răspuns: Whisky
  Hye,am venit pe aici! ^_^ ThorthKa 6 3.099 23-04-2010, 05:32 PM
Ultimul răspuns: ThorthKa
  Doar buna ... Neith 3 2.635 16-01-2010, 05:14 PM
Ultimul răspuns: Neith
  sunt nou venit Gackt_loves_Mana 6 3.352 30-11-2008, 01:09 PM
Ultimul răspuns: Heratcher.21q
  Am venit si eu pe-aici nicol_eyes 3 2.637 05-10-2008, 08:35 PM
Ultimul răspuns: bastard_in_love
  Am venit si eu pe la voi! yumi(^_^) 0 1.863 25-08-2008, 10:47 PM
Ultimul răspuns: yumi(^_^)


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)