Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hye,am venit pe aici! ^_^

#1
Stiu ca sunt mai veche,dar cand am incercat sa postez eram intr-o ceata totala...
Numele meu este Cernat Denise Florentina,ador animeurile,mai ales yaoi-ul.Imi place sa consum orice despre acest gen.Iubesc pisicile si pasarile,iar ce trupe imi plac 3 days Grace,Linkin Park si altele,care acum nu-mi vin in minte...in general rock.Nu sunt geniu la scoala...sunt cam aeriana si ciudat de zambitoare,in general vesela.Rareori ma supar si sunt mai hiperactiva.Sper sa va placa caracterizarea mea si astept intrebari."?
Bye


#2
Bine ai venit pe Animezup, ThorthKa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Multumesc de primire,sunt chiar bucuroasa si chiar sper sa-mi fac prieteni,desi sunt timida si cateodata mai calc stramb.
Sper sa fiu o companie placuta si agreabila(desi eu tot timpul sunt cam in ceata si cam nebunatica).:crazy:Astept intrebari.
Bye:=)
P.S.Am uitat sa pun ca-mi plac la nebunie artele si sunt chiar la o scoala de arte plastice in Bucuresti.:dizzy:21

#4
Buna ,bun venit pe forum am cate-va intrebari pentru tine:
1.Culoarea preferata?
2.Practici vre-un sport?
3.Animeul preferat?
4.Animalul preferat?
5.Wanna be friends?hug(astept p.m)
6-Te-am plictisit?
Inca odata bun venit,si sper ca te vei distra pe aici

#5
Buna si bine ai venit pe animezup.
Eu sunt Maria, dar imi poti spune Nanami.
I have a questions for you ...

- vrei sa fim prietene ?

You`re welcome.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#6
Welcome ! Bine ai venit in lumea nebunilor ! XD
Uhh..so, sper sa te simti bine alaturi de noi, si sa nu uiti sa dai o tura pe la reguli. Toate bune si frumoase, sa-ti faci muuuulti prieteni, si tot ce-ti doresti...cu toate ca ai deja un numar de posturi XD
Dar cu toate astea, o mica caracterizare nu strica XD
Eu am doar o simpla intrebare...cati anisori ai? Stii mi lene sa fug pe profilu` tau sa caut XD

Uhh..sper ca o sa fiim prietene..anyway XD
Bye-bye!!
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#7
Hye din nou.
†MaDu♥,culoarea mea preferata este rosu(pasiune)practic inot,animeul preferat din genul yaoi este Kirepapa si normal este Bleach,iubesc pisicile,vreau sa fim prietene:chuu:si nu m-am plictisit(eu nu ma plictisesc aproape niciodata)21o//o
Nanami-chan,choar as fi onorata daca am fi prietenepraise
Kagome,am 14 ani(desi par mai matura)
Ma caracterizez ca o persoana hiperactiva,moarta dupa ciocolata,putin sensibila,fidela cu prietenii,rabdatoare si tot timpul zambitoare(pentru colegi este foarte ciudat21)

Va multumesc tuturor pentru primirea calduroasa pe care mi-ati facut-opraise,desi am raspuns mai tarziuT.T(school):crazy:
Daca mai aveti ceva de intrebat sunt disponibila.
Byeo//o



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Nou venit! Alii 3 1.836 09-08-2013, 06:34 PM
Ultimul răspuns: Alii
  Nou venit No Names 16 4.714 20-07-2013, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Forever Young
  Doar un alt nou-venit... Namu 5 2.402 07-11-2011, 11:29 PM
Ultimul răspuns: Namu
  Nou Venit L*a*s*s*e 6 3.103 08-09-2010, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Supercretinitate.
  Salut Sunt Nou Venit Sisone 6 2.945 03-09-2010, 10:59 PM
Ultimul răspuns: Whisky
  sunt nou venit Gackt_loves_Mana 6 3.349 30-11-2008, 01:09 PM
Ultimul răspuns: Heratcher.21q
  Am venit si eu pe-aici nicol_eyes 3 2.624 05-10-2008, 08:35 PM
Ultimul răspuns: bastard_in_love
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.198 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy
  Am venit si eu pe la voi! yumi(^_^) 0 1.859 25-08-2008, 10:47 PM
Ultimul răspuns: yumi(^_^)
  Ulquiorra a venit Ulquiorra 5 3.211 20-04-2008, 08:36 PM
Ultimul răspuns: ShyLie


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)