Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Noua... si totusi veche

#1
Hellow Zup usershug

Cred ca mi se vor cere explicaţii in legatura cu titlul, ei bine sunt de destul de mult timp pe Zup sincer, cam de un an sau pe acolo. Nu am trecut pe aici ca am uitat -_||

Dar să revin pe pamant că am o presimtire că părăsesc subiectul...

Deci, despre mine. Ma numesc Smaranda, vă rog, fara Smarăndiţa Popii am treisprezece ani, peste opt zile paişpe (azi ar trebuii să fie şapte iulie). Sunt din Bistriţa.
In materie de muzică ar fi pop, rock -mai putin, dance, rapp uneori, opening-uri, ending-uri din anime-uri(nu stiu în ce categorie sunt) , melodii triste(ştiu ca nu-i un gen). Genurile de anime-uri care îmi plac ar fi: fantasy, romance, aventure, action(doar unu: Wolf's Rain), ar mai fii, depinde de tema. Anime-uri pe care le-am vazut/vreau sa le vad: Naruto (ambele), Chibi Vampire Karin, Tokyo Mew Mew, Wolf's Rain, The melancholy of Haruhi Suzumiya.
Manga: Naruto, Tokyo Mew Mew, Chibi Vampire.
Hai ca va las si subiecte pentru intrebari, ca le-am cam epuizat:]]
Deci astept intrebarile voastrehug
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD

#2
Bine ai venit pe Animezup, Black Cat!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ohayo Black Cat :]
Un nou venit nu este obligat sa-si faca un topic la *Noi veniti*, este libera alegere a fiecarui. Pentru ca scopul sectiunii este predestinat pentru a face cunostinţe noi. Si, nu esti prea veche... ai undeva 5-6 luni de cand esti pe forum 39.
Eu sunt Serqet, incantata de cunostinta (|O.O|). Intrebari nu am si nu imi ramane decat sa-ti doresc distractie placuta in continuare pe forum|chat : ).
[Imagine: aaaakip.jpg]

#4
Salutări! Şi bun venit..adică bine ai revenit !
Hmm uite ca să epuizăm ş i alte întrebări..
Culoarea favorită?
Desenezi?
Personaj anime favorit?
Cărţi favorite?
Personaj de anime sau manga favorit? De ce?

Ok, you know how things work around here, so have fun!
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.232 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy
  Do not click...-Stiu... E veche... Tzeapa e tot a mea :-" Autumn 11 7.795 29-07-2007, 04:44 PM
Ultimul răspuns: Autumn


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)