Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dinastiile imperiale

#41
Va multumesc tuturor pentru comentarii. Auu, angel. Ce dulce esti. Sper ca nextul sa te incante, desi eu nu sunt atat de buna la descrierea scenelor perverse, dar sper sa va placa. Si la fel ca si ficul, capitolul este dedicat lui Mikky <3 Te iubesc, honey~

Capitolul 10

Pacatuiesc!. Cu fiecare secunda, cu fiecare minut, cu cat ma lasam prins in capcana lui dulce, dar periculoasa. Ardeam de dorinta si de nerabdare sa-l am, sa fie al meu si sa nu-mi scape. Mainile sale se plimbau pe spatele meu, trasand linii fine si care ramaneau imprimate acolo. Pentru totdeauna! Nu e ca si cum as putea sa sterg urmele de pe piele sau ca as vrea. Nu, imi doream sa le simt in fiecare minut al existentei mele, sa ma inec cu parfumul lui ademenitor si daca ar fi sa mor, vreau sa ma sting la pieptul lui. Continuam sa-i sarut gatul si sa-l musc usor, facandu-l sa se arcuiasca sub mine. Ma arde! . Prezenta lui imi da fiori si ma face sa ma pierd, in ciuda faptului ca e un copil in ochii mei. Ii dau jos tricoul si ii sarut pielea incinsa, coborand in jos spre muguri pe care ii dezmierd cu atingeri, dansuri ale limbi in jurul lor si muscaturi fine. Amandoi tremuram de placere si amandoi vroiam sa ne unim si sa devenim una si aceasi fiinta. Vroiam sa savurez fiecare particica a pielii sale cu miros de trandafiri si lavanda, dar care avea si o alta aroma misterioasa, pe care nu o puteam distinge, insa era mai dulce ca mierea. El pentru mine e afrodisiac! Ma avantam din ce in ce mai jos pana cand am ajuns la pantalonii de piele negrii. Am trasat mici cerculete pe partea care il infierbanta, tachinandu-l si mangaindu-l.
- Al, nu te mai juca, spune el pe un ton gemut.
- Atat de tare ma vrei? Il intreb soptit.
- Da! Te vreau in mine!
Cuvintele lui ma faceau sa o iau razna, sa explodez de dorinta. Fiecare minut parea ca trece mult prea incet si nu vroiam decat sa fiu al lui si el al meu, dar in acelasi timp nu vroiam sa ma grabesc. I-am dat jos pantalonii si boxerii si m-am concentrat asupra membrului sau erect. Stiam ca era virgin in ambele sensuri si vroiam sa-i ofer cat mai multa placere posibila. Cu limba vroiam sa-i dezmierd varful inca rozaliu, in timp ce cu mana mangaiam testiculele si baza. Un geamat aproape ca i-a scapat printre buze de la valurile de placere bruste pe care i le-am provocat.
- Usurel, ii spun.
- Nu e vina mea ca nu ma pot controla, spune el aproape ragusit. Nu avea putere nici macar sa geama, desi as fi preferat sa-l aud tare si clar. Insa ma multumeam si cu mici sunete infundate care si ele reuseau sa-mi gadile auzul.
Am zambit pervers si i-am luat membrul in gura....pe tot si trebuia sa recunosc ca roscatul meu are cu ce se mandri, lingandu-l si sugandu-l cu pofta. Am continuat cu miscari de dute-vino din ce in ce mai alerte pana cand l-am auzit murmurand ceva, iar gura mea a fost invadata de secretia dulce a corpului sau inflacarat. Dupa ce l-am eliberat, mi-am trecut limba peste ultima picatura ce imi ramasese in coltul gurii. Il auzeam cu gafaia, tinandu-si mana peste ochi, probabil nevrand sa ma priveasca. Ce dulce!
- Acum e randul meu, il anunt. Am luat lubrifiantul dintr-un sertar unde il tineam special pentru cand urma sa se intample inevitabilul. Dupa ce mi-am inlaturat si ultimele piese vestimentare, am turnat lubrifiant in palme si l-am aplicat peste membrul meu erect. Apoi am adaugat un deget inauntrul lui Armin, miscandu-l usor pana se obisnuieste cu senzatia.Ochii sai era inchisi, iar obraji rosi ca focul sau ca parul sau. Cu cealalta mana ii mangaiam crestetul ca sa-l asigur ca totul va fi bine. Rand pe rand, dupa anumite intervale de timp, am adaugat inca doua. Armin gemea usor de durere, arcuindu-se din cand in cand.
- Grabeste-te si intra odata, imi spune. Nu mai suport durere asta! Spune el.
Am facut intocmai si l-am penetrat incet, lasandu-ma peste el ca sa pot sa-i sarut buzele dulci si apetisante. Incepeam sa ma misc incet pana sa-i gasesc punctul care sa-l faca sa geama de placere. Iar cand in sfarsit l-am gasit, unghiile sale s-au implantat in umarul meu lasand sangele sa iasa la suprafata. Intr-un final, totul a decurs natural. Miscarile noastre se inteteau, din ce in ce mai repede, iar gemetele noastre impreunate umpleau camera. Valuri de caldura si placere ma strabateau, iar fiorii nu-mi dadeau pace si se plimbau nestingeriti prin corpul meu.In sfarsit ma uneam cu fiinta pe care o iubesc cel mai mult si pe care nu vreau sa o pierd. Pot sa simt toate emotiile pe care nu credeam ca le voi simti vreodata Vocea lui suava si senzuala care imi striga numele ma facea sa ma topesc peste el, buzele acelea care ma tentau chiar si acum sa ma sarut mi s-au imprimat pe retina, iar mainile sale care se plimbau de pe spate pe piept, imi faceau inima sa bata ca o toba al carei tobosar era putin ticnit. Ne doream atat de mult unul pe altul incat toate datile in care am fost intrerupti nu au facut decat sa ne intesifice pofta carnala. Iar cand amandoi am atins dulcele apogeu si am cazut extenuati, i-am soptit roscatului meu la ureche : Te iubesc!
[Imagine: tumblr_lxg6bliYGm1qej54bo1_500.gif]

Stalk me, bite me and kill me with your love ~

#42
Hello~
In sfarsit, dupa multe saptamani de tortura prin citit prostii care nu ma fascinau si prin multe alte moduri, am ajuns si eu pe aici. Chiar imi era dor de fic-ul acesta si, in special, de cei doi porumbei. Am ramas surprinsa de cat de mult au putut ei sa evolueze si sa se "muleze" unul dupa altul. Se potrivesc de minune si nu exista pic de indoiala pentru asta~
Trebuie sa mai adaug ca cel mai recent capitol, zece, a fost... Crazy-monkey-emoticon-094 Armin asta e o pisica perversa~
Astept continuare, asa ca, spor la scris si bafta multa~~~
P.S: Iubesc eu pe tine te, Kupuru~! Mersi, din nou, pentru dedicatie.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)