Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Destinul unui inger [hentai]

#21
O noapte incendiara


Luna deja ajunsese pe cerul instelat creand lumina in tot orasul.Tokio cat era el de agitat pe timpul zilei, atat de linistit si calm era in timpul noptii, poate chiar prea linistit. Soarele disparuse, razele lui au abandonat pamantul lasandu-l sa inghete. Astrul zilei oferise locul lui sacru, lunii sau reginei noptii. Totul fusese inghitit de intuneric de parca cineva ar fi aruncat o vopsea neagra pretutindeni. Se spune ca odata cu intunericul apare si suferinta, iar acest lucru era valabil si in cazul rozaliei.
In apartamentul unde Sasuke o tinea pe Sakura inchisa in dormitor, vorbele lui si tipetele ei se puteau auzi de la intrarea in locuinta.
- Sasuke te rog, zice rozalia, lasa-ma sa plec!
- Ma crezi atat de prost, zice Sasuke prinzand-o pe rozalie de ambele incheieturi ale mainii si punandu-se peste ea, nu te voi lasa sa pleci pana nu te fac a mea!
Brunetul ii dadu bluza jos. Peste cateva secunde cei doi erau in pielea goala, iar amicul brunetului devenea din ce in ce mai erect.
- Sasuke inainte credeam ca e doar o gluma, zise rozalia incercand sa se elibereze din stransoarea brunetului, dar vad ca tu nu te opresti!
Brunetul nu mai zise nimic, doar ii departa copsele facandu-si loc pentru talie. Rozalia vazand ca brunetul nu inceteaza, incepu sa planga, si sa tipe, crezand ca brunetul ii va da drumul. Sakura credea ca daca brunetul o va face a lui, toate visele ei se spulberau, inocenta ei va disparea, iar teama cea mai mare era ca dupa ce brunetul o va face a lui, isi va bate joc de ea numind-o << tarfa >>.
- Sasuke termina, nu intelegi ca nu vreau sa fiu a ta! zice rozalia plangand
- A mea nu vrei sa fi, dar a prostului cu care te-am gasit vrei! zice Sasuke furios
Brunetul se uita la ea, apoi o saruta violent si apasat pe buze in semn sa fie gata. Acesta o patrunde cu putere si brusc, ceea ce o face pe rozalie sa tipe si dea capul pe spate. Sasuke tinea la rozalie, dar cand a gasit-o langa Nick parca a inebunit. Totul se distrusese, inocenta rozaliei disparuse si tot ce visase ea, ca i se va darui de bunavoie unui barbat care o iubeste erau numai vise care acum se spulberasera. Sakura nu mai zicea nimic doar privea tavanul in timp ce brunetul facea miscari de du-te-vino plimbandu-se in voie prin corpul Sakurei. Rozalia privea tavanul si plangea, daca acum cateva zile tinea la Sasuke cat de putin, acum doar privirea lui ii provoca greata.
Brunetul saruta pieptul rozaliei in timp ce mana lui dreapta se plimba pe coapsa stanga a Sakurei. El simtea o placere de nedescris, parca atunci cand amicul lui intra in corpul rozaliei, aceasta ii provoca brunetului o senzatie de neuitat. Inima Sakurei se inchisese, nu mai simtea nimic, doar ura pentru cel care o facuse a lui. Ochii ei verzi se inchisesera din ce in ce mai mult de parca vroia sa moara, dar ceva o tinea in viata, ceva nu ii dadea voie sa se ridice la cer. De fiecare data cand brunetul o patrundea simtea o senzatie care o facea sa tresara, si totodata voia sa plece, sa scape, sa fuga de toata lumea pentru ca ea nu va mai fi in stare sa mai priveasca pe cineva in ochii dupa ce brunetul isi batuse joc de ea in asemenea hal.
Sasuke cazu peste rozalie, respirand din ce in ce mai greu. Ridica capul si se uita la aceasta. In momentul in care ii zari chipul trist si plin de regret al Sakurei, inima lui parca se stranse din ce in ce mai mult, iar sentimentul de regret si de scarba fata de propria persoana ii invadase sufletul. Brunetul puse mana pe chipul alb ca spuma al rozaliei si ii spuse: << Iarta-ma! >>, nici macar el nu isi dadu seama cum a putut sa zica asa ceva, dupa ce o violase ii spune <<Iarta-ma!>>. Ca un om fara niciun pic de judecata.
Sakura se uita la el, dar intoarse repede capul zicandu-i:
-Lasa-ma!... nu pot sa te privesc in ochii!
Brunetul nu zise nimic, doar se uita mirat la Sakura, nu ii venea sa creada ceea ce a zis. Cum sa nu il priveasca in ochii, nu era vina ei ca el a fost un monstru care nu a vrut decat sa o faca a lui si sa se simta bine impreuna cu ea, nepasandu-i de ceea ce simtea ea, de ceea ce gandeste.
Brunetul voia sa continue, sa se simta bine, sa o chinuie mereu pe Sakura. Vazand ca aceasta nu zice nimic, el se urca din nou peste ea si isi mai introduce odata amicul, dar de data aceasta el nu reactionase atunci cand venise momentul ejacuari si se eliberase in interiorul Sakurei. Nu i-a pasat nici macar o secunda ce consecinte va avea acea neatentie si nici nu stia ce urmare va avea. Rozalia a simtit ceva, atunci cand brunetul a uitat sa iasa cu amicul din ea inainte de ejacuare, dar credea ca Sasuke a atins un punct mai delicat al ei. Niciunul dintre cei doi adolescentii nu stiau ce urmare va avea acea neatentie. Vor putea sa ajunga parintii, doar la varsta frageda pe care o aveau.
Brunetul se ridica de pe ea si se aseaza in fund cu mainile pe genunchi si capul aplecat. Ii parea rau de ceea ce a facut si nu isi va ierta niciodata durerea care care i-a provocat-o Sakurei. Constinta nu il lasa in pace, se uita la rozalie si vazand-o intinsa pe pat, incercand sa se acopere cu bluza lui, ii venea sa planga, sa tipe din cauza prostiei lui. Sasuke violase multe fete pana acum, dar pentru niciuna nu simtise atat regret, atata suferinta. Tot ce voia era sa dispara, sa plece de langa Sakura pentru ca ii provocase deja destula suferinta.
Sakura se ridica din pat si se indreapta spre usa. Usa era inchisa asa ca Sakura se lipeste de perete si se taraste lipita de zid pana ajunge jos, apoi isi pune capul pe genunchi. Brunetul cum o vede se da jos din pat, si se indreapta spre ea. Sasuke incearca sa ii puna mana pe umar, dar ea se fereste. Brunetul priveste in jos si o lacrima cristalina plina de regret, suferinta i se scurge pe obraz, iar apoi cade pe piciorul Sakurei. << Acum ii e teama de mine, nu, nu pot trai asa... trebuie sa o fac sa ma ierte si poate acest lucru ma va schimba complet! >> zice brunetul in gand, uitandu-se la Sakura.
Sasuke se apleaca jos si cu ajutorul degetului, ii ridica capul rozaliei. Cei doi se priveau fata in fata, nimeni nu zicea nimic de parca comunicau prin gandurii.

~ Va urma ~

Sper sa va placa si ii multumesc mult, mult, mult lui Andra pentru ca m-a ajutat. Mersi sysu! :*
Pentru cei care nu o sa le placa ideea ca Sasuke o violeaza pe Sakura. Eu nu vreau ca ficul meu sa semene cu celelalte si sa fie ceva de genul: << Sakura se daruieste lui Sasuke de bunavoie si raman impreuna! >>. Oricum ficurile celorlalti imi plac mult de tot si sa nu se supere pe mine. Eu am o parere proasta de ficurile mele si nu vreau sa semene cu celelalte pentru ca atunci nu mai are rost sa il continui, fiindca toate sunt la fel. Sper ca nu am suparat pe nimeni.
:bye:
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#22
M-ai lasat fara cuvinte. E extraordinar, am si plans. Ideea e minunata.
Ohh, sa vezi ce-i fac lui Sasuke cand il prind:((
Cum a putut sa-i faca asa ceva Sakurei.
Sper ca Sakura sa nu-l ierte prea repede. Dar sa-l ierte intr-un final:-P
Nu a scapat bine din mainile lui Nick, si o violeaza el. ufff...il urasc:((
Abea astept nextu. Soo...
Gambate and Spor la scris!!!

#23
Super capitol sysu imi place foarte mult ca intregul fic de altfel. Sincera sa fiu nu am mai vazut decat o gresala mica atunci cand ai repetat "care". Oricum nu mai conteaza totul a fost superb. Sa stii ca mie imi place ideea ta foarte mult si ma bucur ca vrei sa fii original, adica daca toate ar fi la fel ce rost ar mai avea sa fie mai multe. So:Nu ai garabit deloc actiunea, ai descris totul foarte bine, iar dialogul desi a fost putin a reusit sa redea framantarea personajelor. Oricum imi pare rau de Sakura, saracuta de ea. Mi-a placut foarte mult cum i-ai descris sentimentele si trairile. Si ai reusit iar sa ma lasi in suspans, ma inreb totusi daca Sasuke se va schimba si cum vor mai evolua lucrurile. In concluzie astept cu nerabdare continuarea care sper sa fie tot asa de repede. Spor la sceis si multa imaginatie.
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.






#24
Mda...ficul nu mi se pare a fi hentai +18...mai degraba ar fi +16....in fine...
Sincer dupa parerea mea....la partea de gramatica stai foarte bine...dar ideea din acest fic fiind prea axata pe viol,tu ai descris aici un viol foarte obsesiv.:ask:
Ma rog...nu ma bag la idei fiecare cu parerea lui...acum trebuie sa zic ceva ce tin de mult in mine:
SASUKE,mama daca te vad iti tai capu' cu drujba,dupaia il lipesc cu picatura apoi il bat in cuie si te trimit la muzeul de ceara ca pari prea real...:grr::die:

Ok m-am eliberat:))....pot sa zic ca abia astept next-ul:D...

Chuuuuuzzzz...:*

#25
ok you wanted critics:) so let's see

zici ca e un fic +18....insa nu pare mai mult decat un fic de +14..nu sti ce inseamna descrierea eroticului

chiar daca e hentai si in hentai se promoveaza violenta...violul...si viloul are pasiunea si frumusetea lui...atat timp cat sti cum sa il interpretezi si sa te pui in pielea violatorului, cat si a violatului...insa tu nu faci chestia asta...iar rezultatul e cel pe care il vezi...adica un fic childish care se vrea hentai

daca ai pus delimitatorul de varsta +18 de ce cenzurezi cuvintele? nu inteleg for god sake nu mai cenzura...explica-mi ce inseamna amicul...poate eu is mai dummy si nu inteleg...

descrie violul ala ca si cum ar fi ceva divin pentru sasuke....descriel ca pe un infern pentru sakura...

dialogul...nu are pic de sentiment in el...parca e o conversatie intre doua papusi barbie...mai aprofundeaza-l....secrie in dialog expresiile fetei, gesturile, intr-un cuvant mimica...
tu dai senzatia de personaj static si asta e grac fiindca in acest fel dialogul devine sec si strica tot capitolul.

naratiunea...a grija...pe alocuri ai scapari nu mai continui fiindca probabil te va supara commentul meu

sfat: fa ceva cu descrierea..e de clasa a-IV-a
[Imagine: 359k875.png]
I will fight, one more fight
Don't break down in front of me.
I will fight, one more fight
I am not the enemy.
I will try one last time
Are you listening to me?
I will fight, the last fight
I am not your enemy.

Fiction:
Memento Non Mori
Iris Infinit
Midnight Waltz
Retroversus

#26
Iubire sau ura


Suferinta si regret. Totul se distrusese in aceea noapte, nimic nu mai era. Iubirea fusese invadata de catre ura. Inima Sakurei era inchisa, fara niciun sentiment, fara regret, fara iubire. Parca ceea ce i facuse bunetul o transformase intr-o papusa. Ochii ei verzi ca smaraldele erau goi si dornici sa plece, sa fuga de tot raul prin care trecuse.
Brunetul o privea pe Sakura, nu ii venea sa creada ce a facut, dar era totodata fericit ca a facut-o a lui. Rozalia se uita in ochii lui, putea citi ca nu ii parea rau de ceea ce a facut, dar de fapt o parte din sufletul lui regreta.
- Sakura, zice el stins, stiu ca acum ma urasti, dar...
- Vrei cumva sa te iert? zice Sakura ridicandu-se in picioare
Brunetul nu mai zise nimic doar apleca capul in jos pentru a evita privirea Sakurei. Chiar daca inima ei nu mai simtea nimic, o dorinta de razbunare se aprinsese atunci cand a vazut ipocritia brunetului. Cei doi se uitatu unul la altu, din nou, dar de data aceasta rozalia nu mai era fata speriata de oricine si deodata il plezneste pe brunet. El isi pune mana pe obraz, zicandu-i:
- Merit asta, dar te rog...
Nici de data aceasta brunetul nu reusi sa isi continue ceea ce avea de zis, deoarece rozalia il plezni din nou, nu voia sa il mai vada, nu voia sa o mai atinga. Fiecare privire a lui ii provoca greata.
- Vrei sa termini odata! zice Sasuke oarecum nervos
- Termina odata si lasa-ma sa plec! zice Sakura
Brunetul se uita la ea, apoi incepe sa ranjeasca. O prinde pe rozalie de mana tragand-o spre el. Sasuke ii prinde buzele intr-un sarut dulce, fara ura sau pacat, fara scarba. Rozalia ii ura din tot sufletul, dar nu putea sa il refuze, ii placea ceea ce facea brunetul. Deodata Sakura rupe sarutul, impingandu-l pe brunet si zicandu-i:
- Tu tot nu incetezi... nu intelegi ca te urasc din tot sufletul?
- Sakura... cu sufletul nu poti ura, cu sufletul un singur lucru poti sa faci, si anume sa iubesti!
Sasuke o ia in brate pe Sakura si apoi o tranteste in pat. Rozalia voia sa para curajoasa, dar faptul ca brunetul o trantise din nou in pat, era un semn ca vrea sa o faca din nou a lui. Brunetul o ia in brate si o saruta pe frunte. Sakura era uimita, de ce nu a facut-o a lui pana acum? poate ii parea rau, dar faptul ca o facuse deja a lui, nu mai avea niciun sens acum. Brunetul ii mangaie parul, iar mana lui stanga se plimba pe spatele ei, vrand sa o incalzeasca. Inca o data Sakura ramane uimita, oare Sasuke regreta ceea ce a facut sau doar vrea sa ii bata joc de ea din nou. Dupa cateva minute Sasuke incepe sa planga, regretul si suferinta au fost prea grele chiar si pentru el. Lacrimile cristaline ii cadeau pe chip, apoi stralucind pe pielea lui.
- Sasuke termina!
- Crezi ce vrei, dar eu... eu regret ceea ce am facut!
Brunetul zicand acele cuvinte, o strangea si mai tare in brate pe Sakura. Chiar daca ii credea un prefacut, o canalie, nu ii venea sa creada ca brunetul a plans, iar ceea ce a fost ciudat era faptul ca regretat. Sakura se zmuceste, reusind sa scape din stransoare brunetul, se indeapta spre usa tragand de clanta, dar fara niciun rezultat pentru ca brunetul inchisese usa cu cheia. Sasuke se ridica din pat si se indreapta spre noptiera, de unde ia cheia.
- Nici macar nu ti-a pasat ceea ce ti-am zis... nu?
- Deschise odata usa si lasa-ma sa plec! zice Sakura nervoasa
Sasuke arunca cheia jos si o tranteste pe rozalie de perete, apoi o ridica in sus, pozitionand-o cu piciorul drept pe capsa lui. Sakura il privea pe brunet in timp ce el isi batea joc de ea.
- Sasuke... de ce nu ma lasi sa plec? zice Sakura stins
- Uhhhh... unde ti-e curajul?.. hai plezneste-ma! zice Sasuke impingandu-i corpul in perete
Sakura se zbatea intre brunet si zid, incercand sa scape, dar nu reusea puterea brunetului o tinea parca incatusata. Nu stia ce sa faca, brunetul va abuza din nou de ea, iar ea e neputincioasa, va trece din nou prin aceea suferinta, durere de nedescris. Atunci cand credea ca brunetul o va face a lui, el se opreste zicandu-i:
- Sakura... te intreb doar: ai simtit ceva inainte pentru mine?
Sakura nu zise nimic, ceea ce il face pe brunet sa isi iese mai rau din minti. O ridica din nou pe rozalie in sus si o musca de gat, lasandu-i in urma o dara de sange. Era ca un monstru, gata sa o devoreze din nou, fara sa ii pese de ea.
Oare ce se va intampla cu cei doi... Sakura va scapa sau brunetul o va viola din nou.


ps: ii multumesc lui sysu, ursuletului meu :*
Gonty nu ma suparat deloc critica ta si ma bucur pentru ca ai comentat la ficul meu. Mersi pentru sfaturi, dar deja am facut cap. asa ca am sa tin minte sa nu mai fac aceeleasi greselii
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#27
uhu:X
Capitol nou sisu meu:x
Deci:d...greseli nu sunt...doar eu te-am ajutat cu corectatu nu?:))...descrierea imi place...dialogul nu am ce comenta...e super:X...si nu e sec
Biata Saku....Sasu merita palmele alea...eu ii dadea mai multe:D....Sasu...iti zic eu:d...Saku te-a iubit dar acum te uraste:d...dar o te si iubeste:))
Sisule astept nextu'
Chu si gambate:*
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#28
so cam intarziata dar merge nu? :))
eh sa lasm palvrageala si sa incepem
greselile :


"Brunetul o privea pe Sakura"->nu mai trebuia sa ii zici numele..se intelegea ca o privea pe ea..doar nu o privea pe Ino care nu era acolo nu? :))


"Brunetul nu mai zise nimic doar apleca capul in jos"-> "doar ISI apleca" merge mai bine cu un "isi" :D

"- Vrei sa termini odata!"-> pai a intrebat-o daca vrea sa continue nu? so undei semnul intrebarii? "-Vrei sa termini odata!? " e mai bine :))


"oare Sasuke regreta ceea ce a facut sau doar vrea sa ii bata joc de ea din nou"-> aceiasi chestie nu ai pus semnul " ? "...so ai de lucrat la asta..dar cred ca este neatentie nu ca nu sti ;))


"Oare ce se va intampla cu cei doi... Sakura va scapa sau brunetul o va viola din nou."-> aceiasi chestie :))....so ai mai mare grija cu acest semn


mie una acest capitol mia placut :X
Ai greseli minore...trebuie sa fi mai atent/atenta...nush daca esti baiat sau fata :)).....presupun ca baiat :))....nu te supara daca gresesc :))
Mie una mia placut ca a violat-o ..de ce? pentru ca deseori in ficuri sasusaku creatorii ficului ii pun pe cei doi sa faca asta de bunavoie...so mie mi sa parut mai interesant asa..dar sper in acpitolul urmator sa se daruiasca unul altuia de bunavoie ^^....nush ce ai tuh in cap dar eu imi spun doar parerea..cred ca am voie nu? :P
astept cu cea mai mare nerabdare urmatorul capitol si sper ca nu teai suparat pe mineh :-j....daca da trimitemi un PM si rezolvam
bye^^
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#29
Incercarea de a pleca



Nu mai avea niciun rost sa mai planga, desi nu putea sa se abtina, lacrimile ii invadasera obrajii, iar ochii ii erau rosii. Ura tot ce i s-a intamplat si ce i se intampla. Il ura pe Sasuke, si isi dorea sa dispara, sa nu mai dea ochii cu lumea. Tot ce ii facuse Sasuke, o distrusese fara pic de mila. Nu i-a pasat nicio secunda ca Sakura era virgina, o distrusese. Sakura trecea printr-un adevarat calvar, dar nu acelasi lucru il puteam spune si despre Sasuke. Nu ii parea rau de Sakura, voia sa petreaca aceste momente mereu, pana la nesfarsit. Picioarele rozaliei erau incolacite in jurul taliei brunetului, iar mainile ei fragile incercau sa il impinga, dar degeaba, cu cat il impingea mai tare, cu atat brunetul era tentat sa continue. Facea miscari de du-te-vino, provocandu-i rozaliei doua senzatii in acelasi timp, era ciudat, adica simtea ca totul era distrus pentru ea si ura era prezenta, iar in acelasi timp la fiecare miscare a brunetului, tresarea. Erau gesturi involuntare, fara pic de control, il ura, dar in acelasi timp tresarea la fiecare atingerea a lui.
Mainile brunetului erau pozitionate pe coapsele rozaliei, tinand-o in sus.
- Ahhh.. ce senzatie! zice brunetul in timp ce intra in rozalie
Sakura nu mai zicea nimic, doar voia sa plece, sa dispara. Deodata brunetul se oprese brusc, lasand-o pe Sakura in pace. Sasuke se pune in genunchi, departand picioarele rozaliei si pozitionandu-le in jurul gatului sau. Limba acestia atingea si mangaia acel loc ascuns. Sakurei ii placea, nu stia de ce, dar adora ceea ce facea brunetul. Limba lui ii provoca mancarime. Se excita, dar de ce? acel barbat i-a facut rau si nu trebuie sa mai simta ceva pentru el. Chiar daca mintea ii dicta sa il urasca, inima o indemna sa faca un lucru complet opus. Vrand sa plece, Sakura il trage de par pe Sasuke, dar degeaba, brunetul nu se lasa asa de usor. In cele din urma fiind epuizata, Sakura il implora pe brunet sa o lase.
- Te rog Sasuke, m-ai facut a ta, ti-ai batut joc de mine, acum lasa-ma sa plec!
In cele din urma brunetul se ridica, frecandu-si genunchi. Se indeparteza de rozalie si ia cheia de pe podea. Inainte sa ii inmaneze cheia, Sasuke o ia de incheietura maini pe rozalie si o tranteste de zis. Mana lui dreapta se plimba pe coapsele fete, iar in cele din urma se indreapta spre triunghiul matasos. Sakura nu putea face nimic, mana stanga a brunetului ii tinea imobilizate ambele maini deasupra ei, iar piciorul drept al brunetului ii tineau picioarele departate. Sasuke o ia de par, dandu-i capul pe spate, apoi muscand-o de gat pana cand o dara rosiatica se prelinse pe gatul fetei.
- Sakura, ii zice brunetul la ureche, m-am simtit minunat cu tine, dar acum pleaca!
Sakura nu mai zise nimic, oare tot ce s-a inatmplat intre ei, brunetul a considerat-o drept doar o aventura de o noapte. Era mult mai bine, daca brunetul va uita de tot ce s-a intamplat, in fond nu e vina ei ca Sasuke a violat-o. Brunetul ii da drumul fetei, apoi asezandu-se pe pat. Sakura isi strange hainele de pe jos, apoi imbracandu-se.
- Nu faci un dush? ii zice brunetul pozitionandu-si mainile in jurul capului
Fata nu mai zicea nimic, nu mai voia sa mai stea in aceea casa nici macar o secunda. Vazand ca fata nu zice nimic, brunetul se ridica de pe pat si o prinde din nou pe rozalie de mana.
- Degeaba incerci sa ma eviti pentru ca in aceasta noapte am fost primul barbat din viata ta, si te asigur ca voi fi si ultimul, asa ca tine minte: vor mai exista noptii ca aceasta! zice brunetul in timp ce mana lui stanga se plimba pe coapsele fetei
Lacrimile ii invadasera din nou obrajii, voia sa plece, sa dispara, dar brunetul o tinea mereu captiva, oare cat va mai dura acel cosmar prin care trecea fata? Se zmuceste si scapa din stransoarea brunetului, apoi deschide usa si fuge spre iesire. Degeaba, si usa de la iesire era inchisa. In spatele ei, Sasuke invartea pe deget cheia de la iesire. Vazand ca brunetul are cheia, singurele sperante ca va mai scapa erau din nou naruite. Brunetul se indreapta spre usa, apoi bagand cheia in broasca, deschide usa, lasandu-i cale libera sa plece. Inainte ca fata sa iese, brunetul impinge usa inchinzand-o din nou.
- Nu ma saruti inainte sa pleci? zice brunetul apucand-o pe fata de mana, apoi tragand-o spre el

~ Va urma ~

Cam scurt... stiu, sper sa va placa:*
:bye:
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#30
Heloo! Am aterizat si eu . Imi place ficul tau este cu adevarat superb si foarte reusit.
Capitolul acesta a fost foarte bun . Mi-a placut cum ai descris actiunea, sentimentele celor doi, dar deasemenea scena hentaiului care a fost.....jos palaria. Replicile au fost lungi si deloc sece.....Actiunea a fost plina de dinamism si suspans. Mi-a placut foarte mult si sper sa pui cat mai repede urmatorul capitol. Pana atunci :* si spor la scris :)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Demon si inger DanteObs3ssion 1 2.158 30-06-2013, 03:52 PM
Ultimul răspuns: CyBeR
  [Yaoi] Inger cazut.. Rissu. 2 2.280 19-08-2012, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Peppers
  Destinul... Raluka 0 1.745 28-06-2012, 05:36 PM
Ultimul răspuns: Raluka
  Destinul iubirii Kyandi. 0 1.670 26-06-2012, 04:05 PM
Ultimul răspuns: Kyandi.
  Inger fara aripi Kyandi. 2 2.230 31-03-2012, 10:32 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Demonul devine inger ohaio_angel 5 3.116 08-03-2012, 10:22 PM
Ultimul răspuns: Me_Samy
  Ne-a adus Destinul HotChokolate 5 3.229 21-08-2011, 08:01 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Lacatul unui inger razbunator RinMi♫♪ 39 17.284 27-07-2011, 10:33 PM
Ultimul răspuns: Sasame
  Aripile unui inger cazut sia 1 2.319 03-05-2011, 11:37 PM
Ultimul răspuns: Dragonz Eyez
  Sub Aripile unui inger! IngerulCuAripiFrante 9 6.282 01-05-2011, 03:30 PM
Ultimul răspuns: IngerulCuAripiFrante


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)