Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Destinul unui inger [hentai]

#11
Eh...eh...dupa ce am lenevit cam mult timp...vin si cu urmatorul capitol...nu e chiar asa reusit dar sper sa va placa...oricum astept sa ma criticati.


Rapirea


Orele se terminasera repede, iar rozalia se indrepta spre casa, nevoasa de cele intamplate la scoala. Ii era putin teama de spusele lui Ino si ca Sasuke voia sa se razbune pe ea, dar in accelasi timp credea ca brunetul nu ii va face nimic rau sau cel putin spera la acest lucru.

Flashback
- Sakura...Sakura! se auzea un strigat din indepartare.
- Da Ino, ce s-a intamplat?
- Vreau sa iti spun ce a zis brunetul despre tine!
- Ce a zis? intreaba rozalia nedumerita.
- Te rog, ai grija deoarece a zis ca se va razbuna pe tine, pentru ca l-ai respins!
- Tampenii de ale lui! ii zise rozalia vrand sa para neinteresata.
End Of Flashback

Mergea agale pe trotuar si cu privirea in jos, nu voia sa ridice capul deoarece se simtea ingrozitor, dar in acelasi timp o teama ii acaparase tot sufletul. Se gandea la brunet si razbunarea care va urma, se gandea la ce va putea sa ii faca brunetul, poate o va face din nou sa sufere sau o va chinui mereu cu avansuri, dar cele auzite despre el de la colegii denota ca brunetului nu ii scapase nicio fata careia sa nu ii fii distrus viata.
Sirul de ganduri a fost intrerupt de gasul lui Naruto si Hinata care o strigau pe rozalie sa ii astepte pentru a merge impreuna tot drumul.
- Hei Sakura, ce faci?
- Bine! ii zise rozalia blondului.
Timp de cateva minute nimeni nu scosese niciun cuvant, privirea rozaliei era trista, ceea ce ii facea pe Naruto si Hinata sa se ingrijoreze in privinta ei.
- Sakura ti se intampla ceva? o intreaba Hinata
- Nu...nu...doar ma gandeam!
- Nu te cred, ai ceva?
- Vorbesc serios...nu am nimic...!
Hinata nu mai zise nimic desi simtea ca Sakura are ceva. O cunostea de cand erau mici si isi dadea seama ca a patit ceva dintr-o singura privire.
Timpul trecuse cu repezicune si Naruto deja ajunsese acasa, pe drum bruneta se uita la rozalie, stia ca patise ceva dar nu isi putea explica ce era? si de ce nu ii spusese?, in fond Hinata era prietena ei cea mai buna si de mici isi impartasau toate secretele, dar se pare ca rozalia de data asta nu mai tinea cont de prietenia dintre ele doua sau cel puntin asa credea Hinata pentru ca Sakura nu era de acceasi parere. Rozalia dorea sa ii spuna Hinatei despre Sasuke dar credea ca nu este ceva important desi brunetul era omniprezent in mintea ei.
Ajunsa in fata casei lui Hinata, aceasta o invita la o cafea. Sakura simtind ca trebuie sa se mai distinda din acea stare ii accepta invitatia Hanitei.
- Aseza-te la masa, ma duc imediat si iti pregatesc o cafea! ii zise bruneta.
Rozalia se aseaza la masa si observa ca Hinata isi schimbase total locuinta, de cand ea nu mai trecuse pe la ea fiind atat de ocupata cu scoala si mai ales cu concursurile. Atunci Sakura isi amintise de concursul ,,Voce de Aur" si de faptul ca azi trebuia sa se duca la aeroport sa isi ridice pasaportul si banii pe care ii trimisesera cei de la concurs. Hinata venise cu cafelele, dar Sakura isi ceru scuze si pleca in graba de la bruneta.
Pe drum rozalia se gandea: ,, Doamne cat de aiurita sunt!...am uitat complet de concurs si asta din cauza ca sunt o proasta si imi fac griji pentru niste tampenii! ". Ajunsa la aeroport se indreapta direct spre receptie.
- Ma scuzati dar am de ridicat un pasaport eliberat pe numele meu si o suma de bani trimise de la Paris!
- Cum va numiti?
- Sakura Haruno!
- Asa...bun...am primit de la concursul ,, Voce de Aur " o suma de bani si pasportul dumneavoastra! receptionera ii inmana pachetul, iar rozalia ii multumi politicos.
- Va multumesc!...la revedere!
- Buna ziua!
Sakura parasi aeroportul, fericita ca avea totul in regula pentru a pleca la Paris. Ceasul ajunsese pe la o ora destul de intarziata, era aproape 21:30 si rozalia nu era acasa. Rozalia devenea agitata din cauza la ce i se poate intampla noaptea singura pe strazi si cu atati de multi vagabonti care incepeau pe la ora asta sa faca turul orasului Bucuresti.
Fugind pe strada Sakura se opri brusc deoarece o masina neagra ii taie calea ,, Doamne ce vor de la mine? " isi zise rozalia in gand.
Din masina coborara trei tipi cu cagula pe cap si o luara pe rozalie bagand-o cu forta in masina.
- Dati-mi drumul!...ce vreti de la mine? striga rozalia inspaimantata.
- Noi nu vrem nimic!
- Atunci de ce m-ati rapit?
- Seful are ceva cu tine! acestea fiind ultimile cuvinte ale tipilor inainte ca rozalia sa respire morfina, care o facu sa adoarma imediat.



eh...cam asta a fost si capitolul de aceasta data...si vreau critici..va astept!:*...dar sa imi ziceti daca va place si daca mai vreti sa il mai continui...da?
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#12
Heya! Am aterizat si eu pe-aici. Un cap nou? Ia sa vedem ce-are...

nevoasa -> nervoasa
"Sakura...Sakura! se auzea un strigat din indepartare." - daca-i strigat de ce-ai pus puncte de suspensie? o.O
"Se gandea la brunet...ce va putea sa ii faca brunetul"... -> si repetat cuv. "brunet"
de la colegii -> ori spui "de la colegii" si un pronume, ori scrii "de la colegi"
sa nu ii fii distrus -> sa nu ii fi distrus
gasul lui Naruto si Hinata -> ar fi corect numai daca "Naruto si Hinata" ar fi o persoana :)) Dar din moment ce la tine sunt doua persoane, corect este "glasul lui Naruto si al Hinatei"
isi dadea seama ca a patit ceva dintr-o singura privire. -> suna mai bine "isi dadea seama dintr-o singura privire ca a patit ceva"
stia ca patise ceva dar nu isi putea explica ce era? -> tu, autoarea, ne intrebi pe noi, cititorii? Era punct acolo, nu semnul intrebarii
si de ce nu ii spusese?, in fond -> in primul rand, se incepe cu litera mare, in al doilea rand, eu nu am mai vazut in viata mea un semn de punctuatie dupa semnul intrebarii O.O
impartasau -> impartaseau
acceasi -> aceeasi
Rozalia se aseaza...Atunci Sakura isi amintise -> scrii la prezent sau la trecut?
"...iar rozalia ii multumi politicos.
- Va multumesc!...la revedere!" -> ai spus in vorbire indirecta ca i-a multumit, deci nu mai e nevoie sa scrii asta din nou in vorbire indirecta
"Ceasul ajunsese pe la o ora destul de intarziata..." -> Ehm...Ceasul ajunsese la o ora? N-am mai auzit exprimarea asta...Si...O ora intarziata? Poate vrei sa spui "o ora tarzie"
"...si rozalia nu era acasa. Rozalia devenea agitata..." -> ai repetat cuv. "rozalia"
Fugind pe strada Sakura se opri brusc deoarece o masina neagra ii taie calea ,, Doamne ce vor de la mine? " isi zise rozalia in gand. -> Offf....Deci: virgula dupa "Fugind pe strada", punct dupa "ii taie calea" si alineat inainte de <"Doamne, ce vor de la mine?">
cagula -> caciula
Din masina ... bagand-o cu forta in masina. -> ai repetat cuv. "masina"


Gata. Alte greseli nu am mai vazut, oricum cred ca-ti ajung cate am gasit :)) Sper ca nu te-ai suparat pe mine and see you with the next cap ^_^
:bye:
[Imagine: thekillers.png]

#13
Ai avut cateva greseli de tastare:
nevoasa-nervoasa
nicio-nici o
gascul-glasul
puntin-putin
Hanctei-Hinatei
asezate-asaza-te
din cauza la ce i se putea intampla- din cauza a ceea ce i se putea intampla
Cam astea au fost greselile pe care le-am observat.Ai grija cu virgulele,deoarece inainte de conjunctia dar se pune virgula.Putin mai multa atentie cu dialogul ar trebui sa il mai dezvolti putin in unele locuri sa nu fie banal.In rest mi s-a parut foarte frumos si interesant.La inceput am crezut ca cel care o rape este Sasuke. Dar daca stau bine sa ma gandesc nu cred ca este el. Abia astept urmatorul capitol sa vad ce surprize ne mai pregatesti.
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.






#14
Teroarea Sakurei



Intr-o incapere slab luminata, doar cateva raze ale soarelui reuseau sa intre prin geamul murdar de praf si mizerie. Rozalia era pozitionata in centrul incaperii legata la maini de un sacun, iar gura ii era acoperita cu o banda din plastic imposibil sa o rupi. Incet, incet incerca sa isi ridice pleoapele grele dar ii era foarte greu deoarece inca ii era somn dupa morfina administrata de acel tip care o rapise. Deodata, usa se auzii trantindu-se la perete, Sakura adormita intoarse totusi capul sa vada cine era.
Pe usa intra un barbat bine facut cu parul blond asemeni razelor soarelui iar prin camasa alba pe care o purta se putea observa muschii bine conturati ca niste pernute. Langa acesta mai era o fata cu parul negru si ochi albastri pe nume Nina, corpul ei era neasemuit de frumos poate la fel ca al rozaliei, picioarele ii erau lungi si drepte, sanii erau ca niste portocale bine coapte, cu alte cuvinte arata perfect. Numele ei i se parea cunoscut rozaliei, iar figura o mai vazuse, dar nu stia unde.
Cu miscari usoare Nina se indrepta spre rozalie, o lua de barbie si ii zise:
- Ce mai faci cantareato?
- Mmmm! ii zise rozalia nepuatand sa vorbeasca deoarece banda de plastic ii acoperea toata gura.
- Aaaaa, nu poti sa vorbesti...nu-i asa? nu ma intereseaza, Nick ai grija de ea si!...
- Da stiu ce vrei sa imi zici... fii sigura ca isi va blestema zilele! ii zise blondinul muscandu-si buza de jos.
Nina pleca din camera lasandu-i pe cei doi singuri, blondinul se indrepta spre Sakura si ii zise la ureche:
- Se pare ca am ramas doar noi doi...nu? ii zise blondul apoi muscand-o de ureche.
Sakura nu stia ce sa faca doar se uita drept in fata iar lacrimile incepusera deja sa ii inunde ochii, ii era teama ca blondul ii va face ceva sau mai rau o va viola. Blondul vazand-o pe rozalie cat e de inspaimantata, o facu sa ii creasca si mai mult teama; punandu-si genunchiul pe scaun exact intre picioarele rozaliei departandu-le. Se ridica ca mai apoi sa se lase in jos incalecand-o. Fiind atat de aproape de buzele Sakurei isi trecu limba peste ele. Prin banda adeziva fata avu o senzatie de dezgust. Intr-o secunda brunetul ii apuca banda adeziva de pe gura Sakurei si o smulse incet provocandu-i durere atunci cand o musca de extremitatea buzei. Apoi ii sfasie bluza intr-un mod respingator si barbar, dezvelindu-i sanii perfecti care ii trezira amintiri despre numeroasele aventuri pe care le avusese cu fete inocente, cu alte cuvinte se excita atat de tare, ajungand pana la durere incat ,,amicul� din pantaloni era vizibil si aproape ca ii atingea Sakurei triunghiul matasos prin materialul lanos ce i-l acoperea, lucru care o facea pe fata sa se gandeasca decat la un singur lucru: << Doamne trimite-l mai repede pe Sasuke sa ma salveze >> nu stia de ce se gandea la brunet; mintea ii era blocata doar inima ii batea cu putere srigand: << Sasuke >>.
Nick se apropie de gura fetei vrand sa ii exploreze cu limba lacasul umed, rozaliei nici macar prin gand nu-i trecea ce avea sa urmeze deoarece ea nu se sarutase niciodata cu un baiat in asemenea fel. Intr-un moment de neatentie el ii baga repede limba in gura exporandu-i locasul umed facand-o pe rozalie sa tremure. Blondul ii baga mana la deschizatoarea pantaloniilor reusind sa le rupa snurul, neputand sa ii dea jos de pe ea, o dezlega si o intinse jos cu ambele maini legate de o teava care trecea prin aceea camera. Sakura dadea din picioare nevrand sa se intample ceea ce brusc i se reflecta in minte; ca blondul avea sa o faca a lui fara permisunea ei, cu alte cuvinte sa o violeze. Nick, nervos ca rozalia se agita atat de mult, o plesnii ceea ce o facu pe rozalie sa ramana nemiscata timp de cateva secunde. Simtind momentul oportun in care trebuia sa actioneze, Nick se aseza peste ea si incepu sa o sarute pe gat coborand din ce in ce mai jos ajungand in cele din urma pana la stomac, neoprindu-se pana la acel loc ascuns. Incantat ca o va face a lui, Nick isi dadu jos pantalonii, practic obligand-o sa-i priveasca << morcovul >> dar deodata telefonul incepu sa sune ceea ce il enerva la culme facandu-l sa injure. << f� >> Se ridica de pe rozalie si lua telefonul din pantaloni. Persoana care il suna era Nina, curioasa de felul cum mergeau lucrurile dar el ii raspunse rastit.
- Ce mama darcu� vrei? ii zise blondul nervos.
- Aaaa fratioare sa inteleg ca ti-am stricat momentul...oricum nu conteaza avem o prblema urgenta! ii zise bruneta serioasa.
- Ce fel de problema? ii zise blondul suspicios.
- In legatura cu transportul de droguri...se pare ca ceva e in neregula, asa ca uita de tarfa aia ca o so ai mai tarziu si vino repede! ii zise bruneta incepand sa devina nervoasa.
Nick mormaii cateva injuraturi si ofta adanc ca nu a facut-o a lui pe rozalie , dupa care isi lua hainele si pleca din incapere lasand-o pe rozalie aproape dezbracata. Sakura era speriata de moarte; abia daca mai putea respira si nu voia sa se gandeasca la ce va urma dupa ce blondul se va intoarce inapoi.
Pe de alta parte, acasa la rozalie era agitatie mare, toata lumea nu stia nimic de Sakura si ce se intamplase cu ea. Matusa ei plangea pe fotoliul din sufragerie, iar Ino, Ten Ten, Hanita si Temari o consolau, iar baietii erau din ce in ce mai agitati. In mintea lui Ino circula in continuu cuvintele spuse de brunet si singura idee era ca brunetul ii facuse ceva rau Sakurei, doar zisese ca se va razbuna pe ea si poate ca acum actionase.
Ino se ridica de pe camapea si se indrepta spre telefon cu intentia sa il sune pe brunet.
- Alo Sasuke...unde e Sakura? intreba Ino cu speranta ca va afla adevarul.
- Ce stiu eu de aceea fata...e treaba ei pe unde umbla! ii zise brunetul oarecum iritat de intebarea lui Ino.
- Dar ai spus ca te vei razbuna pe ea! ii zise Ino.
Auzind ce zise Ino, Naruto ii smulse mobilul din mana blondei si incepu sa urle in telefon.
- Sasuke daca ai vreo legatura cu disparitia Sakurei...jur ca te omor! zise Naruto tipand la brunet.
- Stai linistit corcitura...nu ma intereseaza soarta acelei nebune! ii zise brunetul plictisit de dialog.
- Vino acasa la Sakura...sa ne asiguram ca nu ai nici o legatura! ii zise blondul.
- Offff...bine ratatilor! acestea fiind ultimele cuvinte ale brunetului inainte sa inchida telefonul.
Sasuke se ridica de pe canapea si se indrepta spre camera lui pentru a se imbraca cu ceva adecvat deoarece era doar intr-un halat de culoarea cerului atunci cand era furtuna. Se imbraca cu o pereche de blugi negri si un tricou negru mulat pe corpul lui scluptat si o jaketa de piele neagra. Iesii din casa si se urca intr-o masina neagra ce pare a fi un Mercedes decapotabil ultima aparitie, ce facea furori in tot orasul, aducand fetele pe culmea disperarii dar si in patul lui. Acest lucru lui Sakura ii dovedea un baiat arogant obisnuit sa aiba totul doarla o singura pocnire a degetelor dar cu ea n-avea sa fie nicidecum asa. Ca s-o cucereasca trebuia sa se schimbe radical, lucru care era ultimul pe lista lui in viata. In drum spre casa rozaliei un sir de cuvinte se tot roteau in mintea lui << Unde ar putea fi? doar nu a patit ceva...pe unde colinzi fetita proasta? >> si nu isi putea explica de ce se gandea la ea, in fond era viata ei si el nu avea nici o legatura...desi in adancul sufletului sau voia ca Sakura sa nu pateasca nimic si mai rau sa nu fie moarta.
Sasuke isi dadu cu palma peste fata zicandu-si in gand << Sasuke prostule, nu trebuie sa te gandesti la asa ceva...Sakura nu a patit nimic, ai inteles? nimic >>.


Sper ca acest capitol o sa va placa mai mult, doar am stat in fata pc-ului 2 ore pentru a-l corecta. Bye iar capitolul urmator va fi tocmai duminica viitoare(scoala asta) bye :*
:bye:
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#15
Sisu te omor....ma faci sa astept atat? Vrei sa ma torturezi? Oricum mi-am satisfacut nevoia de hentai pentru azi....Te ador, esti o zeita pentru asta.
1. Greseli (ma enerveaza foarte tare partea asta)
sacun-scaun
imposibil sa o rupi-suna mai bine(cred) imposibil de rupt
se auzii-se auzi
nepuatand-neputand
plesnii-plesni
darcu�-dracu�
prblema-problema
so-s-o
mormaii-mormai
Nu mai pot sta sa corectez. Capitolul e bun....imi place ai descriere, dialog bun.....Imi place.
Nu ma asteptam sa fie rapita de astia doi. Credeam ca a fost Sasuke.
Am ras foarte tare knd am vazut ca ai "morcovul" in sfarsit vad o denumire amuzanta
Pooopz si nextu' am vazut ca il pui tarziu rau

#16
Aroganta dispare


Sasuke ajunse in cele din urma la casa rozaliei dar convins ca totul va fi o mare aiureala si invalmaseala deoarece lui nu ii pasa de Sakura si ce se intampla cu ea in acest moment sau asa judeca el pentru ca inima ii era de o parere total diferita cu cea conceputa de el.
Intra pe usa incet dar nu apuca sa faca doi pasi ca Naruto si sare la gatul lui apucandu-l de gulerul de la jaketa si nervos ii zice:
- Unde e Sakura�nenorocitule?
- Tu esti prost?...crezi ca imi pasa de ea? Si daca aveam vreo legatura cu ea nu as fi venit aici! ii zise brunetul incercand sa iasa din acel impas.
- Baieti gata!...linistiti-va, nu am venit aici ca sa inrautatim situatia, da? le zise Temari incercand sa linisteasca spiritele.
Naruto intelegand ii da drumul lui Sasuke impingandu-l usor, brunetul isi aranjeaza gulerul si se aseaza linistit pe canapea. Timp de cateva minute nimeni nu a scos nici un cuvant, nici macar Naruto care obisnuia sa vorbeasca tot timpul, ingrijorarea era prea mare, iar sufletul inchis de teama si disperare. Disperata Ino se indreapta catre brunetul rugandu-l sa urce la etaj pentru a vorbi ceva important cu el. Acceptand rugamintea blondei, Sasuke urca scariile indreptandu-se spre camera Sakurei.
- Sasuke te rog�spune-mi ai vreo legatura cu disparitia Sakurei? ii zise blonda, incercand sa afle ceva de la brunet.
- Ino crede-ma daca as avea vreo legatura cu ea nu as mai fi venit aici�si niciodata nu as vrea ca ea sa pateasca ceva! ii zise brunetul calm dar totodata agitat de starea rozaliei.
Ino pleaca din camera Sakurei, lasandu-l pe brunet singur in camera. El iasa pe balcon si incepe sa priveasca stelele, zicandu-si in gand << Sakura nu mai suport�apari odata! >> in timp ce se gandea la rozalie o lacrima ii cade pe obrazul cald lasand in urma o dara umeda. Isi sterge repede lacrima voind ca nimeni sa nu il vada ca plange pentru o fata mai ales pentru una inferioara lui. Nici macar el nu stia de ce plangea, incepuse sa simta ceva pentru rozalie sau suferinta prin care trecuse atatia ani si lucrul care-l durea era faptul ca parinti lui nu i-au fost niciodata alaturi si de mic a crescut singur pana la varsta de 14 ani, atunci cand fratele sau Itachi sa intors alaturi de el. Poate il coplesise atat de mult durere si nu era sigur ca simte ceva pentru rozalie, dar in orice caz mintea nu putea accepta sa o iubeasca, doar tinea la ea ca la o prietena. Strange din pumn devenind din ce in ce mai nervos si pleaca din balcon lasand in urma aerul poluat de suferinta si durere. Intra in camera si trecand repede pe langa noptiera din fata patului tranteste un fel de caiet sau mai bine spus un jurnal care ii atrage atentia atunci cand vede o inscriptie mare pe el << Toata viata mea >> si semnat in josul coltului Sakura Haruno. Curios de felul sau il ridica si vrand sa afle mai multe detalii despre rozalie, il ascunde intr-un fel de buzunar din interiorul jaketei, asigurandu-se ca nu il vede nimeni.
Brunetul coboara in living si surprins nu mai erau toti, mare parte din ei plecasera deja acasa, mai era doar Ino, Ten Ten si Temari, iar dintre baieti mai erau Naruto si Garra. Se aseaza pe un scaun privind mereu inainte si gandindu-se �n continuu la Sakura.
In camera unde rozalia era tinuta prizoniera se aude din nou usa trantindu-se la perete, Sakura tresare imediat speriata ca blondul va atenta din nou asupra ei, dar din fericire de data asta nu mai era Nick ci Nina care venise sa ii aduca ceva de mancare rozaliei. Aceasta o vede aproape dezbracata si legata de teava la fel cum a lasat-o Nick dupa ce a plecat si incepe sa rada copios de necazul rozaliei.
- Se pare ca nu a apucat sa faca nimic�nu-i asa? ii zise Nina lasandu-i mancare langa ea.
- Dar nu pot sa mananc�sunt legata la maini! ii zise Sakura crezand ca bruneta ii va da drumul si atunci ea va putea fugi.
- Bine...dar sa nu incerci ceva astfel o incurci! ii zise Nina dezlegand-o la maini.
Sakura se indrepta spre hainele aruncate de blond prin care isi strecura si o teava cu care ea o va dobora pe Nina si poate va reusi sa scape odata din acel loc ingrozitor in care era tinuta prizoniera.
- Hei ce ai de gand sa faci nebuno? ii zise Nina prinzandu-i mana si reusind sa evite atacul rozaliei.
- Sa te omor�catea nenorocita, da-mi drumul! ii zise Sakura.
Deodata pe scari se auzi tropaituri, se pare ca Nick va veni si asa ceva nu era bine pentru Sakura mai ales ca acum o inversunase pe bruneta.
- Hei�ce se intampla aici? zise blondul intarand pe usa.
- Nick termina odata cu tarfa asta! ii zise Nina stragand-o din ce in ce mai tare de incheietura maini pe Sakura.
- Se pare ca nu ai fost cuminte�nu-i asa? zise Nick luand-o pe rozalie de gat si lipind-o de zid.
Sakura incerca sa scape din stransoarea blondului dar ii era imposibil, bratele lui puternice o tineau pe rozalie in amandoua partiile. Vrand sa o sarute Nick se apropie de buzele fetei, dar Nina il trage de langa rozalie si pe Sakura o loveste in cap ceea ce lesina imediat din cauza lovituri.
- Ai inebunit?...ce ai cu ea? ii zise Nick aplecandu-se langa Sakura.
- Nu imi vine sa cred�te-ai indragostit de o tarfa? ii zise Nina dandu-i cu piciorul in stomac Sakurei.
Am spus sa o lasi in pace! ii zise blondul dand-o la o parte pe Nina de langa Sakura.
- Nick, tu iti dai seama ce faci?...adica ma dai pe mine la o parte care sunt sora ta si ii iei apararea unei tarfe care mi-a luat locul la concurs si nici macar nu e buna de nimic�uite-te la ea e stearsa si nesemnificativa cu alte cuvinte insignifianta. ii zise Nina rastindu-se la blond.
- Nu e vina ei ca tu nu ai talent si ea e mai buna decat tine�acum iesi afara! ii zise Nick lund-o de brat si o indreapta spre usa.
- Ce?...ma dai afara? ii zise bruneta smucindu-si mana din stransoarea blondului.
- Iesi afara! ii zise blondul dand-o afara si incuind usa.
Nick se indreapta catre rozalie ridicand-o de jos si o intinde pe niste cartoane care erau aruncate in aceea incapere. Statea in genunchi si se uita la ea, deodata simte cum obraji i se incalzesc fara motiv, oare era adevarat ce a zis Nina�el chiar se indragostise de Sakura.
Blondul se ridica in picioare si se indreapta spre usa, timp de cateva minute ramane blocat cu mana pe clanta si cu fata sper rozalie << E atat de frumoasa!...nu nu nu ce se intampla cu mine? niciodata nu am simtit asa ceva pentru o fata, dar ea e diferita si�stiu asta foarte bine! >> isi zise blondul in gand, se mai uita pret de cateva secunde la Sakura apoi pleca inchizand usa cu cheia.
Dupa cateva ore Sakura se trezeste cu o durere ingrozitoare de cap, dar nu ii pasa, acum ca era singura in camera putea sa scape si nimeni nu o va impiedica sa faca acest lucru.
- Trebuie sa scap de aici!...nu mai suport! Zise Sakura incercand sa gaseasca ceva pentru a deschide usa.
Nimic nu era in aceea camera, numai niste cartone, cateva scaune rupte si tevi de fier. Deodata ridica privirea si observa geamul prafuit si plin de mizerie << Asta e am sa ies pe geam! >> isi zise rozalia in gand.
Pune scaunul langa zid si se urca pe el impruna cu o teava. Sparge geamul cu teava si afla ca incaperea unde era tiunta prizonira era exact langa strada.
Rozalia se ridica aproape de geam reusind sa iese afara doar pana la solduri. Spatiul era mic dar ce putea sa faca�era singura ei seansa ca sa poata scapa de acolo. Sakura reuseste in cele din urm asa scape de acolo si incepe sa fuga pe strada.
Nu stia unde e, dar a scapat si acest lucru era cel mai important. Fugea si fugea dar deodata il vede pe Nick. Blondul vazand-o inceput sa alerge dupa ea.
Pe de alta parte in casa Sakurei era tot tensiune, nimic nu se aflase de ea si politia va incepe investigatiile tocmai dupa 48 de ore.
- Ei bine eu cred ca am sa plec acasa�in fond a fost o pierdre de timp sa vin aici! zise Sasuke ridicandu-se de pe scaun si indreptandu-se spre usa.
Nimeni nu a zis nimic asa ca brunetul a plecat fara sa zica macar << la revedere sau pa >>. Sasuke se urca in masina si porneste sper casa. Findca era prea tensionat brunetul nu trece acasa si se indreapta spre periferia orasului deoarce acolo avea o vila si sa se mai destinda si sa se mai relaxeze a decis sa mearga acolo.
Sakura fugea, fugea mancand pamantul, dar blondul fiind mult prea atletic o ajunge din urma.
- Ce e cu tine aici?...cum ai reusit sa scapi? ii zise Nick luand-o de brat pe rozalie si indreptand-o iar spre acel loc ingrozitor.
- Da-mi drumul! ii zise Sakura incercand sa scape de blond.
Sasuke opreste muzica de la radio deoarece suna telefonul, dar aude tipete care se pare ca se auzeau din scariile unui bloc. Brunetul se da jos din masina si ghidandu-se dupa tipete se indreapta spre acel loc.


Vreau critici :love: �si apropo am greseli =)) asa ca aveti ce sa criticati bye (am cam intarziat...nu?)
:*:*:*:*:*:*:*
:bye:
Si vreau sa ii multumesc lui Iona pentru ca ma ajutat :* :* :* :* :* :* :* sysu meu mic :X
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#17
ia uite ca am venit sa-ti mai las si tie un comentariu, ca de ceva timp doar citesc, si ma gandeam ca poate ti-era dor de mine ;;)
cred ca am sa incep cu greselile ca sa te bucuri la sfarsit si de miste laute (bine meritate-desigur, dar pana atunci sa vedem ce ai gresit)
ok...greseli de tastare: putine (si mi-e cam lene sa le enumar-mama daca lenea asta ar durea...)
ai putin mai multa grija la timpurile verbelor ca uneori le cam ametesti (nu-i grav dar trebuie sa fi mai atenta, stiu ca poti!)
dialogul:nu-i rau...nu zic ca nu poate fi mai bine (intotdeauna poate fi mai bine- nimeni nu poate fi perfect) dar e in ordine...
descriere:e...aici nu stai rau dar poate fi mult mai bine(incearca sa citesti, peste un timp, dupa ce mai evoluezi, ce ai scris acum si vei intelege-si nu e valabil numai la descriere, si si la celelelte caliteti pe care trebuie sa la aiba un text literar)
capitolele:sunt lungi, ceea ce imi place.trebuie sa am si eu ce citi, nu?
naratiunea:nu stai perea rau la capitolul acesta, as sputea spune ca stai chiar bine
vreau sa te felicit ca nu am mai vazut pleonasme (sau m-a lasat pe mine memoria-eu am citit capitolul imediat ce l-ai postat asa ca e si asta o varianta, desi ma cam indoiesc)
virgula:vesnica virgula! casca ochii si pune-o naiba acolo unde trebuie ca nu-i chiar asa de greu! (si vezi ca stau pe capul tau pana nu mai vad aceasta gresala pentru ca m-am enervat la faza asta-pe unde ma duc, gasesc cate-o virgula ratata! si eu de la tine am pretentii, asa ca sa nu mai gresesti, auzi?!? ca ma apuc si-ti dau si tie utilizarea ei)
asa...acum sa te mai si laud, nu?ar cam fi cazul!
imi place continutul, ca ma tii in suspans si ca sasuke e mai...bad boy. ma intreb ce va gasi in jurnalul rozaliei ;;) si cum va reactiona cand va afla ca nick i-a facut ce i-a facut. abia astept urmatorul capitol pentru a vedea cum evoluezi tu si cum evolueaza actiunea!
si cred ca ar fi cazul sa imi cer scuze!sa sti ca nu am vrut sa te supar sau sa te descurajez!sorry, totusi daca e ceva, da-mi un PM si rezolvam, sau zi-mi pe mess(ti-am bagat id-ul). totusi, eu sper sa nu te superi!eu chiar vreau sa fim prietene bune, zau!asa ca pute continuarea, si vezi sa fie ina de milioane, bine?
poop:*:X:*si nu ma mai tine atat in suspans ca mor!pana atunci, spor la scris si multa inspiratie!bye sys!
Let`s start with the premise thet we aren`t completly idiots.
"You forgot another lesson: Never turn your back until you know your enemy is dead. Looks like we'll have to go over the lesson again next time I see you-which will be soon."

#18
dc st mereu dupa miss_sakura_uchiha?Oo...:S......ciudat nu?
aja sa revenim la fic....aceiasi problema ... nu mai puneti nextu':)).....ajtept^^'
e totul ffff frumos ji tare imi place cum scri chiar ai talent^^
se pare k sasu o va salva pe saku aja k asta e ssssuuupppeeerrr bn.....yey\:d/......
ajtept continuarea...ai zis k vrei critici cred k ai o groaza aja k posteaza^^
ja' ji spor la scris^^:*
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#19
cat de tare e capitolul asta...il ador
cam are greseli da cred ca te-ai saturat de critici asa ca te las in pace...deocamdata.
astept nextul cu sufletul la gura ca ma ti in suspans.....
da sper ca sasuke o va salva si nu ii va spune sakurei:"-Buna, Sakura!Vad ca esti ocupata vorbim mai incolo!Pa!"
Ma rog nu cred ca l-ai face sa fie asa rau.
Ja ne ji gambate!!
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#20
Suferinta duce la ura


Pe strazile din Tokio nu se mai auzea nimic, de parca toata lumea ar fi disparut. Doar o masina neagra gonea pe strazile prafuite de parca voia sa ajunga in alta parte a lumi. Voia sa fuga de probleme, de necazuri si a ales sa goneasca cu masina pana cand va ramane fara conbustibil. In masina neagra nu era nimeni altul decat Sasuke Uchiha care opri brusc motorul in fata unui bloc vechii aproape pasasit deoarece ii suna telefonul. Inainte sa raspunda la telefon aude niste tipete care ii pareau foarte cunoscute, doar o fata avea acel glas asemenea unei privighetori. Vazand ca tipetele nu inceteaza, brunetul se da jos repede din masina si se indrepta spre blocul parasit sau mai bine spus spre subsolul blocului.
In aceea camera plina de apa nu erau nimeni alti decat Nick si Sakura, si se pare ca Nick o bruscheaza pe rozalie cu gandul sa o faca a lui.
- De ce ai fugit? zice Nick deschizandu-si fermoarul de la pataloni, stiai doar ca nu vei scapa de mine!
- Lasa-ma in pace! tipa rozalia
- Sti, acum cateva ore eram convins ca te iubesc, dar acum mi-am dat seama ca simt pentru tine doar o pasiune nebuna de a te face a mea! ii zice Nick muscand-o de gat si legandu-i ambele maini de o teava.
Sakura plangea si tipa, nu voia sa fie a blondului, dar nu avea ce face el era prea puternic pentru ea si numai un miracol o va mai putea scapa de aceea bestie, de acel monstru care o va devora cat de curand.
Deodata usa de la subsol cade jos deoarece era inchisa, iar brunetul nu a avut alta solutie decat sa o darame, acel zgomot il face pe Nick sa tresara de langa rozalie. Nick se ridica in genunchi fiind curios sa vada cine e sau de ce a cazut usa.
- Nu e nimeni, acum unde am ramas? zice Nick punandu-i mana pe coapsele rozaliei si desfacandu-le dintr-o singura miscare.
Blondul ii atinge acel loc ascuns cu degetul aratator si ii da jos pantaloni apoi se indreapta sper talia de la chiloti rozaliei, dar este intrerupt de o voce care apare din senin si se pare ca nu ii convine ceea ce face blondul.
- Dai drumul imediat! zice brunetul sau mai bine spus raganind atunci cand intra pe usa.
Nick se ridica nervos pregatindu-si pumnul pentru brunet, fiind destul de furios pentru ca l-a deranjat de la minunata placere care o simtea dar totodata nu voia un scandal. Sasuke se indreapta spre el ajungand fata in fata.
- Ce dracu se intampla? zice Sasuke nervos si gata sa ii omoare pe Nick
- Pai dupa cum vezi... o fac a mea pe aceasta micuta domnisoara, acum poti sa ma lasi in pace sa imi continuui treaba aici? zice Nick cu pace in glas si nedorind sa aiba tocmai in acest moment o cearta
- Nenorocitule tu stii cine e aceasta fata? zice brunetul luandu-l de guler pe blond
- Nu stiu si nici nu ma intereseaza, zice Nick, tot ce vreau e sa o fac a mea!
In acel moment Sasuke ii da un cap ii gura blondului lasandu-l sa cada jos apoi sa ii dea nenumarate lovituri in stomac cu piciorul.
- Iti spun eu cine e, zice brunetul lundu-l de maxilar pe blond, e fata care imi place si nu accept sa se atinga nimeni de ea!
Vazand ca Nick nu reactioneaza se indreapta spre rozalie cu gandul sa o elibereze. Sasuke ii mangaie parul roz al Sakurei facand-o sa planga din ce in ce mai mult. Sasuke nu zicea nimic, doar se uita la ea si ii mangaia parul apoi coborand spre fata ei.
- Sasuke... nu imi vine... sa cred ca... ai venit! grai ea printre suspine
Brunetul nu a zis nimic, doar rupe franghia cu care a fost legata rozalia. O ridica si ii da haina lui pe ea si o lasa sa treaca ii fata lui, dar tentatia fiind prea mare apuca sa vada fundul rozaliei care il trezeste timp de cateva secunde pe amicul sau.
Nick incepe sa se trezeasca, iar vazand ca Sasuke o ia pe rozalie de langa el, ura lui creste destul de mult incat se ridica imediat si hotarat sa il omoare pe brunet. Cand ajunge afara din bloc, brunetul deja se urcase in masina impreuna cu rozalia. Nebunia lui Nick crescuse si mai mult atunci cand o vazu pe rozalie in masina brunetului, asa ca el isi scoate pistolul de la cureaua pantalonilor si trage. Fiind prea ametit si nervos glontul reuseste doar sa il zgarie pe brunet.
- Ahhh... mama dracu! tipa brunetul atunci cand glontul rece ii strapunge pielea lui fina.
Brunetul vrea sa se dea jos din masina, dar este intrerupt de rozalie implorandu-l sa plece odata.
- Bine o sa plecam... dar tu nenorocitule, tu maine nu mai traiesti! zice Sasuke pornind din nou masina
In casa rozaliei nu mai era deloc agitatie, toti plecasera pana si Hanita si Naruto care erau cei mai apropiati prieteni ai rozaliei. Nimeni nu mai era in aceea casa decat matusa ei care nu facuse nimic decat sa planga, sa planga pana cand Sakura va aparea din nou, dar stia ca tot ce face e sa se consume si mai mult. Nu putea face nimic sa o gaseasca pe Sakura, neputinta ei o durea cel mai mult si gandul ca Sakura ar fi patit ceva grav o mistuia mereu pe interior, devorand-o si inchizandu-i sufletul din ce in ce mai mult.
In drum spre apartamentul brunetului, nimeni nu a zis nimic, poate tensiunea care se creease le taia celor doi si putinul curaj pe care-l aveau.
- Sasuke... nu ma duci acasa? zice rozalia vazand ca brunetul cu cat merge mai mult ajunge in alta parte a orasului
- Mergem la mine acasa! zice brunetul cu o voce infiorator de calma
- Dar....
- Niciun dar... esti la mine in masina si faci ce zic eu! zice brunetul uitandu-se incruntat la Sakura
In cele din urma cei doi ajung la apartamnetul brunetului care dupa infatisarea blocului, era plin de lux sau mai bine zis erau numai oameni bogati in acel cartier. Cand au ajuns la intrare in apartament, rozalia evita sa intre dar Sasuke o ia de brat si o impinge inauntrul apartamentului apoi inchide cu cheia usa de la intrare.
- Sasuke... vreau acasa, zice rozalia cu spaima si teama, te rog du-ma acasa!
Brunetul nu zice nimic doar o ia pe Sakura de brat si taraste in dormitor ca apoi sa o arunce in pat si sa inchida usa dormitorului cu cheia. Brunetul isi da jos haina dupa el si mai apoi pantaloni.
- Sasuke... ce vrei sa faci?, zice rozalia retragandu-se intr-un colt al patului, te rog lasa-ma sa plec!
- Taci! zice brunetul apucand-o de mana, si dandu-i jos haina de pe ea
Brunetul o tranteste in pat si se pune peste ea, zicandu-i:
- Ai vrut sa fi a aluia?, zice brunetul punandu-se peste ea cu toata greutatea lui, dar a mea nu!
- Sasuke da-te dupa mine, zice rozalia, nu mai... am aer!
- Spune-mi doar ce are el in plus fata de mine? zice brunetul sarutand gatul rozaliei

Hi hi hi vad ca ati asteptat destul de mult dar am avut probleme de sanatate si nu am mai putut posta. Stiu ca nu e asa bun capitolul si nici macar nu e pe masura asteptarilor voastre. Nu sunt o scriitoare asa buna.
Apropo aveti destule greseli de care sa va legati :D
:bye:
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Demon si inger DanteObs3ssion 1 2.158 30-06-2013, 03:52 PM
Ultimul răspuns: CyBeR
  [Yaoi] Inger cazut.. Rissu. 2 2.280 19-08-2012, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Peppers
  Destinul... Raluka 0 1.745 28-06-2012, 05:36 PM
Ultimul răspuns: Raluka
  Destinul iubirii Kyandi. 0 1.670 26-06-2012, 04:05 PM
Ultimul răspuns: Kyandi.
  Inger fara aripi Kyandi. 2 2.230 31-03-2012, 10:32 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Demonul devine inger ohaio_angel 5 3.115 08-03-2012, 10:22 PM
Ultimul răspuns: Me_Samy
  Ne-a adus Destinul HotChokolate 5 3.229 21-08-2011, 08:01 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Lacatul unui inger razbunator RinMi♫♪ 39 17.284 27-07-2011, 10:33 PM
Ultimul răspuns: Sasame
  Aripile unui inger cazut sia 1 2.319 03-05-2011, 11:37 PM
Ultimul răspuns: Dragonz Eyez
  Sub Aripile unui inger! IngerulCuAripiFrante 9 6.281 01-05-2011, 03:30 PM
Ultimul răspuns: IngerulCuAripiFrante


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)