Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Desktop-ul tau.

#51
[Imagine: untitled-2.jpg]

Acolo, la spoiler e de desktop-ul meu. Cred ca acel wallpaper e pe el de o saptamana si nu l-am mai schimbat de atunci. L-am gasit pe Deviantart, daca nu va dati seama, e L & Light from Death Note. Kewl, right?
APoi cateva melodii care imi ating sufletul, un wallpaper si lol, Luceafarul. Programe si foldere pline cu....pline cu chestii de care nu mai am nevoie in mare, dar nah, trebuie sa imi umplu ecranul cu ceva 21 cine stie, poate le reciclez.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#52
Ză Desk...

Kim Kyu Jun :3. E atât de hot şi de cute...şi de toate... Pe desk se pot observa nişte documente 21 Un joc...iTunes bla bla... Toate cele. ;3
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#53
Here you go ^^ [Imagine: 2hwka3b.jpg]

LOL am facut screenu fix la ora 16:00 O.O
Just the
way you know me..

#54
Sooooo, dis iz mah desktop.
[Imagine: untitled-4.jpg]
O imagine care ma relaxeaza. Nu stiu sincer, cred ca e o pictura. Am gasit-o acum ceva timp pe net si am pastrat-o. E o culoare foarte frumoasa. Asa, am instalat un program nou, BearShare, sincer, e destul de dragut dar sta acolo degeaba. Nu il folosesc. Apoi ceva melodii su-per-be, nimic mai putin. Apoi dosarele obisnuite pe care mi-e si groaza sa le deschid. Numai la Muzica am o ordine desavarsita. In fine, that's all.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#55
That's it! -> http://img405.imageshack.us/img405/6187/catsqr.jpg

#56
Ia uite, inca erai in criza de 'Into the night'? xDD
here- http://img823.imageshack.us/img823/753/unledaek.jpg
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#57
Yuuuup~

Deeci, asta este actualul meu desktop. Este poza de pe noul album al celor de la Beast. Cum as putea sa nu-i ador? Mi-am facut curat pe desktop, era mai rau de atat! Nu arata chiar atat de rau acum...Dar 2124.
^^
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#58
Pachasuu` ~

Actualul meu desktop ._. Da ! Am desktop'ul mult mai curat ca străzile României ^^ ( şi mă mândresc XD )
[center][Imagine: ssssh.png]
♥
Credits to Me xD
[Imagine: taemin10.png]
Just Call Me Dae :]

[/center]

#59
[Imagine: blahn.jpg]
La aspect the lill HongKi este predominant... he's so cuute~ n-am putut rezista xD.Iar la foldere si programe avem astfel:
Pe coloana din dreapta din cate vedeti am folderul cu imagini [diferite "rase"], sub chesti care le are toata lumea adica recycle bin and My pc, after that folderul cu muzica, U torrent and 2 games XD.
Pe coloana din dreapta se observa folderul "Things" unde am programe de diferite feluri, dupa urmeaza Chrome, PhotoScape, YM!, texturi pentru Photoshop and at last Photoshop^^.
Enjoy your meal^^.
Just the
way you know me..

#60
Desktop-ul meu

Eu, obsedată de The Social Network fiind, m-am gândit să îmi bucur privirea în fiecare zi cu imaginea aia. Măcar până îmi găsesc altă obeseie. Îmi place cum sunt încadrate icon-urile şi mă enervează că nu mai am ce să adaug ca să fie completă şi a treia latură. Am browser-ele în mijloc, pachetul office (fără acces) acolo lângă My Computer, iTunes, VLC & co. lângă browser-ere, etc.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)