Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Desktop-ul tau.

#41
Acesta este desktopul meu
[Imagine: th_untitled.jpg]

nu e mare lucru,sunt o fana si a jocurilor o//o
[Imagine: IzayaOrihara2.jpg]

#42
[Imagine: untitled.jpg]

Ador imaginea aceea. E pur si simplu prea tare pentru un Narutard ca si mine.
Ah, obisnuitele foldere in care nici Alah nu stie ce am, apoi programele pe care le folosesc cel mai des. Hmm, o carte intr-un colt, ce cauta aia acolo?? In fine, apoi cam multe scurtaturi spreee orice gasesc si am nevoie. Mda, cam asta e desktop-ul meu. Momentan.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#43
http://img96.imageshack.us/i/catsqbl.jpg/

Mda sunt cam pasionata de genu asta de poze. Inghetata si in special Artistic Pics-urile. Le ador 21. Tin sa precizez ca din cand-n cand mai foloseste si fratele meu calculatorul ( cica are memorie mai multa pentru jocurile lui )
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

#44
[Imagine: untitled-1.jpg]

Imaginea asta e mult prea mult prea mult prea tare.
Asa, nou program dat jos, Nero, am crezut ca lesin 21 pana cand am terminat cu el, mi-a umplut toata partitia C si a trebuit sa il mut, d'oh. Apoi un film, House of Wax pe care l-am vizionat ieri, film de groaza cica. Hmm, asa si pentru ca aveam mult prea multe scurtaturi pe desktop le-am creat un folder special dar mi-au aparut cumva altele in loc 21 .
[Imagine: ak8THBQ.png]


#45
Aici: http://img69.imageshack.us/img69/8145/unled1nv.jpg
În centru, între cei doi Johnny D. [ doi? nici nu am realizat cât de bine sună *__* ] am Mozilla, CS4, Y!M, antivirusul ălora de la Romtelecom, Winamp, BS.player şi BitTorrent. În colţ sus în stânga [ sau era dreapta? ] am My Computer în care ţin filme, muzică şi jocuri, iar sub el My Documents în care am: All 'bout GFX [ GFX Work şi muuulte resurse ], Documente [ some notepads with bands and movies ], Downloads, Imagini, Programe [ o mulţime de install-uri ], Wallpapers [ 20+ wallpapere cu Depp. awesum +.+ ] şi Blogger Templates.
În urmă cu 20 de minute era plin desktop-ul but i changed my theme, i deleted all the useless things and downloaded diz awesum wall.
'nuff said, get lost.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#46
http://i867.photobucket.com/albums/ab232...sso/sk.png
Putrezeste de ceva vreme imaginea asta pe desktop, nici nu mai stiu de ce am pus-o pe asta. E Asgard... parca.
Oh, beauty is a beguiling call to death and i'm addicted to the sweet pitch of its siren.That that starts sweet ends bitter, and that which starts bitter ends sweet.That is why you and i love the drugs... now please, pass me a light.

#47
[Imagine: unled3u.jpg]

Pc-ul asta il am abia de 3 saptamani, inca nu e finalizat desktop-ul.
Am sa fac rau de dragul de'a nu face bine
Stiind ca daca fac lucruri rele o sa ma simt bine.
http://myanimelist.net/animelist/bolomaniac

[Imagine: 2448.gif]

#48
Acum desktop-ul meu.. =D
Click Here!! ~

Sunt o fană Eclair <3. O iubesc =D
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#49
Am ÅŸi eu desktop.

După cum se vede, în centru e prea măritul Taec Yeon [ îl ador, din câte se vede ]. Normal că am My Computer, Winamp şi Coş de gunoi. Chestia din stânga, jos e programul prin care văd filme. Autocorect e ... o chestia care corectează subtitrări etc. Orice e greşit în gramatică. `` Renaşterea`` e un nou fic de care m`am apucat, oiar `` Imp Don`t Deleted Thx`` e ceva important 21. `` photos`` cred că ştiţi ce e xD. Cam atât.
[Imagine: Hm757.png]





#50
Asta21

[Imagine: ddztyx.jpg]
- Copii, cine va apara voua drepturile?
- Protectia animalelor.
[Imagine: 1129606.png]
[Imagine: tumblr_lj21h9d7cq1qdi4c2.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)