Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Desktop-ul tau.

#31
http://i313.photobucket.com/albums/ll372...008/bb.png
This is my wallpaper :3 Nu prea am cine stie ce pe desktop :/ mai in principal sunt iconitele care le folosesc cica :]] >.>". Hmm but i love my wally cuz ish whit Big Bang ;x B to the I to the G B to the ANG .Altceva nu am ce zice ....~~spamspamspamspamspam..... >.>"

#32
Nothing special
M'a beloved desktop. Ce conţine . . . etto, am pe el programele folosite cel mai des, iar chestia cu "Jocuri" e a mamei. Cât despre imagine, e una din "operele" realizate de mine în Paint când sunt plictisită.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#33
http://i1111.photobucket.com/albums/h479...cats-1.jpg

Pai sa incep cu descrierea o.o :

1. Primul este My Computer, nu avea cum sa lipseasca nu?
2. RDS. Fara el nu pot sa intru pe net, logic, nu ?
3. Internet Explorer pe care il urasc si nu stiu daca sa il mai tin pe ecran sau nu -.-
4. Mu Documents care cotnine toate porcariile mele, care sunt cam in jur de 500 de poze, programe si alte porcarii mai mari ca mine o.o
5. Lg Webcam Monitor care mie una nu imi trebuie pe ecran dar de, este folositoare -.-.
5. Sunt vro doua iconite de la Utorent pe care le mai accesez din Pasti in Vara.
6. Cele doua jocuri ale lui tata : metin2 si Unreal.
7. Inca un joc, vro 3 poze care le- am pus acum pe moment ca imi trebuiau.
8. Mozzila mea cea scumpa de care nu ma pot lipsi + dragul meu Messenger care imi este inevitabil.

Si poza mea de pe ` ecran ` este una simpla, adica : Prima poza micuta este una loata de pe net, a doua este o cratie de a mea facuta de Craciu, a treia tot loata de pe net si ultimele trei de jos sunt facute de mine. Cam atat despre Desktopu` meu -.-
[Imagine: Jun0xCa.png]

#34
Al meu :
[img][Imagine: eqyp7n.png][/img]

Mie imi place...:]
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

#35
Asa arata aseara --> http://i587.photobucket.com/albums/ss320...i/blah.jpg

Am avut o zi groaznica, asa ca m-am hotarat sa fac putina curatenie, si ma bucur ca pot asculta Eric Clapton ( abia astept sa-i citesc si autobiografia ) so, acum arata asa --> http://i587.photobucket.com/albums/ss320...ktop-2.jpg
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]

#36
............................................................................................................

#37
OH LOOK CLICK HERE
Nu am nimic pe desktop, trăiască opţiunea de 'hide all icons' and such, că dacă nu ar fi, poza de pe desktop nici măcar nu s-ar vedea. Poza este cu Darren Criss, care îl joacă pe Blaine în Glee, pe Harry în AVPM/AVPS, este unul dintre cei care produc muzică pentru Team StarKid, a jucat in Little White Lie, are 24 de ani, e din San Francisco şi cam idolul meu. Just saying.
[center]
[Imagine: 9e1b76b3f406e0ebe81291714a9cbf16.png] [Imagine: _klaine___courage____by_dizzydota-d35fidf.png] [Imagine: a718a026ecea2d55c0a7cbc345555bee-d38i0rr.gif] [Imagine: supernatural_sixth_season_by_ranger_sarha-d309m66.gif]
[Imagine: tumblr_li50xaW6uJ1qbnfz1.gif]



[/center]

#38
Al meu...

Am cam tot ce îmi trebuie pe el. Mess, Google Chrome, Documente Word, My Computer, Winamp, UTorrent.
Calendarul este foarte important. Și citatul din One Tree Hill. Imaginea este random.
[Imagine: 73m8sj.png]


#39
Here's mine ^.^

Asa arata dupa ce am sters sau mutat in alta parte tot ce nu era necesar. Aveam o groaza de poze, pe care le tineam pe desktop, nu faceau decat sa ma enerveze si sa ocupe spatiu, asa ca le-am rezolvat 5. Folosesc doua web browsere... Google Chrome and Mozilla, cand unu imi face probleme il folosesc pe celalalt, dar preferatul meu ramane Chrome. Mai am cateva documente text, in care imi salvez diferite chestii, cum ar fi titluri de pagini web, sau nume de melodii, am si cateva variante de bac 71 Wallpaper-ul e creat de mine in photoshop :X
[Imagine: grellslutcliffbyhowling.gif]


♥ Live Every Second Like It Was Your Last One ♥


[Imagine: mukurosignbynaladrield3.png]

[Imagine: sigg3.jpg]


#40
[Imagine: desktop7.jpg]
191919 My obsession.Deh,yaoi.Ah8

Well....cam asa arata.Mai vrei detalii ceva?Priveste si iti dai seama singurel/singurica.Multam'.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)