Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Deseneaza Limitele Dragostei - [+18]

#31
nextul este reusit ca intotdeauna...ce pot sa spun despre acest capitol?:-mai placut foartemult si sper ca si urmatoarele sa fie la fel de reusite k pana acum...imi plac mult ideile tale,sunt mai interesante decat ale mele>_<...si eu nu prea ma idei.adik am idei dar nu pot sa le pun in ordine pe hartie.in fine..tiam zis imi place mult cap asta:* te astept cu urmatorul
lol! ce viata de kkt sa stai si sa speri ca vei intalni iubirea vietii tale si ea sa nu aparaZuppy16..iar cand crezi ca a aparut iti dai seama ca nu te merita ce chestie sa crezi in iubire Zuppy15..ridicol ..poate cel mai ridicol lucru existent pe lumea asta am crezut in iubire si am suferit:closedeyes: ...acum sunt doar o umbra din ceea ce am fost candva :dead:

#32
Si totul incepe cu un simplu ,,Buna\'\'
De la inceputul ficului ai zis ,,Sper sa va placa\'\' si ai avut dreptate chiar mi-a placut si imi place.
Mie imi place orice e cu sasusaku, bine nu orice sa nu exageram -_-\'\'
Ficul tau este intr-un cuvant ,,Magic\'\' ma captiveaza la fiecare cuvant, inima mi se urca pana in gat asteptand sa vad ce se intampla.
Si cu toate astea astept cu nerabdare nextul acela :*
Elz terminat!
P.S: Anunta-ma cand il pui.
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#33
Vreau nextul:((..
Please..
Super..
Dar da nextul:((.:go::mean::nh::99:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dincolo de limitele intunericului si luminii(Naruto) :.:. Onytsa :.:. xOxO 19 14.210 12-05-2010, 03:09 PM
Ultimul răspuns: Elena.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)