Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Desene

#11
Am terminat desenul scuzaati dar nu sunt inca profi sa fac la perfectie umbrele -.-' sper ca va place totusi
[Imagine: zetaro.png]
Link sa vedeti mai bine

#12
Hm, imi place cum ai mai intunecat umbrele la par, arata mai bine si la maini la fel, doar la haina lui in dreapta tind sa cred ca ai pus niste lumini care nu aveau ce cauta acolo siiii... tot nu-mi plac dintii in partea de jos. Si mi-ar fi placut sa mai folosesti niste nuante la luna ca sa arate mai dragut. Dar desenul e funneh, keep working, faci o treaba destul de buna. :3 <3
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#13
Mersi aggie,chiar am vrut sa modific partea de jos la dinti dar nu am mai putut am salvat direct lineart(poza)...si nu mai aveam cum sa modific liniile
[posturi unite]
Up, primul meu chibi <3
http://yzazozo.deviantart.com/art/Takeo-...-320691172

#14
Pai,am revenit cu un desen este facut pe un site si este plin de erori poza o sa aibe cateva probleme la culoare(pixeli) dar mie imi place cum a iesit
[Imagine: bluetw.png]

#15
@Kangelity: Imi place sa mai vad aici pe cineva care se avanta in domeniul artei digitale. :3 Nu le voi comenta pe toate pentru ca in mare parte toate sunt, la fel. In tehnica. Imi pare rau ca nu vad lucrari originale din partea ta. Ar fi aratat frumos. Colorezi cat de cat bine. Mai trebuie sa insisti pe partea cu umbrele si luminile. Si ar trebui sa renunti lacopy paste dupa un model. O faci pentru ati da mana? Incearca totusi sa mai creezi si ceva original. Fara modelul de pe google/alte alte siteuri. Incearca macar. Mai pune accent pe culori diferite la par/piele etc. ex par: Nu folosi spre exemmplu numai nuante de maro. Mai adauga si galben si rosu, nuante pale. Vor da un aspect mai placut parului. Si cand colorezi pielea mai adauga si rozaliu.
Spor la desenat.

Atat. Nu ar fi multe de spus. Apropo, ce program folosesti? (am o banuiala dar nu sunt sigura )

ps: mai citeste-ti te rog comentariile de la profil.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#16
OC
http://yzazozo.deviantart.com/art/OC-Kyu...-340457783

#17
Huuu, nimeni n-a mai fost pe aici. Ei bine, iata-ma. :3
Ca sa fiu sincera, arata foarte bine ca proportii si culoare. Imi place expresia care i-ai facut-o si parul in special, adica luminile, umbrele si detaliile alea il fac si mai reusit. Dupa parerea mea ai evoluat mult si daca asta e doar practice, cred ca rezultatul final e superb. Totusi cred ca i-ai facut cam prea multe umbre in jurul ochilor si il face sa arate ca si cum ar fi foarte obosit, daca nu chiar intentionai asta. Si nasul ala parca e de purcelus. 21
Oricum, bafta in continuare. <3
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#18
Gosh I love how you draw *love* Faci fetele foarte frumoase, ochii, nasul gura tooooot <3
Culorile arata genial iar blending-ul arata foarte bine Smile
Nu stiu dac a fost intentia ta ca personajul sa aiba cearcane, dar vizual e foarte appealing, mai ales ca-i da o aura interesanta. Vreau si eu sa ma tund asa XD
Esti la un nivel foarte avansat, me loves your drawings <3
Hmmm Aggie a spus ca nasul arata a purcelush... not really seeing it like she does. Vizual nu arata rau, dar poate ca puteai si mai bine, oricum nu e deranjant.

#19
Waw....desenezi uimitor,imi plac foarte mult.Ce pot sa-ti zic? Bafta in continuare si nu uita sa mai postezi si altele.
Cum am mai spus si altor persoane,nu iti pot da sfaturi nici sa te critic,nu sunt in masura sa fac asta,tot ce pot sa-ti zic este sa exersezi,sa te perfectionezi pana ajungi la rezultatul mult dorit,sau unde vrei tu106 Ar fi pacat sa renunti,ai talent.
Ne mai ''auzim''.
Zbyebye




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)