Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Impresii?Pareri?

#1
Stiu ca,spre deosebire de multi,sunt o simpla amatoare si mai stiu ca nu imi plac programele pe calculator si nici nu am timp pentru a folosii unul...prefer sa fac totul manual,dar vreau sa stiu parerea voastra in legatura cu desenele mele.Am decis,in sfarsit,sa postez,pentru inceput doua dintre multe cate am facut,deci...sper sa va placa ^_^
[attachment=2055]
[attachment=2054]
Hinata-san

#2
Sasuke ti-a iesit chiar bine de la gat in sus, nu am ceva important de comentat. Insa restul corpului trebuia lucrat mai mult, pectoralii sunt pozitionati prea sus si partea de jos ar fi aratat mai bine daca adaugai mai multe umbre. Celalalt arata cam ciudatel din cauza perspectivei, cred ca ar trebui sa inveti mai intai anatomia cum trebuie si sa faci chestii de baza, corpuri drepte in fata-spate-lateral. Apoi de sus si de jos si alte pozitii. Iti va fi mai usor, zic eu. :3
La pus umbre si lumini te descurci destul de bine si imi place cum iti iese parul. Bafta in continuare! :]
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#3
Imi plac chiar foarte mult,eu sunt un anti-talent,nici-un desen nu-mi iese calumea,deci,ce as putea spune?
Nu iti pot da sfaturi sau sa-ti fac reclamatii,nu sunt in masura sa fac asta,totusi,am un sfat,continua sa desenezi si nu renunta niciodata daca iti place ce faci.
Am sa mai trec pe aici,sa-ti admir alte opere de arta.
Zye si multa inspiratie. bye



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pareri?Impresii? Hinata-san 0 1.829 31-05-2013, 12:01 PM
Ultimul răspuns: Hinata-san


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)