Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca veti avea un copil, ce nume ii veti da? [anime version]

#51
Eu sincer imi doresc un baiat mai mare decat fata. In momentul in care va avea acesta probleme, baiatul sa bumbaceasca.

Dar sa revenim.

Fata --> Sheila, Myaha sau Elia
Baiat --> Edis, Matthew sau Yuri

#52
cred k ashi vrea sa le dau urm. nume:
fata: Morgan
baiat:hmm... nu shtiu...Sasuke ( shtiu, sunt obsedata)
Ashi vrea sa fie gemeni. De cand sunt mik imi doresk asta.
Dak dragostea mea s-ar masura, itzi spun k te iubesk pana la cea ma indepartata stea
100% numai a ta
Dragostea e ca o floare. Trebuie sa-i dai apa, lumina shi soare. La fel ca shi floarea, daca dragostei nu-i dai atentie, iubire shi loialitate se va ,,ofili" shi nu va mai reinvia niciodata.
[Imagine: 804a26f6e3aa9007.jpg]

Am incercat sa-ntalnesc alt baiat.
M-am prefacut insa n-am rezistat.
Gandul imi zboara la tine mereu.
Stiu nu-i bine dar asta sunt eu.

De ce imi spui ca ma iubesty
Cand u nu sty sa pretuiesti
De ce imi spui ca ai pe altcineva
Cand eu sunt viata taaaaa



Ingeras din cer picat
Ochii tai m-au fermecat
Dintr-o singura privire
M-am indragostit de tine!!!


Sunt un ingerash nebun
Cand zamesc eu iese fum
Sunt retzeaua tineretzii
Dar sy fiika frumusetzii

#53
Mitzuke e nume de fata!

Si in plus e AL MEU!Daca mai vad vreunu ca vrea sa isi numeasca copiii dupa mine,macar puneti numele la fata o: Si dati-mi credit.
LOLNOPE

#54
well
Daca ar fi baiat: Caleb, David, Oliver, Alex sau poate Ian
Daca ar fi fata:Jennifer, Carla, Kaia, Kassandra

Nume japoneze39
Pentru baieti:Hiroshi, Keiji
Pentru fete:Ayame, Akane,

#55
Păi...de mică mă gândesc la nume o//o.... Dar de când amînceput cu animeurile, mi s-au schimbat gândurile xD:

Băiat:
-Nume românesc : Ştefan, Ionică, gheorghiţă xD nu..ultimele le-am spus aşa.. dar aş vrea Ştefan
-Nume japonez: Ichiru..sau Zero :chuu: sunt obsedatăăă...bine...dar aş vrea şi...umn..uhumm..eeeh..ettooo..Otani *cei ce au văzut Lovely Complex, ştiu *,Ikuto
-Alte nume: Rammy 21) No , really, Rammy vreau xD

Fată:
-Nume românesc: Anca..ador numele acesta ..sau Lavinia..sau Roxana
-Nume japonez: Airi, Momoko, Risa, Miyabi, Sakura, Amu, Usagi, Yuuki, Yui,Ai , Miku :X*aici ÅŸtiu mai multe xD*
-Alte nume: I dunno..să zicem Lilly sau Lorelai :X

Zoe zoe chuu nyuu~!
[Imagine: Zero_Kiryuu_sig_by_YuwaWi.jpg]
Zero-Kun <33333

I couldn't stop myself from devouring you. I may kill the next human I target as my prey. Shoot me. You're afraid of me, aren't you? Hold the gun with both hands, and aim straight. Aim for my heart. It's not a crime to kill a vampire. ~Zero Kiryuu (Vampire Knight)~

#56
I-as spune Lulu Shin [no comment21]
Lulu - de la Lelouch din Code Geass, personajul meu preferat:X...momentan sunt obsedata de anime-ul asta, daca incep sa ma uit la el sunt in stare sa nu mai dorm noaptea k sa vad mai multe episoade21
Shin - personajul meu preferat din Nana, are un par superb, defapt ce vorbesc? totul la el e perfect
Eh in realitate nu as pune numele asta copilului meu decat daca as locui in Japonia pentru ca, desi mie imi place cum suna, altora le-ar parea ciudat si nu vreau sa fie tratat diferit doar pentru nume4
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#57
Hm 39 Sa vedem , sa vedem 39
Pai daca as avea fata as numi-o : Zoey , Audrey , Delia , Alexis , Xia , Miky , Aya , Amu , Yuyu ;
Daca ar fi baiat l-as numi : Andrei , Zero , Ichiro , Ichigo , Kira , Kisshu , Connor , Eric .

Eh in pana de idei 39

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#58
Nu ştiu ce-mi va rezerva viitorul, însă ştiu că soţul meu sigur va fi de acord cu prenumele care-mi plac, căci dacă nu o să mă asigur că o va face :]

Pentru fată am mai multe opţiuni: Rika, Hikaru, Amy, Kate, Ecaterina, Ana, Annete, Victoria sau Floor .

Pentru băiat tot mai multe opţiuni: Arashi, Johan, Tom, Michael, Eros, Vlad, Mihai sau Victor.

#59
fata cred ca i-as da:
nume japonez:Yuuki sau Orihime.
nume romanesc:cred ca i-as da Mihaela sau Elena.

iar la baieti:
nume japonez: Zero sau Sasuke.
nume romanesc4aniel sau Alex.

#60
Sa ma gândesc...
Daca e fata...ar fi-Rhea,Cezara,Isabelle
Daca e baiat...ar fi-Brian,Ivan,Richard...
Doar niste ipoteze.Nume japoneze?Hell no...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Funny Name ~ English Version Zyklon 27 13.246 23-12-2011, 02:54 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Melodii cu acelasi nume CandyGirl 10 6.408 18-11-2011, 09:59 PM
Ultimul răspuns: CandyGirl
  Fazan cu nume din animeuri Ryuu 58 26.258 21-08-2010, 11:34 PM
Ultimul răspuns: Ekkaterinna


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)