Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca veti avea un copil, ce nume ii veti da? [anime version]

#31
ok...am ajuns si eu...sa vedem ce idei mai imi vin...pregatiti-va!
Fata:
Yume,Yuna,Roze,Ai
Baiat:
Akira (am si eu un fix)
cred ca astea ar fi si numele lor in realitate...sau altele...4

#32
Pai sa ma gandesc...am cateva nume in minte:
girl:mikyo, yume, saya, Mika...
boy.....nu prea stiu...cred ca l-as numi Daisuke sau Kiro(yap obsedata de ficul lui Yoruichi si Kaname "crazy love")sau poate Angel(vad io daca o sa fie cuminte si cu o fata inocenta ca sa para unul).
I'm Kira.

#33
aoleo...mi-e groaza sa ma gandesc la copii (are vecinu de dedesubt un specimen de 2 luni si incepe niste melodii pe la 3 dimineata...)
pey, daca ar fi fata:
Sara, Denisa
daca ar fi baiat:
Tom, Robi...

#34
Girl
~Hinata:e numele personajului meu preferat din Naruto(my fav anime).imi place cum suna si ce inseamna(in the sun)
~Satsuki:inseamna fifth mouth, dar faza e ca am un fix cu acest nume.
~Natsuhi:este denumirea unei stele, Summer Fire Star.
~Ryoko:mereu mi-a placut cum suna acest nume.

Boy
~Mamoru(inseamna guardian):hmm...numele meu se traduce in greaca protector, aparator si cred ca de asta.plus ca e numele personajului meu preferat din Sister Princess(chiar daca e numele unei fete, ingeneral acest numese pune la baieti)
~Toushiro:e numele unuia dintre cele mai interesante personaje anime.
~Ren:inseamna lotus si mie imi place aceasta planta 4
~Naruto: 21 in amintirea personajului principal al anime-ului meu preferat
[Imagine: robin-1.jpg]

#35
Pai:
Fata: Amy Amelia Emi etc etc legat de numele meu care imi place extraordinar(fata nasilor mei este numita Amelia neh? 21 )
Baiat: Uh..Yuuichi (Kanon) sau Tomoya(Clannad) Mi`au placut aceste nume dupa personaje mai mult xD

Sau o sa`l numesc "Gao" ar fi ceva ne?21
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#36
daca va fi fata o va chema Ruka
iar daca e baiat il va chema Ichigo sau Kain.Ii ador pe astia doi...iar daca ii voi pune numele Ichigo am sa-l strig Itshigo vino la mama,cum face Nel.
[Imagine: durararasig06small.jpg]

#37
mdah...nu scapati voi de mine asa usor21

baiat - p-i-k-a-c-h-u !! I completly love this one!!! [am innebunit-o pe mama cu numele asta...biata de ea...nu are nicio vina 4]

or maybe Edward, I said Edward, not eduard!! Si daca cuiva ii vine in minte sa il porecleasca edy, va avea de-a face cu dex-ul meu, si am o tinta destul de buna :grr:

fata- nu vreau fata 4 mai bine baiat, ca doar no, mi-a dat d-zeu indemanare in a gasi pachete de tigari ascunse prin casa 4

anywayz, daca se intampla vre-un accident, pe fata o va chema Yuuki 4
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]





#38
hm...my turn

Baiat-Akihiko sau ceva terminat in -uke[why be so cruel? pur si simplu imi place cuvantul "uke" cred ca ar fi genial in numele cuiva+ suntem in romania, 3 sferturi din populatia nu stie ce inseamna "uke", deci...it's a good idea 15]
Fata-Haruka sau Kazuka[like "marea doamna a yaoi-ului"<---cum ii zic eu, idolul meu, MINAMI HARUKA/KAZUKA<---foloseste si numele Kazuka, and i don't know why but...whatever]
[center]✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖
☆☆[Imagine: Anime_IS_Art_by_StarDragon77.gif] ☆☆
Whould you die for Haruhi?
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
[Imagine: Anime_does_not_mean_close_mind_by_k.gif]
ÛžÛžSugar!ÛžÛž
[Imagine: bcopy.png]
[[Arigatoo, Nibles!]]
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
Spread the æ„› !!!
[Imagine: chibi_2490.gif]
Chibi-tan!

[Imagine: 0d33969.png]
✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖☠✖✖
Teh Bunny
[/center]

#39
Vroiam sa dau edit la fostul meu pot dar deh,cine naiba l-ar mai fi vazut .
Acum,asta cred ca va fi cel mai WTF nume.
Baiat -Dark Ciuberec Malak Banan
Hmmm,da.De ce?Pai,sa vedem.Eram cu o colega si ii povesteam de SW[d'uhhh].Si asta imi aminteste de cand Jasmine a zis in loc de Darth Vader ,Dark Vader[mwhahah,nu am uitat].Apoi,mancam suberek [sau cum se scrie,idk] la care face colega mea : Da' ce-ai cu ciuberec-ul? CIUBEREC!
Hmm...Malak pare nume de arab insa este un nume din unul din jocurile SW 24) Si banan..Era o melodie ciudata Banana Phone,si eu ii scriam versurile [aceleasi colege] pe messenger.Dang,normal ca am facut typpo si am scris Banan -_-
De atunci a ramas Dark Ciuberec Malak Banan
Fata 4arka Ciubereca Malaka Banan [banan ramane like that,heck yesh please <3]
LOLNOPE

#40
pai daca as avea o fata i-as zice : Crisania sau Crystal, sau Midori, mi se par nume interesante
iar dac ar fi baiat, pai uhm cred ca i-as zice : Mino, Sayuu ( situ ca suna a nume de fata, da mi se apre potrivit pentru un baiat O_O), Kim ( mda, cred ca s-ar simti ca o fetita copilu meu daca ar fi baiat)
[Imagine: john5.jpg]
< Yeah, ador Nirvana >
Brian ( MM) za witch
[Imagine: omega3.jpg]
[Imagine: MMwitch.jpg]
"Contra todo Hoy BRUJERIZMO pa tí satanismo!
BRUJERIZMO! Cura joto " ( Brujeria- Brujerizmo)







Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Funny Name ~ English Version Zyklon 27 13.079 23-12-2011, 02:54 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Melodii cu acelasi nume CandyGirl 10 6.369 18-11-2011, 09:59 PM
Ultimul răspuns: CandyGirl
  Fazan cu nume din animeuri Ryuu 58 25.998 21-08-2010, 11:34 PM
Ultimul răspuns: Ekkaterinna


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)