Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca ai gasi un portofel plin cu bani ce ai face?

#31
Mă asigur că nu mă vede nimeni, iar ca o mişea ce sunt, l-aş lua.N-am niciun fel de ban pentru începutul şcolii şi n-aş vrea să stau chiar pe uscat.

Iar dacă are acte, le duc la poliţie.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#32
Avand in vedere ca primavara asta am fost usurat frumos de portofel unde aveam actele impreuna cu vreo 400 de RON (care erau toti banii de care dispuneam), si stiu ce mare durere in posterior e sa-ti refaci toate hartiile, as inapoia proprietarului sau celei mai apropiate sectii de politie. Am trecut prin asta si nu doresc nimanui sa o pateasca la fel.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#33
In primul rand, nu inteles de ce in momentul in care gasesti un asemenea portofel pe strada si nu`lduci la politie se declara furt. Ce vina am eu ca respectivu` si`a pierdut portofelu`? Asta e, fratilor. Aveti grija in ce buzunare va puneti portofelele si lasati bietu` om care`i gaseste in pace 21

Eo sincer l`as lua. N`are decat sa`mi bata politia la usa 19
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Cherie 308 137.664 05-09-2011, 03:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)