Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cuvantul preferat

#71
cuvantul meu preferat este " Of, Doamne", adica nu e un cuvant preferat, dar este cuvantul pe care-l zic tot timpul, cand imi palce ceva, sau ma enerveaza, suna ciudat, Mai folosesc " Deci", "asa' , "Aoleu", mda majoritatea sunt interjectii.
Si cam ca [,] cuvant preferat cred ca este muzica, de ce?, pentru ca prin muzica poti inspira sentimente, stari, pareri, cereri, etc. Orice poti exprima prin muzica, si zice. Muzica, ne "alinta", si ne "inspira" idei ( mda cum sunt vesurile de la Sex Pistols, foarte invovatoare).
[Imagine: john5.jpg]
< Yeah, ador Nirvana >
Brian ( MM) za witch
[Imagine: omega3.jpg]
[Imagine: MMwitch.jpg]
"Contra todo Hoy BRUJERIZMO pa tí satanismo!
BRUJERIZMO! Cura joto " ( Brujeria- Brujerizmo)





#72
Pai,cuvintele mele care le folosesc si cel mai mult ar fi "You got pwn`d!" Asta cand ma apuca cate o criza de plictiseala.In schimb,ma injur cu colega`mea cu "f**k you bitch" sau "Esti o bici~~~cleta" D`oh,o sa`mi lipseasca generala.
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#73
Pei...expresia mea preferata este "de ce?" Poate vi se pare stupid insa mie imi place sa intreb pe toata lumea (mai ales cand vreau sa enervez pe cineva).Cu ocazia asta poate aflu si eu mai multe detalii despre un lucru.Oricum, pe langa asta este singura expresie din toate care nu ma face sa mi se para aiurea sau sa o rostesc gresit atunci cand o spun de multe multe...(n ori)..multe ori10
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?


#74
Sa vedem, cuvantul meu preferat, la mine in general nu prea exista. Asta pentru ca vorbesc non-stop dar de obicei folosesc "Dude", sau "What the f**k?", Dakara, nande si dozo. Ah si la nervi logic, Baa~ka.
cand mai am alt exces de furie ma incep sa tip si atunci Dumnezeu stie ce-mi iese pe gura ca eu nu, asa ca s-ar putea sa mai am si alte cuvinte preferate si sa nu stiu ^_^"

#75
Cuvantul meu preferat este "prostie"... Traiesc in prostie, am ganduri proaste, am momente in care sunt mai proasta decat si-ar putea imagina altii, fac mai multe prostii ca un copil de doi ani, dintr-o prostie ma indragostesc , iar baiatul pe care-l plac trebuie sa aibe minte mai putina decat un copil de doi ani si sa faca cel putin la fel de multe prostii ca si mine... Parerea mea, acest cuvant ne reprezinta tara, dar si lumea in care traim 21. Am putea avea mai multa minte

#76
Sunt "well" addicted. Folosesc "well" in orice conversatie. Apoi mai avem : deci, whatever si evident. Am luat mania cuvantului "evident" de la un amic care ma innebunea cu utilizarea lui, drept urmare... mi-a ramas intiparit in cap si evident ca nu pot sa scap de el...
I wish people would stop telling me what to do. I can make mistakes on my own too!
Genius by birth, lazy by choice. Mendokusai...

My anime wallpapers blog: http://animefact.wordpress.com/



[Imagine: lcopy.jpg]

#77
Cuvantul preferat ... greu de spus ... Pana acum nu am avut dar acum cred ca am destule ... "Hello" e unul dintre ele , dar nu la felul cum il foloseste Mirecea Solcanu ( pe bune !) ... ar mai fi si "deci" si "ma rog" ...
Acasa insa folosesc cuvantul "fantasy" in orice propozitie ... ma rog nici chiar asa !Imi place genul literar fantasy si cred ca de aia il folosesc asa de des 4 .

#78
Cuvantul preferat pei am mai multe, cel mai mult il folosesc pe f**k you, cand ma enervez, insa mai am cuvinte ca logic / lol mai mult a devenit un tic verbal cu care trebuie sa rezolv o problema deoarece nu ma pot dezvata de el. In afara de acestea, mai am si green ( care inseamna verde in lb engleza si e culoarea mea favorita ), o folosesc pe post de salut, cand sunt fericita si implinita. Deci daca voi saluta cu green, inseamna ca mi s-au indeplinit dirontele si sunt fericita.
mai folosesc yeah, am eu ceva cu el si il folosesc cand dau dreptate cuiva insa, il folosesc si in contexte obijnuite, cand aprob ceva anume.
Mai folosesc si un sau hm atunci cand spun o veste proasta sau pur si simplu sunt plictisita. Primul cuvant il folosesc atunci cand nu am chef de cienva. 21 deci acea persoana daca ma cunoaste isi da seama. cam atat.
-

#79
Cuvantul preferat. << Pe unde colinzi tu Vlade? >> Vlad Tepes, o folosesc atunci cand ma intalnesc cu blonde/blonzi. De obicei folosesc bubu nu conteaza daca e baiat sau e fata, eu la fiecare ii zic bubu si il folosesc atunci cand sunt fericita, daca ti-am zis bubu inseamna ca sunt in toane bune. Cand ma supar incep sa injur si folosesc des: f**k you. Cand ma cert cu cea mai buna prietena a mea, dupa doua minute incep: << Hiena, te-am crescut de mica la piept si asta mi-e rasplata? >> Ce sa mai zic? daca ma apuc io sa scriu tot ce imi iese pe gura, fac cateva pagini.
:bye:
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#80
Nu cred că am cuvinte pe care să le folosesc în mod sistematic şi repetat, dar obişnuiesc să spun God damn atunci când cineva face ceva neobişnuit şi total idiot. Ar mai fi prescurtari gen lol sau wtf, dar acestea le folosesc doar atunci când nu am altceva mai bun de comentat în legatură cu situatia în care mă aflu sau se află persoanele din jurul meu.
She is a living existence of selfishness.




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P white angel 1.352 406.838 29-06-2011, 05:51 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)