Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cuvantul preferat

#21
pot sa zik ca cuvantul "preferat" acuma este [b]LOL[/] il folosesc aproape 21 tot timplu Smile nu stiu dece incer sa ma las dar degeaba 4 lol 21 .. multi folosesc cuvantul dar doar 10% stiu ce inseamna (ma refer la cei din romania) , cuvantul inseamna : laughing out loud :

#22
Cuvantul meu preferat este ...fac...I mean, the F word :laugh: ...De ce? Pentru ca este probabil unu din cele mai folosite cuvinte din lume...si poti sa-l folosesti cam in orice expresie :laugh:

#23
Bun...cred ca cineva mi-a implantat un cip in cap..in timp ce dormeam.De ce?Cuvantul care il folosesc in orice disacutie(este imposibil sa nu il spun ),este LOGIC.M-am obisnuit sa nu mai spun "normal!".Acum spun "e logic".Da...ceva foarte ciudat avand in vederea ca sunt cea mai ilogica persoana.Dar,necunoscute sunt caile Yaoi-ului(Logic!).
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#24
My favorite words:
1.Whatever- mi-a intrat in reflex de ceva timp sa folosesc acest cuvant. Ma distreaza cum suna 21
2.Yume- e cuvantul meu preferat in japoneza. Plus ca mie imi place sa visez cu ochii deschisi toata ziua 4
3.Sec- o prietena tot repeta cuvantul asta. si de la ea m-am invatat si eu. Acum deseori cand trebuie sa-mi spun parerea depre ceva zic ori "Whatever" or "e sec"
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#25
Cuvantul pe care-l folosesc cel mai des este in mod sigur ,, idiot '' pentru ca nu exista zi in care cineva sa nu primeasca apelativul acesta cel putin o data . Sa nu ma intelegeti gresit , nu sunt o persoana care sa vorbeasca urat frecvent , dar pur si simplu asta se intampla .
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#26
Interesant topicu.Asa..cuvantu meu preferat..well..e "amv" nu stiu de ce..pur si simplu imi place,ador literele astea trei, si-mi place cum suna.Dupa "amv" ar mai fi "scoica" eh..cam ciudat stiu.dar..cuvantul asta tine de mare,marea de apa..si probabil deastea imi place,ador sa ma balacesc in apa :p.A..da..mai e un cuvand care-mi palce 'kid" ma reprezinta pe mine si ..pur si simplu imi palce cum suan cuvantul,chair daca nu e in romana.21
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#27
Cuvantul meu preferat este ,,anxietate: adica teama difuzata, fara un obiect bine precizat, in care persoana respectiva asteapta ca un eveniment negativ sa se produca( o stare de tensiune continua).
Il folosesc mereu in compuneri... ador cuvantul asta.





#28
huh..sunt muuuuuulte..pai cred ca pe primul loc ar fi : OMG! ; lol ; d`oooh ;l logic...km astea le folosesc cel mai des..ar mai fi si ``varzar`` 5 24

#29
Cuvantul meu referat este Idatakimasu 21 e foarte ciudat dar imi place cum suna. L-as spune toata ziua. Si trei cuvinte care le folosesc de 50 de ori pe zi sunt "Baka:" si"Kawaii desu." A si in engleza este "O my god" 21 In romana nu prea am cuvinte folosite des.

#30
cuvantul meu preferat, cuvantul preferat 39 mda... stiu ^-^ nu il folosesc foarte des ... e apa pt ca ador inotul si simpla atingere a apei,cand eram mica am facut inot si de atunci la simpla atingere a apei niste fiori imi trec corpul 8
[Imagine: 561597i0h59rpysw.jpg]
I’m not a perfect girl. Sometimes I have a broken heart and maybe some days nothing goes right. But when I think about it and take a step back I remember how amazing life truly is and that maybe, just maybe I like being unperfect !
[Imagine: chibi_1645.gif]
She`s Layla, Layla luvs u 3 :X Give her candies, much candies ^^, chibi-ul lui diabolique_alien



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P white angel 1.352 411.232 29-06-2011, 05:51 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)