Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum viata o ia pe alte cai...

#31
yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!un nou capitol!totusi sunt trista.De ce nu am putut fi prima???????????????
oricum sa incepem:
greseli de tastare.......ei bine ti-au fost enumerate mai sus .
Dar.......ai pus flasback ,si din doua una:ori ai uitat sa il pui cand s-a terminat ,ori urmeaza si in urmatorul capitol flasback .
Descriere ai.............e foarte buna
naratiune e la fel...........de buna .
si dialogul..........................ai si imi place ca nu e sec........................cam atat!
spor la scris si jaa ne!
[Imagine: gfxd.png]


#32
[quote]Insa Sakura nu mai era copil.Avae deja treisprezece ani si mai era ceva.Avea multe teme, era clasa a sasea insa
-

#33
am intarziat scuze:))
deci ce greseli am vazut eu :D
dejka= deja
Paritii= parintii
obersvatie= observatie
daca mai erau ti le-au spus cilalti:
deci descrierea este foarte reusita..dialogul nu e sec:)
bv si spor la scris:D:bye:
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#34
Nu s-a terminat ~FlashBack~-ul mah si de aia nu l-am inchis.Ca doar nu se uita asa de repede:))

Ce coincidente
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?


#35
prima prima prima..dau edit mai tz:)) stai sa citesc
asa am dat edit..si ma rog care 100 de greseli ca ma vz doar 2 de tastare...
are urma-care urma
In lua-Isi lua
dialogul nu sec..descreiere ai si e bine formulata...
hai sa te vad ca pui rpd nextul:)...:pls:
:bye:
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#36
"intimp"=in timp

"indifferent "= indiferent

"sit u"= si tu

"papuusile"=papusile

"disusa"=dispusa

"saa"=sa

"iat"=iar

"inmpactul"=impactul

bun:d....greseli nu ai avut 1000:d...imi place capitolul asta:d....in sfarsit o apropiere SasuSaku:d...se pare ca brunetul nu e usor de pacalit....Yoh fratele Sakurei...si Inna sora lui Sasuke:-o....prea tare ficul asta....cum am spus de nenumarate ori....il ador:X:X.....astept continuarea...chu si gambate:x....apropo mai astept mult pana la un saerut SasuSaku:>:>...GAMBATE:X
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#37
Oo....ai zis k pui dragoste in el mai pe la sfarsit:-w....ce tare....te besk>:D<.....jtiam eo k nu ejti aja rea;;)
am vazut ceva greseli dar nici decum cate ai scris tuh:))))))....exagerezi cateodata:))...
abia ajtept nextu':*.
ja' ji ma vb pe mess:*
^^

#38
Citat:are urma sa soseasca
care urma

In spatele lui se afla o fata de aceeasi varsta cu el.Avea parul negru ca taciunele si ochii rosii ca sangele.
Aceste mici descrieri sunt destul de banale si fara sens, deja devine fumat sa le rostesti in repetate randuri. le-a spus 1 apoi di 2 si tot asa un numar mare de persoane. Ceva original nu gasiti?

Citat:-Yoh!Inna!se auzi glasul rozaliei sarind in bratele baiatului.
-Gata, gata!Ma darami!spuse acest asa-zis Yoh.

Habar nu aveti sa puneti niste smene de exclamare vad. Pui o gramada de semne de exclamare fara rost, iar estetica ta o sa arate oribil. Ar fi mers:
-Yoh, Inna! Se auzi glasul fetei sarind in bratele baiatului.
-Gata, gata ma darami! Spuse acest asa-zis Yoh


In aceasta mica fraza iti pot gasi o gramada de greselute, care par mici, dar sunt foarte vizibile si urate.
-Ai grija la semne, si vezi ca prea folosesti 'rozalia' este foarte fumat cuvantul asta, adica foarte banal si cliseic.


offff tre sa repet de zece mii de ori fratilor cand o sa bagati la cap ca DUPA ce ati terminat conversatia se incepe cu litera mare.

Citat:-Deci, ce mi-ai adus?intreba ea clipind insistent.
-Hm, nimic.Doar papusile tale favorite.glumi Yoh.
>__>

Citat:-Mama, scuze dar...nu cred ca pot veni deoarece ma... a... a... ma doare burta tare.spuse fata prefacandu-se.
Chiar tre sa repet iar, nu mai puneti 'n' spe mii de puncte de senspensie fratlor ca nu se PUNE!!!! ce aprte nu intelegeti. >_>


In afara faptului ca m-a scos din sarite unele chestiute, cum ar fii minunatele puncte de suspesnie care nu ai habar unde se pun, de exemplu la tine le pui si la titlu >__> frate, nu stii unde se pun nu le pui. La titlu nu se pune punctuletele alea.

Descrierea este seaca, dar ce pot sa mai mai iau si am pretetii ca tu sa ai descriere din moment ce la partea de tehnica esti la pamant.
Nu stii sa pui semnele alea doamne ferste si le pui o gramada nici unul bun la locul lui.

Citat:Niste sfaturi ar fi sa te pui sa citesti romane fata mea ca iti trebuie mult. Citeste romane nu ficku lu 'sysu' sau lu 'mamica' sau nu stiu cate persoane din marea familie >__> care si acel fik e varza rau. Romane bune iti recomand.

Iti recomand sa te mai uiti la regulile de FF si sa incerci sa mai adaugi niste reguli, ai nevoie de buna pozitionare a semnelor de punctuatie, maica la tine e cam intotocheata situatia.

Estetica e buna, dar nush ce pot zice in privinta ei.
-

#39
Deci..:D..
Greselile au fost spuse de ceilalti ..(care mi-au luat-o inainte..:((:((...)...capitolul imi place foarte mult...si ma bucur ca in sfarsit a intrat in scena SasuSaku ...;))..
Iti urez succes in continuare..:*..

Gambate si Kissu..:*:*..;))..
[Imagine: sig.jpg]


#40
Wow tare:>...imi place:X
am vazut ceva greseli:D:-"
-Sasuke, poti sa mergi tu sa o chemi pe Sakura.intreba mama rozaliei.=>....eo nam vazut semnul intrebarii:-?(sau am orbit eo:-?)
Ea avea ochii inchise =>huh?poate ea avea ochii inchisi:X
si moolte altele dar mie lene sa ti le spoon:P
ja' ji ajtept nextu'
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Poezii ale unei alte incepatoare... Assyria 16 8.743 26-08-2011, 01:52 AM
Ultimul răspuns: Invictus
  Moartea ÅŸi alte droguri. Lust. 6 3.010 22-03-2011, 10:16 PM
Ultimul răspuns: Katniss


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)