Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum viata o ia pe alte cai...

#21
yeeey, nextul :X este foarte reusit :D ma bucur ca ai pus un personaj nou, Kim. stii, ai putea sa pui o poza cu ea? :-? sunt curiosa cum arata ca nu imi este deajuns prin cuvinte.
cateva greseli:

La antrenamente devenise deja un chin perioada de dupa antrenamente. => se repeta ''antrenamente'' si nu prea suna bine, incearca sa gasesti o alta modalitate de a scrie propozitia

La vestiar se aflau decat Sakura si Hinata. => nu cred ca este formulata corect...puteai spune: La vestiar nu se aflau decat Sakura si Hinata...sau: In vestiar se aflau doar Sakura si Hinata

n-ar => n-ai

EA ESTE Temari. => de ce ai scris cu caps lock ? ca doar nu striga...

paruk -> paruca..avea peruca? ;)) poate vroiai sa spui: parul ...defapt, sigur asta vroiai sa spui ;))


acestea au fost. nu sunt multe si nici foarte mari...oricum, nu zic ca eu as fi mai buna, dar macar altii sa fie mai buni decat mine ;)
abia astept nextu, sunt curioasa daca Sakura se va descurca la concurs ;;)

#22
"reitorci"=reintorci
"paruk"=parul
well...well....imi place mult...dar cred ca mai trebuie sa astept pana la SasuSaku nuh:)...descrierea ai:X...dialogul e:X:X....greseli de tastare nu am vazut.....Kim e noua nuh:.....cand o cunosc:>....sa vad dak o plac sau nuh:))...astept nextu'...chu si gambate:X
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#23
georgiana_georgiana36->ji u prima pe aici.ai rabdare.dragostea exista dar, cum am zis, este inspirat din realitae so...mai ai de asteptat:))
Mambrella->mz de mentinonarea greselilor si...da-mi si mie ID-ul tau plz
Lexy.The.Kitty->neah, nu mai ejti prima
Ancuta Chan->da da este fic SasuSaku

Primul concurs (part II)


La un moment dat se facu liniste.Nimeni nu mai spunea nimic.Pana si Kim incetase s-o mai priveasca pe Temari cu invidie.Avea motivele ei pe care le vom afla in curand.Insa se facuse liniste deoarece toate o priveau pe Sakura.Era atat de nesigura pe ea si avea emotii foarte mari.
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?


#24
yeeey, a new cap :D hurray ;;) nu stiu ce m-as face fara fic-ul tau ;;)

este foarte interesant capitolul, sunt curioasa cate parti va mai avea concursul ;;) si daca Sakura va castiga. imi place cum descrii totul, ca nu copiezi de la altii, ci folosesti propria exprimare ;)
greselile care nu sunt multe:

cinne => cine

castro => castron

asemanacu => asemana cu

Sasri => Sasori

cam atat, nu cred ca am zarit altele :D sunt putine, fata de mine -_-" oricum, imi place ca scrii foarte des ;;)
astept urmatorul capitol cu nerabdare :-h

#25
Dragut capitol ... Imi place ca nu ai respectat cuplurile originale din anime ( nu chiar pe toate ... )! Are mult mai mult farmec , serios !
Am mai gasit si eu o greseala ...Teamri (Temari) , dar oricum nu cred ca conteaza prea mult !
O abrob pe anim3_girl ... dialogul nu e sec ... Dar poate ca ar trebuii sa
mai lucrezi la descriere ...
Ei, dar nu e prea important ce am scris mai sus ! Ficul tau e grozav !Continua tot asa , si posteaza repede noul capitol ...

P.S : Am uitat sa spun ca ideea ficului e suuper originala ? Ooo, si bravo si tie ... ( am citit ca practici scrima !) [Imagine: m087.gif]

#26
"Ce ti-am zis eu tembelule?spuse brunetul nervos.Ti-am zis sa o provoci nu sa o faci sa te placa!
-Si, pana la urma nu sunt sluga ta!Nu fac ceea ce-mi spui decat daca imi convine.spuse Kiba nervos de atitudinea luata de Sasuke.
-Nu faci decat ce-ti convine, ha?Lasa, vei vedea tu ce vei pati.spuse brunetul plecand."-->> asta e faza care mia placut cel mai mult:X
se pare k e gelos:">.....tare:X
ajtept continuarea
ja' ji spor la scris
^^'
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#27
Ma bucur ca va plac replicile lui Sasuke;));))
So...the next chapter...

O schimbare
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?


#28
yeeey, nextul :D rapid ca de obicei ;)) tu chiar nu ramai fara idei? aproape ca semeni cu mine, doar ca la mine se mai intampla sa fac pana de idei ;;))
greselile:
joaca zapada => ai vrut cumva sa zici: joaca in zapada ? :-?

avae => avea

dejka => deja

sad ea => ai vrut cumva sa zici: sa o dea ? :-?

stresu => stresa

...isi prinse parul, si merse in sala => nu cred ca mai era nevoie de virgula...

ins ape => insa pe

aeropor => aeroport

acestea sunt greselile, nu sunt multe si nici mari, dar nu pot fi trecute cu vederea, nu? :D
deci...in locul lui Sasuke l-ai pus pe Gaara, interesant :D sper sa nu fie ceva intre Sakura si Gaara ca ma spargi...capitolul din nou a ajuns la asteptarile noastre(la mine oricum sigur ^^) si e foarte interesant. descrierea, naratiunea si dialogul se impletesc foarte bine ;)
astept cu nerabdare nextul ;)

#29
Offf.....ca de obicei nu sunt prima:sad:
Poi sa incepem.
Descrierea este foarte buna.
Dialogul si el este bun.
Imi place foarte mult cum ai descris melanconia Sakurei.Si ca de obicei Sasuke a avut o replica foarte buna care ia lasat pe toti cu gura cascata.Mi-a placut foarte mult replica.
Spor la scris in continuare si cat mai multa imaginatie.
Ja ne.:bye:

#30
" dejka" = deja
" Paritii" = parintii
" sad ea" = sa dea
" obersvatie" = observatie
" aeropor" = aeroport
imi place noul cap sis:X...deci....descrierea e super:x..dialogul nu mai spun:X....unde pleaca Sakura;;)...mai e mult pana la ceva SasuSaku;;)....vreau mai repede:D...astept nextu'....chu si gambate sis:X:X
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Poezii ale unei alte incepatoare... Assyria 16 8.743 26-08-2011, 01:52 AM
Ultimul răspuns: Invictus
  Moartea ÅŸi alte droguri. Lust. 6 3.010 22-03-2011, 10:16 PM
Ultimul răspuns: Katniss


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)