Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum te simti cand esti Beat\a

#41
Nu stiu daca am mai trecut pe aici, dar stiu ca asta e a doua oara cand citesc unele comentari ale userilor. Funny. Acum sa spun si eu ce am pe "suflet" =]
Cand sunt beata...heh, doamne fereste. In ultimele zile am fost tot asa si cand ma trezeam o mahmureala si-o durere de cap...iritant. Oricum, acum beau cu bf cat mai am timp ca dupa o sa se mute din oras si adio bautura. Nu am de gand sa fac un obicei totusi. Cand ma imbat am cele mai funny si traznite momente. Odata eram in club cu bf si eram putin pilita si eu, nah, ca toata lumea de pe acolo si i-am spus sa-i zica barmanului sa-i dea un pahar mare cu un pic de whisky si cola peste. Cum era foarte beata si in lumea ei, o inteles pe dos. Am baut continutul si nu am avut probleme, ba chiar am mai continuat. Greseala insa a fost ca am combinat mai multe bauturi alcoolice...si am petrecut in continuare. Am dansat cu o gramada de tipi, m-am cuplat cu o fata pe care a doua zi am uitat cum o cheama -mda, nici acum nu imi aduc aminte numele ei, si nici macar infatisarea, dar nu ma ingrijorez nu ma uit la urate- eh, si...cand m-am trezit -nici macar nu-mi mai amintesc, cand am plecat din club si cum am ajuns acolo- dar da. Eram intr-un apartament ce nu era nici al meu si nici al lui bf. Era un apartament dintr-un cartier vecin!!! si...nu cunosteam pe nimeni de acolo inafara de bf si tipa cu, care m-am cuplat si cu care m-am si trezit nud in pat -nu-mi amintesc sa ma fi dezbracat- Cand am inceput "investigatia" totul era aiurea, adica erau o gramada de persoane acolo si era si-un tip gol pusca in cada...mda, a fost funny21. Asta ar fi una din faze, insa mai sunt multe. Alta e cum am ajuns manga la lautari si i-am facut o dedicatie iuliei cum c-o iubesc si sa se casatoreasca cu mine ._. Si mai sunt multe altele...cand am mers la padure cu gasca de vorbeam cu cainele despre cum sa urinezi si prosti d'astea21. Mda. Deci cand beau ma simt bine, sunt fericita, dansez mult, vorbesc aiureli pe care nici eu nu mi le explic, dar Doamne ajuta nu am zis nimic sau facut gresit, defapt ba da...am gafat-o cu fostul meu prieten, dar am rezolvat. Oricum cand sunt beata se intampla cele mai tari faze ever! si mor de ras...dar niciodata nu beau singura. Imi place sa beau cu cineva sa ma distrez, de preferabil in club sau la concerte si party-uri organizate de prieteni mei. Deci, da, imi place sa beau. Apropo: interesant topic21. -probabil am facut multe repetiti, dar deh' asta e- Bye-bye.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)