Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum te simti cand esti Beat\a

#21
Eu habar nu am cum e sa fi beat, deoarece niciodata nu mi s-a intamplat acest lucru,poate doar o foarte mica ameteala si nu inteleg de ce. De fiecare data cat beau, pot bea in draci, dar nu patesc nimic si nu inteleg de ce O_O Toata lumea din jurul meu incepe sa rada fara motiv, se imbata, dar eu nu patesc nimic xD Doar odata am ajuns sa fiu putin ametita, dar mi-a trecut imediat si pot spune ca am baut de toate, dar niciodata nu m-am imbatat=]] Oi fi speciala?15 In rest dimineata cand ma trezesc am dureri de cap, uneori cam mari, dar trec pe parcurs. In fine, nimeni nu ma intelege si nici eu nu ma inteleg xD
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#22
hmm...mi s-a ântâmplat de câteva ori...
eu mă simt ca atunci când mă uit printr-un geam aburit pe margini şi uneori nu îmi mai pot ţine echilibrul prea bine ... eh...în acel moment îmi dau seama că sunt beată...
Iar atunci când vreau să mă gandesc la ceva am o durere de cap insoportabila...şi după câteva încercări eşuate de a gândi mă ia somnul (chiar dacâ merg pur şi simplu cad şi mă culc). >.<"

#23
Păi nu prea am avut ocazii, dar ştiu că o dată m-am îmbătat, din cauza vărului meu. Nu prea simţeam nici o diferenţă, dar făceam nebunii, adică nu stăteam locului deloc, eram plină de energie. Nu mă mai văzuse niciodată aşa, vroiam să dansez, să sărut pe cineva, etc etc. Şi de atunci m-am decis să nu mă mai îmbăt niciodată, cine ştie ce voi mai face = )).
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#24
Ahh... Ieri a fost prima mea zi de betie. De Revelion majoritatea oamenilor de imbata. Nu?O_O
Am iesit cu prietena mea pe esplanada ca sa vedem focul de artificii [mama ce mai foc. a durat cel putin 15 min.] si normal ca ea e adus cu ea si o sticla de sampanie a dracului de buna Smile. La 00:00 am deschis sampania si am baut jumatate O_O. Odata ajunsa acasa inca o sticla de sampanie cade in mainile mele 4. Dupa ce am terminat-o si pe aceea, observam ca abea ma mai tin pe picioare. Ca orice om, cand prinde gustul nu se mai opreste. Asa ca [ , ] cand mama nu era atenta, i-am furat paharul de sampanie si l-am baut in camera mea. I l-am adus inapoi si apoi am luat paharul lui tata de vin si l-am baut si pe acela 24. Dupa ce vede mama in ce stare sunt, ma obliga sa ma culc 21
Cu glumele nu am stat eu asa bine, in schiomb cu ameteala da. Topaiam prin toata casa ma simteam ... reimprospatata ca sa zic asa21 Spre bucuria mea, dimineata n-am avut dureri de capatana si nici greturi 4
[Imagine: Hm757.png]





#25
Cum te simti tu dear Madalina cand esti beata ?
Well, super tare. = ))
Pe langa faptul ca vorbeste gura fara mine, sunt foarte energica, vorbesc singura, rad din orice, iata ca aseara am aflat ca sunt cea mai romantica persoana EVER sub influenta alcoolului. =)
Mi-am declarat iubirea fata de prietenul meu din copilarie si l-am sarutat. >.>' Sigur ca daca acum ma mai intreaba cineva, nu recunosc. 33 Dar na', mi-am cerut scuze de dimineata, i-am explicat pe cat se poate de frumos ca nu gandeam ce spuneam sau ce faceam. : )) Si na', cum el este un scump, m-a inteles. :]
Asta a fost prima data cand m-am imbatat, la modul cel mai serios. : ))

punct.

#26
Uhh.. pai aseara m-am imbatat si eu. Am baut doua pahare de sampanie si mergeam in zig zag.
Pai.. cum m-am simtit ?
Simplu :
Nu mai mergeam ca un om normal si.. nici nu mai gandeam ca unul. Am inceput sa zbier si sa rad fara motiv. Tot patul era pur si simplu intors pe dos dupa ce m-am tavalit in el de ras. I-am facut nervi unei colege de echipe iar pe messenger lungeam cuvintele de mama focului. La un moment dat nici nu mai deosebeam paharul de suc de cel de sampanie. Dupa aceea, cand deja eram plecata cu sorcova, am inceput sa dansez pe melodiile lui Alex Velea [ botezat de mine aseara : Alex Velelea ].
Probabil va fi.. a doua si ultima oara cand ma voi imbata. xD =]]

#27
De obicei când beau în cantităţi inconmensurabile nu mai simt nimic.
De revelion de exemplu, am ieşit pe o străduţă lăturalnică în Bucureştii Noi cu câţiva prieteni să jucăm fotbal în tricou pe gheaţă. Am căzut în cur şi pe spate şi d-abia după o oră am simţit că mă doare.

Sau nu mai îmi simţeam faţa.
De vorbit coerent vorbesc ÅŸi mersul e relativ ok.
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

#28
Acum de revelion m-am imbatat si eu,evact la ora 00:00 am nimerit sampania in mana mia pus mie mama ,in pahar, beau eu juma de sticla de sampanie, incepusem sa tip ca nebuna, luasem paharele si le aruncam in strada, era sa lovesc si pe o baba care sta in acelasi bloc cu mine, dar e absolut insuportabila, dupa asta mai stau ce stau si pe la 1 mai beau o doza de bere( sampanie cu bere,amestecul perfect T_T), ies si eu afara in strada ca mai erau amicii mei, si incep sa rad ca proasta, sa fac misto de ei, etc.., pe la 5 am adormit, apoi ma trezesc pe la 14 si ceva si incepe sami fie rau, dar macar nu ma doare capu, cam asta se intampla cand ma imbat, cred ca de ziua mea am sa mai beau

#29
M-am imbatat prima data in viata mea de acest Reevlion. La 12 am iesit cu parintii, cu unchiu si matusa si varamea afara cu doua sticle de sampanie si le-am deschis. Matusa a facut cea mai mare greseala ca mi-a dat mie sa tin o sticla abia deschisa, am luat trei gura mari si deja nu mai simteam pamantul sub picioare. Si ca sa fiu sigura am mai luat vreo doua guri dupa care am inceput sa ma crizez pe strada, sa fac precum o nebuna.
Cand m-a vazut mama cu sampania in mana si-a pus mainile in cap. Pe la 3 eram deja moarta de oboseala si am picat in pat. Dimineata tata murea de ras iar mama imi atunca priviri mortale 24.

Voi mai avea o ocazie sa ma imbat, luna asta de ziua mea vai ce o sa le fac 24

#30
Pff , de fiecare dată cand sunt beat, și spun beat, nu două-trei pahare de bere, ci o ladă poate mai mult, vorbesc mult și prost, mă dezbrac, da rofl mă dezbrac vomit pe unde apuc si mă culc. Problema e că a doua zi am o durere de cap ingrozitoare și e ironic, mereu imi jur "GATA ASTA A FOST ULTIMA DATĂ".
Dar degeaba cum prind ocazia mă imbăt din nou. Viitor alcolist. Dar am obeservat ,lol , sub influentza alcoolului deși nu prea ști ce vorbești(din nou ma refer la beat mort nu matol)ești perfect lucid , cand mă intreba cineva ceva le răspundeam dar in mintea mea si credeam că le-am răspuns tare . . .freaky.
"Îl respecți pe cel care e om, si merită respectul. Nu pe lache manelaru care baga Guța in creerii nopții și nici pe rokărilă gherțoiul care vine la 4 dimineața și-și vomită ficații in scara blocului."




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)