Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Corrupted Wishes

#41
Vei fi o razboinica si vei avea parte de multe aventuri periculoase. Te vei distra de minune invingand de fiecare data. Dar din aceasta cauza, intr-o lupta vei uita ca mereu vor exista fiinte mai puternice dacat tine. Vei lasa garda jos si vei fi infranta. Astfel nu vei mai putea lupta niciodata. Vei sta in fiecare zi in aceeasi camera, pe acelasi pat, intrebandu-te daca nu cumva ar fi fost mai bine sa duci o viata normala de care te-ai fi putut bucura mai mult timp.

Next: Imi doresc sa pot fi prezenta la Olimpida la Londra!
[Imagine: tumblr_mq6sbubRgR1stc76eo1_1280.jpg]
Are you surely not lying, little Biersack?

#42
Vei fi prezenta la Olimpiada la Londra insa in tribune vei sta in spatele unei palugi cat muntele Athos si vei sta langa un barbat pufos care transpira mult. Pe langa toate astea la Londra va fi o furtuna cu tunete si fulgere si vei fi nevoita sa stai inchisa in camera de hotel, unde nu vei avea nici net nici TV din cauza averselor.

A mea: Imi doresc sa ma transform in Richey Edwards.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#43
Te vei transforma in Richey Edwards doar ca vei avea patru picioare, trei maini si cate patru ochi de fiecare cap. In plus cineva te va confunda pe strada cu el, te va lasa cu sechele pe viata si ca rezultat al acestor intamplari te vei retrage in munti Himalaya cu capra ta Tina si cele zece surori ale ei.
Imi doresc o excursie in Bora- Bora pentru mine si Franklin (prietenul meu imaginar).
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#44
Vei pleca in Bora-Bora impreuna cu Franklin cu un avion. Pe drum avionul se va prabusi, dar voi veti scapa cu viata datorita parasutelor. Fiind pierduti intr-un desert pustiu incepi sa ai halucinatii deoarece iti este prea sete. La un mement dat vezi un OZN care se apropie de tine. Din el coboara 5 extraterestrii, fiecare de o culoare diferita: rosu, galben, albastru, verde si mov. Extraterestii te vor prinde si te vor baga intr-o cusca punandu-ti o zgarda ca a lui Scooby-Doo, iar pe Franklin il vor distruge cu lasere. In final extraterestrii vor trage cu laserele in aer si vor striga: Skittles!!!
Deci mai bine nu plecai in Bora-Bora ca sa-i lasi unui sarman povestitor din avion sa-ti strice ziua cu aceasta poveste fascinanta.

Eu imi doresc sa am o masina de curse tunata si sa particip la niste raliuri de strada (stiu ce va trece prin minte: Faster and Furious, hell yeah), astept sa vad ce moarte crunta voi suferi.
[Imagine: ma_bike__s_epic_by_jackroono-d4k64fi.gif]
My bike is epic, bischez b-)

#45
Vei primi un McLarren peste doua zile, unul negru, splendid, o bijuterie. Te vei simti atat de atras de el incat vrei uita de prieteni, de familie, vei intra in gasti dubioase, curse ilegale, bani murdari, droguri, etc. Iar intr-o zi va trebui sa infrunti cel mai tare politist, care, din pacate, te va prinde si vei fi condamnat la 30 de ani de inchisoare + iti vei vedea masina aruncata in ocean.

Imi doresc sa fiu un super sayan-jin v_v. Chiar vorbeam cu o prietena azi despre acest lucru si despre Dragon Ball. Hehe 4,

#46
Bine, esti cine vrei tu sa fii. Vei fi un Super Saiyan-Jin, dar batran, intr-un carucior cu rotile ce va fi zilnic impins de o asistenta imensa, morocanoasa si incruntata de la azilul pentru batrani. Vei privi toata ziua pe fereastra si-ti vei aminti de vremurile tale de glorie, in timp ce individa te va ameninta ca daca nu-ti mananci piureul de banane te va azvarli pe geam.

As vrea sa spele cineva vasele in locul meu.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#47
Ceea ce se va si intampla, insa, cand va incerca sa le puna la loc, le va scapa pe toate, spargandu-le, iar tu nu vei mai avea bani de altele si vei fi nevoita sa mananci direct din ambalaj, alegandu-te, cel mai probabil, cu o boala din cauza microbilor.

Imi doresc sa am un pian la care sa pot canta.
You see, madness, as you know, is like gravity. All it takes is a little push!


#48
Vei primi un pian la care sa poti canta, dar o sa devii obsedata de acel pian. In putinele momente cand te vei desparti de el, n-o sa te poti gandi la altceva in afara de pianul tau minunat si ce alte melodii ai putea sa canti la el. In final, o sa ajungi literalmente lipita de el si n-o sa mai poti face nimic in afara de a canta la pian. Have fun 4

Vreau sa rad.

#49
"The more, impatient we are, the more mistakes we'll make" - Kurama

[Imagine: tumblr_mdft2ajCXy1rvbjx3o1_500.gif]

#50
Vei manca, dar vei manca atat de mult, incat nu vei mai ajunge cu mainile la mancare din cauza grasimii si nu vei putea iesi din casa, neincapand pe usa. Ti se va aduce mancare si o vei manca si pe aceea, neconstientizand ce ti se intampla. In final vei fi atat de plina cu mancare incat vei exploda.


Imi doresc ca natura umana sa se schimbe astfel incat sa nu mai existe conflicte.
[Imagine: tumblr_mq6sbubRgR1stc76eo1_1280.jpg]
Are you surely not lying, little Biersack?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)