Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Corrupted Wishes

#21
Vei primi un laptop. Doar ca acel laptop va fi diferit. Cineva ti-l va darui cu un scop nobil dar tu il vei deteriora din cauza fericirii tale. Il vei lua imbrate il vei pupa pana il vei scapa pe jos si va crapa intr-o parte. Va merge in continuare cam 5 ore pana il vei scapa in cada din motive necunoscute..

W: as vrea un curs nou de Drept civil..
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#22
Il vei primi, insa o sa iti rupi piciorul si nu o sa poti sa participi la el.
[osul o sa fie fisurat si va trebui sa porti carje mult, mult, mult, mult timp -cazatura provocata de alunecarea pe o coaja de banana lasata la indemana de o maimuta cu cinci picioare -sau trei-, dupa preferinte]

W: Imi doresc un serial cu vampiri foarte sadic si cu tipi misto in el.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#23
CW: O sa-l primesti si va fi anulat dupa episodul pilot, pentru ca marea masa de consumatori cu jumatate de creier, si-a dat seama ca asemenea seriale sunt de-a dreptul de luat in ras si ca nu merita produse. De asemenea iti va exploda laptopul cand vei incerca sa vezi primul minut din primul si singurul episod.

W: Vreau ca Chuck sa vorbeasca iar cu mine
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#24
Chuck va vorbi cu tine. Doar ca intre voi va interveni alt cineva si vei avea o alegere de facut. Chiar daca ti se pare gresita ceea ce vei alege va fi corect chiar daca vei ramane cu o usoara depresie. Te vei simti vinovata dar vei accepta si tu si persoana dintre voi situatia. Chuck iti va vorbi probabil putin rece la inceput dar vei face alegerea corecta.

W: imi doresc sa ma mut in America

#25
Dorință îndeplinită, ursuleț de pluș ce ești * huggie *. Doar că, din păcate, acolo vei fi înconjurată de atâtea fastfood-uri încât vei începe să mănânci până rămâi fără bani pentru plata apei, gazelor și luminii și nici banii de chirie nu o să îi ai, deci, prin urmare o să fii dată afară din apartamentul tău cu patru camere și vei rămâne în stradă. De atunci, o să-ți blestemi zilele că ai vrut să te muți în America.

Wish: să am un ursuleț de pluș.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#26
Vei avea un ursulet de plus care va elimina lipici prin stransoare. Astfel, il vei tine pe post de bibelou, deoarece daca vei vrea sa-l imbratisezi, ori ti se vor lipi hainele si va trebui sa le scoti si sa le arunci, ori ti se va lipi de par si va trebui sa-l tunzi. A se mentiona ca e maaare si diabolic.

Vreau sa se intoarca la mine.
[Imagine: ls.jpg]

#27
Hurr hurr, ai dat una grea si nici nu vreau sa fiu rea, scuza-ma T.T

CW: Se va intoarce la tine, dar din pacate o va face in mii de pungulete plin cu praf de zana. Vezi tu, cand v-ati despartit, a fost asa deprimat incat a rugat-o pe zana cea buna sa il ajute ca pe Cenusareasa, sa te recucereasca si ea a acceptat. Dar fiindca zana cea rea era geloasa pe tine, folosindu-se de batul magic si dubios, l-a transformat intr-o gramajoara de praf sclipitor. Jumatate a a ajuns la tine si cealalta a fost furata de zana Edward Cullen pentru mai multa sclipiceala.

W: Vreau sa nu imi mai fie lene sa invat.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#28
Draga mea Lia,
Nu o să îți mai fie lene să înveți, doar că din păcate, o să îți fie lene să te speli pe dinți, pe cap și să faci duș. O să duhnești a șampanie pentru compii îngrozitor de rău, gura o să-ți miroasă a țigări cu votkă și părul a dalmațian. Soartă grea. Pe lângă asta, o să fii atât de deșteaptă, încât lumea o să îngrozească la cât de inteligentă ești și o să fugă numai când o să te vadă. Și mai grea soartă.
Cu iubire și stimă imensă,
O crizată de neiertat, Derzy.

P.S.: acest mesaj este un pamflet și trebuie tratat ca atare.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#29
Cum Derzy nu si-a pus nici o dorinta, voi raspunde tot la dorinta Liei Smile

CW: Nu iti va mai fi lene sa inveti si vei invata atat de mult incat vei avea capul mai mare ca un dovleac de Halloween si vei fi cea mai inteligenta persoana de pe planeta, insa pentru ca e gelos pe tine Robert Einstein (Robert il chema?... nu mai tin minte) se va trezi din morti si te va bantui toata viata.

W: Imi doresc un tigru bengalez imblanzit ca animal de companie Smile

#30
Hehe o sa-ti vina prin posta,impachetat cu o fundita roz. Pacat ca atunci cand o sa-l vezi o sa fie jumate chel si colorat,slab,flamand si mult mai urat decat dihaniile noastre maidaneze,incat ti-ai dori sa-l trimiti inapoi fara sa mai pui mana pe vrun' animal in viata ta.

W: Imi dorect niste spary-uri cu vopsea.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)