Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sentimente uitate

#11
Helllau! Am venit cu partea a doua din capitolul 5, sper sa va placa si astept parerile voastre;)



Capitolul 5 ( A doua parte)


Sakura


Picaturile reci de apa se scurgeau de pe corpul meu pe gresia albastra din baie. Stateam si ma priveam in oglinda ganditoare si putin speriata pot zice. Fata mea palida trada semne de oboseala iar corpul meu parca nu mai avea putere. Nu mancasem nimic azi, dar trebuia sa rezist pentru ca ziua urmatoare era o zi mare. Nu imi venea sa cred cum aratam. Cine m-ar vedea ar zice ca sunt bolnava. Mi-am indreptat pasii spre usa, am inspirat si am deschis-o. M-am dus direct la Sasuke care ma astepta pe canapea. Ochii lui negrii ca un abis intunecat in care iti pierzi si mintile, ma priveau curiosi. Mi-am pus capul pe umarul lui si mi-am facut curaj, am inganat cateva cuvinte, dar deodata am simtit cum ma pierd cu totul. Memoria lui nu imi permitea sa mai aduc vorba de el si altcuiva. Ma distrugea incetul cu incetul…Cateva lacrimi si-au facut aparitia pe fata mea. Deodata Sasuke a facut un gest de neasteptat. Mi-a zis ca e in regula si ca ma intelegea. Huh?! Ma intelegea si va fi langa mine cand voi avea nevoie? Lucrurile rostite de el au fost zise cu atata sinceritate si afectiune incat o parte din mine a tresarit. Oare incepeam din nou sa…simt? Nu era posibil, nu voiam sa fie posibil, nu voiam sa mai iubesc, sufletul meu refuza. M-am pus in poala lui si i-am sarutat buzele . Mi-am trecut limba peste ele iar iubitul meu mi-a lasat cale libera in gura lui. Limbile noastre au inceput un joc al placerii, iar Sasuke ma lasa sa domin. Am fi facut-o in momentul acela daca nu trebuia sa plecam. Naiba sa o ia de petrecere! Dupa ce brunetul a incetat sarutul m-am dus in camera mea sa ma imbrac. Cand m-am intors aproapea ca a cazut de pe canapea cand m-a vazut. Am luat masina si ne-am indreptat spre apartamentul lui. Mi-am aprins in masina o tigara si am inceput sa ma gandesc la ce baiat bun era Sasuke si ca poate eu nu-l meritam. Avea nevoie de o fata care sa poata iubi nu de una a carei inima era imuna la dragoste. Era imuna pentru ca nu mai voia sa sufere si de a doua oara. M-am uitat la brunet, admirandu-l. Avea un profil atat de frumos, era perfect. Sper ca si sufletul ii era la fel. Desi pot afirma cu desavarsire ca nu o sa mai iubesc pe cineva acest baiat m-a facut sa simt din nou acei fiori, dar doar pentru cateva secunde din pacate. Nu era de ajuns.
Odata ajunsi la apartament am vazut o tipa inalta si brunet ce semana mult cu Sasuke. Parea destul de nervoasa. A inceput sa tipe la brunet si i-a zis sa se miste mai repede pentru ca noi il asteptam in masina. Oare de unde ma cunostea? Poate i-a vorbit fratisu despre mine. N-am habar. Cat l-am asteptat pe “Frumosul din padurea adormita” Tifa, se pare ca asa o chema, a inceput sa-mi povesteasca diverse chestii despre Sasuke, de cand erau copii si alte chestii de astea. A inceput sa vorbeasca despre cum l-au gasit odata pe brunet fumand un joint, la ei in bucatarie. A fost pedepsit 3 luni si practic nu a mai vazut lumina zilei. Am chicotit si ma gandeam ce bad boy era in trecut, desi nu-mi place ce a facut. Oricum, fiercare cu viata lui, parca eu nu am fumat vreodata chestii din alea. Dupa aceea Tifa a inceput sa palavrageasca despre minunatul ei iubit Shin si la cat de bun e la pat. Cred ca daca nu venea Sasuke incepea sa-mi dea si detalii. . I-am aruncat o privire brunetului de mersi-ca-m-ai-salvat-de-chin. El mi-a zambit mandru. Pe drum am vorbit si m-a facut sa rad. Bruneta vorbea ca o moara stricata. Nu imi venea sa cred ca sunt frati.
Ma uitam la marea casa din fata noastra si la nebunia de acolo. Avea sa fie o noapte de neuitat. Sper doar sa raman treaza sau macar Sasuke. In casa Garra ne-a urat bun venit. M-am indreptat spre bar si am comandat doar un cocktail. La un moment dat mi s-a parut ca vad o fata cunoscuta. Semana cu Anne, tipa de la cursa, dar nu putea fi ea. Iubitul meu a venit langa mine si a inceput sa se prosteasca. Am inceput sa dansam ca doi indragostiti desi nici macar nu era vreo melodie lenta. Cand am observant asta ne-am oprit si am inceput sa radem. Ne-am indreptat spre gasca noastra ce statea intr-un colt. Naruto se saruta de zor cu Hinata. In timp ce restul stateau si pareau putin cam ametiti. Sigur au tras ceva pe nas. M-am asezat intre Garra si Kiba care vorbeau ceva despre fotbal. Ei pareau cei mai ok dintre toti. Sasuke mi-a zis ca se ducea la baie si dus a fost. Vazand ca nu am ce discuta cu baietii m-am indrepat spre grupul de fete. Le-am salutat dupa care am sarit in bratele lui Jake, cel mai bun prieten al meu. Era el putin pe invers dar nu ma deranja pentru ca il iubeam la nebunie, ca pe un frate desigur.
- Ce faci fata? Am inceput sa rad in timp ce Jake mi-a sarutat zgomotos obraji.
- Eh, la un party , mai cunosc si eu lume, mi-a zis in timp ce i-a aruncat o privire lui Neji.
- Astept detalii, i-am spus in timp ce i-am facut cu ochiul.
- Vrei cu lux de amanunte?
- Sa nu exageram.
Am inceput sa radem si sa ne distram. O Doamne! Il adoram pe tipul asta, ma facea sa ma simt bine oricand. Si acuma tin minte cum ne-am imprietenit din clasa a treia. A fost nevoie doar de o gluma si dupa aceea am devenit de nedespartit. Temari a inceput sa-mi povesteasca despre o tipa care facea ravagii prin lumea curselor, de asemenea era foarte frumoasa si multi o voiau dar se zicea ca inima ei apartinea unui singur baiat. Am reflectat asupra celor zise de ea si m-am gandit ca ar putea fi Anne. In fond ea era in lumea curselor. . M-am scuzat si m-am dus pana la toaleta. Ma intrebam unde era Sasuke. Am urcat la etaj si m-am oprit in fata unui dormitor. Inauntru erau brunetul si cu o roscata. Nu i-am vazut fata pentru ca statea cu spatele, dar stiu ca nici macar nu i-am adresat vreun cuvant lui Sasuke. M-am indreptat calma la parter si m-am dus la bar. Am comandat o sticla de coniac si m-am dus afara ape plaja. Am inceput sa beau melancolica din sticla in timp ce ceilalti din jurul meu se distrau. Stateam si ma gandeam ca poate o fi doar o amica, dar dupa mi-am dat seama ca sigur era mai mult pentru ca altfel nu ar fi stat singuri intr-un dormitor ci ar fi venit jos. Eu cu Jake nu faceam ca ei. Eram o idioata, nu stiam ce sa zic voiam sa vad ce o sa aibe el de spus. Stiam ca nu era bine sa iubesti. Pana la urma toti erau niste nenorociti. Poate ma inselam dar deja alcoolul se facea simtit. Mi-am dat bluza jos si la fel si pantalonii ramanand in lenjerie intima. M-am gandit sa fac o baie in ocean, dar nu puteam singura asa ca am tras-o de mana pe prima persoana care mi-a iesit in fata chit ca era fata sau baiat. Si ghiciti cu cine aveam onoarea sa innot? Cu Tifa desigur. Nu-mi pasa ca era ea, asa ca am inceput sa ne zbenguim in apa si sa ne udam. La un moment dat bruneta ma atingea ciudat, cred ca era beata, si cum muzica se auzea si pe plaja am iesit din apa si am inceput sa dansam cu restul multimii. Am tinut-o asa pana cand s-a terminat sticla, dar am luat alta. Ultimul lucru care mi l-am amintit e ca l-am vazut pe el cu roscata la brat. Oficial avea sa sufere. Nu mi-a mai pasat de el si am inceput sa ma uit dupa Tifa dar ea era cu Shin, iubitul ei. M-am dus in casa si m-am indreptat spre etaj. Voiam doar sa dorm dar presimteam ca ceva nu ma va lasa sa fac asta…


[Imagine: missyoubear.jpg]

My work: - Sentimente uitate [Naruto]
- O vara plina de iubire si schimbari [Proza]

" Love it's like wind. You can't see it, but you can feel it."

#12
Adorabil fic! Te-ai inbunatatit mult fata de primele capitole, nu prea am ce spune rau, nu acum cel putin. Ultimul capitol a fost foarte bun. Cred ca Sakura sufera prea mult pentru o simpla despartire. Inteleg ca l-a iubit foarte mult dar povestea dintre ea si ex-ul trebuie sa fie ceva foarte impresionant ca sa dai credibilitate ficu-ului. Eu zic sa te gandesti la asta. Incadreaza povestirea ei in momentul discutiei intre e si el, cand ea ii cere explicatii cu privire la fata aceea Anne. Stii tu printre lacrimi sa inceapa sa ii povesteasca viata ei, intrerupandu-l pe el din tona de scuze (sau poate nu). E doar un sfat. Succes in continuare!

#13
Ok, am venit cu urmatorul capitol sper sa va placa si multumesc de comentariu Katy♥.


Capitolul 6




Sasuke

O stare de euforie mi-a cuprins intreg corpul, ma simteam asa bine, totul era perfect. O tineam in brate pe persoana care ma facea fericit. Dansam cu Sakura ca doi indragostiti cand de fapt nu era vreo melodie lenta. Paream perfecti dar pana in seara aceea nu stiam ca o sa ne desparta ceva chiar si pentru un moment. Ne-am indreptat pasii spre grupul nostru de prieteni. La un moment dat am simtit cum telefonul imi vibreaza si se pare ca am primit un mesaj ‘Vino la etaj, nu o sa-ti para rau’ . Nu am vrut sa ii mai zic si Sakurei ca sa nu creez alte problem, i-am zis ca ma duc la baie si dus am fost. Am simtit cum o mana rece m-a tras intr-o camera de pe coridor. Camera era bine luminata, o incapere mare decorata in stil modern, doar era casa lui Garra, cu o fereastra mare deschisa. Cand m-am uitat la persoana din fata mea nu mi-a venit sa cred cine era in fata mea. Anne, fosta mea iubita din liceu cu care am fost aproape doi ani…pana cand a aflat ca am inselat-o. Nu eram mandru de fapta mea dar in liceul in care eram erau multe tentatii. Desigur asta nu insemna ca avea sa o fac din nou. Eram un adolescent pe atunci care nu stia cat de mult poate fi ranita o persoana prin simplu fapt ca nu ii esti fidel. Revenind la Anne, ea pur si simplu ma iubea. Era si normal, eu fiind primul baiat din viata ei. Nici acuma nu eram mandru de locul unde o facusem dar cum am mai zis eram doar un adolescent plin de nevoi. Cand am privit-o mi-am zis ca fata asta sa facut frumoasa foc, nu ca nu ar fi fost, dar acuma era doboratoare. Corpul ei zvelt cu forme pline era binecuvantat cu un chip angelic. Ochii ei de un albastru care iti taie rasuflarea ma priveau curiosi.
- Sasuke, tu esti?
- Doar nu credeai ca sunt alta persoana, normal ca sunt eu. Ma bucur sa te vad, am zis in timp ce am luat-o in brate.
Era bucuroasa sa ma vada se vedea dupa expresia fetei ei. Trecuse ceva timp si parca si mie imi lipsise. Nu am mai vazut-o de la terminarea liceului. Si acuma tin minte cum a fost inainte sa parasesc liceul de tot si sa ma duc la facultate. Ea statea acolo in mijlocul multimii in timp ce ma privea cum ma indepartam. Era trist nu mai vorbisem cu ea decand ne-am despartit. Dar asta era trecutul iar prezentul se afla in fata mea. Deodata mi-a sarit la gat si si-a preset buzele de ale mele. Erau asa moi si dulci trasmitandu-mi fiori prin tot corpul. Mi-am dat seama ce a facut usi m-am departat de ea. I-am zis ca nu se putea pentru ca aveam pe cineva acuma. Ea mi-a spus ca stia si a facut acel gest doar pentru ca ii era dor de mie. Inca ma iubea si voia macar sa fim prieteni. Am fost de accord, in fond ce se putea intampla rau? Am mai vorbit inca o ora despre ce a mai facut, cum a mai dus-o si dupa aceea am realizat ca uitasem de Sakura. Am apucat-o de brat pe Anne si i-am zis sa ma urmeze jos sa ii prezint pe cineva foarte special pentru mine. Ma tinea de brat, fara sa se gandeasca ca asta ar putea fi ceva rau. Imi era cam greu sa o accept, nu voiam sa trezeasca sentimente uitate in mine. Nu putea sa se intample asta. Am cautat-o pe Sakura peste tot dar tot nu dadeam de ea. Am iesit pe plaja si cand ce sa vad. Iubita mea cu Tifa, ambele in lenjerie intima erau in apa si se zbenguiau, sora mea atinandu-o din cand in cand pe Sakura. Cred ca ambele nu mai erau de mult treze. Se vedea de la o posta ca ambele au baut pana nu au mai putut. M-am indreptat spree le, dar Sakura a iesit din apa si a inceput sa danseze cu restul multimii. Se freca de totii tipii de acolo si nu imi placea. Ma gandeam ce a determinat-o sa faca asta si mi-am dat seama. Probabil ma vazuse cu Anne si intelesese totul gresit. La naiba! Cum o sa ii explic oare? Mi-am luat privirea o secunda si am vazut ca a disparut. Am fugit rapid spre casa sic and ce sa vad. Nenorocitul ala de Neji era cu mainile peste tot pe corpul ei. Ea se zbatea si incerca sa scape dar era mai puternic ca ea. Am vazut cum incerca sa o duca cu forta la etaj. Am fugit la el si i-am dat un pumn de nu s-a vazut. In cateva secunde incepuse o bataie pe bune. Aproape ca ma doborase dar nu a avut noroc pentru ca eram mai agil ca el. Naruto s-a bagat si el si m-a luat de pe el. Cred ca il bagam in spital daca nu eram oprit. Sakura statea speriata intr-un colt. Cred si acuma se gandea ca putea fi violata. I-am zis lui Neji sa nu se mai atinga vreodata de ea ca altfel ajungea in spital. Nenorocitul a plecat iar eu m-am dus la Sakura . Am luat-o in brate, i-am luat hainele de pe plaja si am urcat-o in masina. Era ata de speriata incat tremura in bratele mele.
In curand am ajuns acasa la mine, am intrat in apartament si am pus-o usor pe pat. Am imbracat-o cu o camas a mea si dupa aceea a adormit. Am sarutat-o pe frunte si i-am zis ca totul o sa fie bine. Sigur experienta asta i-a facut foarte rau. Ce bine ca nu munceam cateva zile si puteam sa stau cu ea sa o fac sa se simta ca o printesa.Deodata mi-am amintit ca o uitasem pe Tifa acolo. Sigur era bine pentru ca era cu Shin. Altul de care trebuia sa ma ocup, dar principal mea preocupare avea sa fie doar Sakura. M-am asezat in pat langa ea si am luat-o in brate. Mirosul de vanilie ma facea sa-mi afund capul mai mult in parul ei rozaliu. M-am gandit cum sa fac incat sa se simta destul de bine pentru sedinta foto pe care o avea urmatoarea zi. Sper sa iasa totul bine desi va trebui sa-i explic toata treaba cu Anne. Priveam cum dormea, avea un somn nelinistit si transpira mult. Sper doar sa ma ierte daca am ranit-o in vreun fel.



P.S: Caputolul este necorectat, imi cer scuze pentru eventualele greseli.

[Imagine: missyoubear.jpg]

My work: - Sentimente uitate [Naruto]
- O vara plina de iubire si schimbari [Proza]

" Love it's like wind. You can't see it, but you can feel it."

#14
Hey acum am aterizat si eu pe aici.Este foarte frumos fic-ul,unele au greseli de ortografie,descierea e buna si dialogul este atat cat trebuie..dupa parerea mea e in regula.Bine,sunt alti mai "profesionisti" ca mine,deci daca am zis ceva gresit,scuze.Va las in seama voastra corectatul.Eu iubesc fic-ul acesta si cred ca este destul de bun.
Imi place foarte mult povestea de "dragoste" a celor doi.Descri foarte bine sentimente,te-ai imbunatatit foarte mult,deja astept sa vad cum va reactiona Sakura pe viitor si daca isi va da seama vreodata ca Sasuke chiar tine la ea,vom vedea nu vreau sa vorbesc prosti.
Bafta in continuara si iti urez mult succes! :X
[Imagine: tumblr_m9o59mWzcL1rdjmj7o1_500.jpg]

#15
Buna :) Am venit cu urmatorul capitol , sper sa va placa.


Capitolul 7
(Prima parte)


Sakura
M-am trezit speriata vazand ca nu sunt la mine acasa ci ca sunt intr-o casa straina. Nu-mi aduceam nimic aminte din seara trecuta decat partea cand cineva voia sa ma ia cu forta intr-unul din dormitoare. Am realizat ca s-ar putea sa fiu in dormitorul aceluia si sa fiu o posibila victima a unui viol. M-am imbracat rapid si am incercat sa ies din apartament dar cineva m-a oprit. Era Sasuke. Cand l-am vazut i-am lipit o palma peste fata si am vrut sa plec dar m-a luat pe sus si m-a trantit pe canapea punandu-se peste mine.
-Gata Sakura, gata, mi-a zis in timp ce lacrimile fierbinti incepeau sa se prelinga pe obrazul meu.
-Lasa-ma in pace. Pleaca!
Atunci si-a afundat capul in parul meu si s-a lasat cu toata greutatea pe mine ca sa nu ma mai zbat. Plangeam in continuu din simplu fapt ca stiam sigur ca Sasuke sigur ma inselase cu siliconata aia de roscata si dupa cine stie cum am ajuns eu in casa brunetului. Ma asteptam sa apara acuma Anne de undeva. M-am calmat si Sasuke m-a privit in ochii cu o privire ingrijorata. Cred ca aratam deplorabil, mai ales ca am slabit o gramada in perioada asta. Mi-am amintit ca trebuia sa fiu la o sedinta foto.
-Imbraca-te ca trebuie sa ma duci undeva, sau ai uitat? l-am intrebat pe brunet nervoasa.
-Ma duc sa ma imbrac si dupa aceea mergem inspre sedinta si vorbim despre ceea ce s-a intamplat.
I-am aruncat o privire dispretuitoare si s-a dus in dormitor. Deodata a sunat cineva la usa. Cand m-am uitat pe vizor, cine putea sa fie. Cred ca daca ii deschideam usa Anei o luam de par, asa ca am preferat sa o lass a astepte la usa.
-Sakura,a strigat brunetul, deschide usa!
-Daca nu ma rogi frumos nu deschid nimic!
-Te rog!
Am deschis usa la rugamintile lui Sasuke si am lasat-o pe cur… adica Anne sa intre in casa. M-a salutat prietenos si s-a asezat pe canapea zicandu-mi ca il asteapta pe Sasuke sa ii dea ceva.
M-am asezat in liniste la barul din bucatarie si mi-am turnat suc de portocale in pahar. Am inceput sa beau in timp ce o priveam pe fata din fata mea. Era foarte frumoasa si parea asa inocenta cu ochii aceia albastrii. Era bronzata si era mica de inaltime, cred ca avea 1,65 in comparative cu mine care aveam 1,75. Cred ca de asta Sasuke o placea pe ea in locul meu. Era asa micuta si fragila si parca cerea imbratisari. Totusi poate brunetul nu a facut nimic cu ea si eram eu prea paranoica. Dupa ce o sa vorbesc cu el o sa ma simt mult mai bine.
-Tu esti Sakura, nu-I asa?
-Da, nu ma mai tii minte, ne-am cunoscut la cursa aia de masini.
-Da imi aduc aminte plus ca Sasuke a vorbit o gramada despre tine atunci cand am stat de vorba ieri seara.
-Deci voi ati stat doar de vorba.
-Desigur, chiar daca am fost impreuna cu Sasuke in liceu, a fost totul demult. Acuma mi-as dori sa fim doar prieteni pentru ca sincer mi-a fost foarte dor de el.
-Foarte dor zici…
-Da, dar stai linistita, el te adora.
-Pe cine ador? a intrat in discutie si brunetul.
-Pe Sakura desigur.
M-a luat in brate si a inceput sa ma sarute pe gat dar i-am reamintit ca tot trebuie sa vorbim in masina. Nu mai eram nervoasa pe el dar totusi voiam sa aud toata povestea de aseara din gura lui. I-am zis sa mergem pentru ca trebuia sa fiu la sedinta foto in numai 45 de minute si noi eram in intarziere. I-am mai spus ca Anne trebuia sa ii dea ceva. S-a apropiat de acesta si roscata i-a dat un bilet cu numarul ei de telefon. L-a pupat pe obraz si a plecat fara sa ma salute. O fi bipolara cred eu. Cand e draguta cand nu ma baga in seama.

**

Am ajuns la sedinta foto si nu am intarziat. Astazi lucram pe malul plajii si in apa. Era un editorial pentru o revista faimoasa de moda si trebuia sad au tot ce e mai bun din mine. M-am imbracat cu un costum de baie foarte frumos deux-pieces turcoaz, iar dupa aceea au inceput sa imi faca parul in niste bucle lejere stropite cu un produs ca sa para ude. Trebuia sa arat ca si cum as fi stat la plaja toata ziua. Primele poze le-am facut pe nisipul fierbinte, unele le-am facut pe niste stanci si unele in apa. M-am descurcat de minune mai ales ca am lucrat cu fotograful meu preferat, Itachi. Il adoram pur si simplu. Sasuke a stat cu mn pana am terminat si desigur a stat si cu Jake, care a venit si el sa ma vada. Pe coperta revistei apaream doar eu dar pentru editorial am mai pozat cu un model masculin. Era inalt, iar parul blond ii intra in ochii albastri. Il chema Cloud iar muschii lui frumosi ma faceau sa ma gandesc la lucruri nu prea crestine cu el. Sasuke a observant cum ma uitam la el dar cred ca si-a dat seama ca faceam doar niste poze si trebuia sa par seductiva. La finalul sedintei am facut schimb de numere cu blondin si m-am dus sa ma schimb. Brunetul a venit in spatele meu si m-a cuprins de talie. A inceput sa ma sarute pe gat si pe umeri. A urcat dupa aceea si a inceput sa-mi muste lobul urechii si mi-a soptit senzual ca are o surpriza pentru mine. Am vrut sa ma intorc cu fata la el, dar a plecat misterios si s-a dus sa ma astepte in masina. O doamne, baiatul acela poate o sa-mi castige inima pana la urma.



[Imagine: missyoubear.jpg]

My work: - Sentimente uitate [Naruto]
- O vara plina de iubire si schimbari [Proza]

" Love it's like wind. You can't see it, but you can feel it."



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Slalom printre sentimente Neris 3 2.886 03-09-2012, 02:04 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  [Yaoi] Nopti uitate Lexxu 4 3.270 17-06-2012, 08:39 PM
Ultimul răspuns: Beba.
  Sentimente atarnate de-o franghie Peppers 8 4.917 12-02-2012, 03:21 PM
Ultimul răspuns: onu'
  Sentimente puse pe hârtie Rose ^^ 1 1.793 12-01-2012, 11:39 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Sentimente si senzatii.Poezii Storymaker 15 8.400 08-01-2012, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Storymaker
  Sentimente pe hârtie :]. `Shadow. 2 1.841 07-08-2011, 08:15 PM
Ultimul răspuns: `Shadow.
  Sentimente si ganduri yaoi maniac 0 2.197 22-06-2011, 02:36 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Rupte din sentimente Ichigo. 6 3.528 08-06-2011, 09:04 PM
Ultimul răspuns: Syryus
  [split] Sentimente si senzatii.Poezii Reveuse 0 1.656 27-03-2011, 01:00 AM
Ultimul răspuns: Reveuse
  Sentimente la miezul noptii xD Rukia JJ 1 2.389 27-03-2011, 12:00 AM
Ultimul răspuns: Reveuse


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)