Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cerere de Critics

#21
Okay, deci eu preluasem ficurile lui crazy little red şi, am terminat unul; pentru celălalt fic, sper că voi avea timp mâine. Nu mai am mult oricum.
But anyway, sunt mulţi critici liberi ; eu nu sunt momentan printre aceia-.-

^Ella^ don't worry darling, va apărea cineva foarte curând ^^ .

#22
Eu nu am niciun fic preluat. Pot sa iau ficul lui ^Elle^ daca nu se supara nimeni...:D
Deci, daca nu exista "reclamatii" ma si apuc de treaba.
O sa incerc sa vin cat mai repede cu un cometariu cat mai constructiv :*

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#23
Chiar daca sunt in critics team, as vrea o critica la partea a doua a ficului meu. De ce? Nu ma consider o scriitoare foarte buna si vreau sa evoluez si dupa criteriile si parerile altora, nu numai ale mele. So... astept voluntari :))
Nick: Crazy.Fani
Link la fic: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=27408
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul: tot ficul
Numar capitole [pana la momentul actual]: 6
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]: Yaoi & Yuri
Alte date*: -

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^

#24
Fani îţi preiau eu ficul fiindcă pot şi îl ştiu. xD
Plus că imediat am să termin de criticat la ficul lui Ciufykaghe şi pot să trec pe la al tău ca să văd ce ai făcut.
Who the hell cares if your a critic, it`s good to ask for help!!! <3 (nu în sensul că nu ar conta rangul pe care îl ai, nu înţelege greşit. XD Dar mă refeream că poţi oricum să ceri ajutor şi restul)

#25
Okay, deci eu mi-am terminat ' treaba ' acum xd
Cei care au cerut o critică constructivă la un anumit fic/ ficuri au rezolvat k ? Adică, nimeni nu a rămas cu comanda nepreluată, cred eu... :-?
Anyway, now i'm free - pot să iau comenzi, cine mai doreşte.

#26
Si eu sunt libera.
Dat fiind faptul ca e nu am luat nici o comanda ^^ As dori eu sa o iau pe urmatarea, daca nu are nimeni in potriva ^^
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#27
Ochei, vreau să spun ceva, cei care au peste 4 sau 5 capitole - și alea kilometrice - cred că este cam greu pentru noi să îi comentăm tot fic-ul, la urma urmei, ultimul contează de obicei, oricum, părerea mea.
O să trec și eu mai încolo pe la fic-ul lui Ciufykaghe, are două capitole, mai pe seară când termin cu temele :).

EDIT: mi-e lene să mai trec pe la Ciufy, am trecut pe la altul care nici nu cerea comentariu, dar mai contează :-j =)) ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#28
(23-10-2011, 03:55 PM)Désirée. A scris: Ochei, vreau să spun ceva, cei care au peste 4 sau 5 capitole - și alea kilometrice - cred că este cam greu pentru noi să îi comentăm tot fic-ul, la urma urmei, ultimul contează de obicei, oricum, părerea mea.

Sau ati putea mai bine sa impartiti fic-ul la doua persoane. Unul comenteaza prima jumatate si altul cealalta. Cred ca sunt vreo doua sau trei persoane care nu au avut nicio comanda pana acum.

Edit: Fic-ul lui ^Ella^ nu l-a luat nimeni, nu?
Edit2: Hopa, nu am vazut. :">

#29
Ficul lui ^Ella^ l-a luat deja Mira ^^

xD.

#30
De fapt şi eu sunt disponibilă. Dacă mai sunt comenzi de luat sau ceva pe paginile celălalte sau nu vă puteţi descurca sunt aici să ajut. Blablabla, doar anunţaţi-mă.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cerere de critica Daria v2 24 29.752 12-01-2013, 07:30 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Cerere de Proofreading Niska 0 2.977 01-08-2012, 11:58 AM
Ultimul răspuns: Niska
  Cerere de Proofreading Aly 14 10.756 04-01-2012, 07:57 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  Wanted critics Jasmine 30 26.493 17-07-2011, 11:58 PM
Ultimul răspuns: Moony691


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)