Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai bun/prost desen animat: Cartoon Network

#31
Cu desenele care sunt cele mai stupide pe Cartoon Network as putea face o lista cu care mai apoi sa inconjor pamantul de doua ori(cel putin pentru mien).

1)Ed, Edd si Edy- chiar daca ar avea vreo idee subtila foarte buna(un fel de caricatura a celor din ziua de azi) mie personal mi se pare asa de stupid, ca nici nu pot sa ma uit la el.
2)Johnny Bravo-nici cand eram mica nu-mi placea(daca dadea cu el imi puneam mainile la ochi pana schimbam canalul ca sa nu-l vad.
3)Cow and chicken-care e problema lui? Ce ce ne tortureaza asa?
4)Nevastuica-Care ii ideea filmului astuia?(nici nu inteleg de ce lui frati-miu ii plac)
5)Gemeni Cramp-Ce ii invata pe copii?

Si lista ar putea continua... in primul rand ma deranjeaza grafica(ca ea te izbeste prima oara cand deschizi televizorul), apoi ideile pe care le transmit(daca le dai o sansa sa te uiti la ele, n-o s-o mai faci a doua oara).

See ya
Beware!!! IceCat it's always coming back!!!
Povestea mea>> Nu-mi poti lua si ultima suflare
[Imagine: button.png]

#32
Cele mai proaste desene animate? Lol, cam toate ar fi. Nici unul nu are pic de logica, e...doar de distractie. Anyway, daca ar fi sa fac un top5 cred ca ar fi:

1. Lazy Town - ceeeel mai prost desen animat vazut in viata mea.
2. Tabara lui Lazlo - nu am ras in viata mea la un desen animat, cu atat mai putzin la Lazlo.
3. Nevastuica - 0% logica, 0% poveste, 0% grafica.
4. Johnny Bravo - Nasol, urat, protagonistul sucks, grafica deasemenea.
5. Chowder - Povestea e nasoala, personajele la fel, place de tipu' ala care zice Rada Rada Rada.
Ask for it

~aDitZa Girl: do you wanna marry me?
Arken: Zup! i mean Yup!

#33
Heeei ! Chowder e miÅŸto. lol.

Păi, ar cam fi :

Tabăra lui Lazlo
Ed , Edd şi Eddy este cel mai idiooot şi scârbos d.a din istorie. La început parcă, ăia încep să gârâie, pentru că e mişto. Infect. Groaznic. Sau ăla care purta o şosetă pe cap. 21. Şi de ce lumea devine din ce în ce mai proastă ?
Curaj. No offence, dar e naşpa. Şi e cretin . Că ei trăiesc parcă în oraşul de nicăieri ? . Şi s-a mutat cineva acolo, şi tipa aia, măsa lu Curaj era atât de încântată încât i-a dat lu hoaţa aia numărul de la seif. LOL.
Scooby Doo . Când eram mică, dacă nu mă uitam până la sfărşit aveam coşmaruri. Plus , că fiecare episod se termina când infractorul zicea : Dacă nu erau copii ăştia băgăcioşi , aş fi reuşit !. Şi apoi Scooby făcea :Scooby Dooby Doo!!!! 24.
Ben 10. Fail.

Cred că ăstea ar fi, principalele.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#34
Pai cred ca din desenele cele noi, pe primul loc s-ar situa Insula Dramei Totale, toate cele trei sezoane aparute. Din punctul meu de vedere este un desen care merita admirat, o comedie pe cinste la care nu ai cum sa nu razi. Personajele mi se par minunate, fiecare isi are rolul. Nu am terminat de urmarit sezonul trei, o sa o fac in cel mai scurt timp posibil, deoarece ma plictisesc de moarte mai nou. In fine...chiar este un desen superb, grafica imi place foarte mult, iar actiunea nu este deloc plictisitoare. In fiecare episod apare ceva cu totul nou care iti tine atentia captata pana la final. Dupa aceea ar veni Tom si Jerry, un desen vechi si clasic care va ramane mereu unul dintre cele mai bune desene de pe Pamant. Inca mai urmaresc acest desen cand il prind, am vazut toate episoadele si nu m-am saturat niciodata de ele. Ar mai fi si Samurai Jack, care am urmarit toate episoadele si nu am regretat acest lucru. A fost un desen superb din toate punctele de vedere, actiunea nu a fost deloc plictisitoare. Alte desene animate de pe cartoon network ar mai fi Scooby Doo, Curaj, caine fricos, Laboratorul lui Dexter si multe altele.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#35
Wow frate cum sa nu postez eu aici? O_o
Pai Ed Edd n' Eddy am ras intr-o zi cu sora mea mai mare acum cativa ani de nam mai putut a fost un episod..[hai ca o dau in istorie] in acre se duceau la magazinul de sfarma falci :]] ador denumirea asta 24 asa...si Rolf era cu turma de ..gaini O_o ..si venea furtuna si Ed il avea in buzunar pe Dublu D si turma de gaini veneau pe ei ..si au iesit de acolo si erau plini de gaini deci a fost o faza brilianta

Multi au spus Tom si Jerry ,..pai eu nu-l mai suport in fiecare zi nepoatamea e cu tom si jerry in brate si plus de asta are un dvd cu t si j de 8 ore 1414X morr fratilorrr

Hmm....fetitele power puff ..Preferata mea Buttercup
Dexter ...Rasul lui Mendarc ..Muahaha Muahaha ... sau cum il chema defapt?Loren?24
Sunt multeeee : ))
Samy fu` a`ci!

~Marele meu fratior mai mic: Stefuu~ :smart:
`Mica mea surioara mai mare: Wanna` :bv:
*Sora mea geamana: Me_Amy* :love:

#36
Am o dilema,nu pot sa decid care este cel mai bun dintre : Fetitele Powerpuff, Dexter sau Casa Foster.
Mi-au placut toate 39 Dar in momentul de fata, nominalizez desenul "Casa Foster pentru prietenii imaginari".
Mi-a placut foarte mult si pot sa spun ca am avut si eu vreo 3 prieteni imaginari, (copil nebun24)
si mergeam in parc si ma dadeam cu prietena mea imaginara in leagan sau in balansoar.
Si cand ma saturam de ei, ii duceam la adoptii la casa foster 24.(in imaginatia mea)
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#37
Cow and Chiken, Chowder, Ben Ten, Curaj Cainele fricos s.a.m.d, sunt praf, jalnice.
Nu mi-au placut, si cand ma uit la ele nu ma inveselesc deloc 22
A da, si SCOOBY DOO, ramane in capul listei. Cel mai stupid desen din toata istorioara desenelor.
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#38
Sincer, mie Chowder mi se pare amuzant. Ultima oara am urmarit desene animate vara asta, si urmaresc cam in fiecare vara din cauza verisorilor mei sacaitori care ma obliga sa ma uit cu ei la desene. Si am observat si cateva naspa, cum ar fi:
1. Cow and Chicken-mare prostie, VACAAA!! PUIUUUL!! mersi de informatie, dar stiam. Cum dracu' poate cineva sa le arate copiilor asa ceva?
2. Nevastuica(cred ca asa era)-ma rog asa era si mai era si un babuin pe-acolo. Ah da, si un drac cu fundul rosu la vedere. Super.
3.Johnny Bravo- un desen despre un cocalar. 'Nuff said.
4.Ed, Edd si Eddy-3 cretini care incearca sa faca bani. Super idea, imi plac si personajele. Bine gandit, mda.
5. Ben 10- e naspa, e boring, e naspa si mi se pare idiot.
6. Bakugan-o fi anime, dar sucks -.-

#39
Mi-a placut totu' pana cand or venit cu acele desene animate mai noi, de la Ben 10 in coace!
Unele inca raman frumoase, cum ar fi Confruntarea Showlin (sau cum se zice ca am uitat) si Casa foster, alea imi plac Smile
I don't support people from different camps, I don't chose sides... see me as Switzerland...
[Imagine: sigpic350185_1-1.jpg]
-aceiasi "signature" pe care o am si pe AarinFantasy-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cel mai tare desen animat: Minimax Chaos Anime 20 25.290 07-02-2014, 12:23 AM
Ultimul răspuns: hiimera
  Sa ne amintim de vechile desene animate ale Cartoon Networkului. Magica Bloom 20 17.951 13-11-2013, 10:24 AM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Guess the cartoon the quote is from Diz 57 28.176 13-10-2013, 02:10 AM
Ultimul răspuns: Imparatul-Zeu
  Desenul animat — util sau pierdere de timp? StarRalu 8 5.381 12-07-2011, 03:22 PM
Ultimul răspuns: Zuza.
  Cartoon Network Magica Bloom 5 7.341 02-02-2009, 06:00 PM
Ultimul răspuns: StarRalu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)