Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce va enerveaza?

Eu sunt cam temperamentală, nu întotdeauna, dar mă enervează:
¤ Când o persoană mă strigă de multe ori. Poate am treabă sau vorbesc cu cineva.
¤ Când o persoană mă strigă pe stradă pe nume şi mă întreabă ceva, în gura mare. Am înţeles, mă cunoşti, dar poţi să te bagi în discuţie cu mine sau să mă saluţi discret.
¤ Când mă ceartă cineva când mănânc. Nu ştiu, parcă îmi trece pofta de mâncare.
¤ Când o persoană insistă pe un anumit subiect. Am o prietenă insistentă. Dacă nu vreau să fac ceva, mă întreabă într-una de ce nu vreau şi mă roagă.
¤ Când cineva îmi critică hainele. Nu sunt genul de fată care să se împopoţoneze. Mă îmbrac normal.
¤ Când cineva se laudă. Am înţeles, te bucuri, dar nu trebuie să afle toată lumea.
¤ Când îmi vine să plâng, dar nu pot. Mă liniştesc dacă plâng.
¤ Când încerc din greu să fac ceva, dar nu-mi iese.
¤ Când merge greu pc`ul.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















Ce mă enervează ? Cred că sunt treişpe mii de chestii care mă scot din sărite în lume asta. Şi poate vi se pare ciudat dar uneori mă enervez din nişte chestii pur şi simplu banale.
O chestiuţă ar fii acea că unele persoane se supără din orice prostie. Nu sunt cea mai sentimentală persoană şi mie una, mi se pare prostesc să plângi fără motiv. Adică calmează-te frate, doar nu a căzut cerul !
Plagiatorii, pur şi simplu mă enervează astfel de specimene care mă copiee. Yep sunt o persoană foarte orgolioasă, dar chiar urăsc aceste persoane >,<.
O altă chestie, persoanele care te i-au peste picior şi fac glume de tot rahatul numai ca să pară ele 'cul'.
Altceva, cred că ar fi messengereasca tot acel limbaj cu 'h' şi cu toate acele prostiuţe, că de do'mle trebuie să fim în trend.
Pozele cu ochelarii de soare în baie şi cu buzele ţuguiate. Tipce piţipoancelor. Mie mi se par oribile şi pozele şi personajele din ele. Defapt mă enervează orice în materie de manele -,-.
Persoanele care se bagă singure înseamă atâta timp cât nu ştii despre ce este vorba, nu te băga.
Sau, persoanele care îmi spun ce să fac adică până la urmă e viaţa mea. Chiar nu înţeleg de ce x-ulescu sau mai ştiu eu cine se bagă peste mine, din senin le pasă de viaţa mea o.o.
Justin Bibăl nu îl înghit de loc. De când i-am auzit melodia aia a lui cu 'beibi'. Şi toate fanele lui disperate, care îl îndrăgesc doar pentru felul în care el arată, mi se pare atât de stupid să placi o persoană doar pentru felul în care arată.
Persoanele transpirate, care nu au auzit de deodorant, săpun sau chiar apă.
Persoanele care nu se ţin de cuvânt, le urăsc ! Adică vin la tine şi zic mă fac asta şi apoi te trezeşti că ele, au făcut orice înafară de ce au promis.

Atât nu am răbdare şi nici starea necesară să le scriu pe toate -,-.
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

Hmm...Pai sa vedem... Ce ma enerveaza pe mine? Pai sunt genul care se enerveaza greu, dar totusi unele lucruri ma scot din sarite, cum ar fii:
1. Persoanele extraodinar de stupide/idioate.
2.Persoanele foarte insistente.
3.Persoanele care sufera la maX.
4.Cocalarii si pitzipoancele.
5.Manelele.
6.Fazele ridicole cu oameni care sunt raniti grav iar unii rad ca prostii.
7.Mincinosii/Mincinoasele.
8.Falsii/Falsele.
9.Hentai. ( nu ma enerveaza foarte tare dar ... depinde de cine e facut si ce calitate are 24 )
10.Acest emoticon: Zuppy12
See ya :bye:
Do you wanna feel pain?
Taking my name in vain;caring never felt so lame inside
Anybody else got pride?Do you wanna take my life?
Maybe I'll reverse my ride
Who the****are you?****you
Better****it up cause you bled through
Better get away from me
Stay the****away from me
My Creation-
Cod PHP:
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=22746 

Ce ma enerveaaz pe mine?Eh,multe dar totusi sa le fac o list XD

~oamenii care se cred superiori si fac glume proste pe seama celor din lor (kill them all).Au impresia ca li se permite tot daca stiu ceva in plus.Dude,fiecare stim ceva in plus dar in alt domeniu,nimeni nu-i perfect ~.~
~oamenii care se holbeaza (n-aveti televizor acasa?!)
~oamenii care folosesc anumite cuvinte crezand ca astfel par mai inteligenti (you're stupid,reeeealy stupid,you idiot).Si mereu gresesc cand folosesc cuvantul dar ei insista ca l-au folosit bine.
~manelisti,pitipoancele,cocalarii si manelele normal (I realy can't stand them) Astea ar trebui sa fie primele pe lista o-o
~replicile de agatat ieftine(not smart -.- )
~oamenii care nu respecta spatiul privat si se baga in viata ta fara nici o atentionare.
~sa-mi strice cineva lucrurile
~IpocritiiSunt unii chiar penibili,nu le iese deloc,vor sa para prietenosi si draguti dar daca ii urmaresti putin,fara ca ei sa te observe ai sa vezi ca te urasc de moarte.
~Persoanele care-si dau cu parerea despre cum sa-mi traiesc viata Ok,nu ai nici un drept sa faci asta avand in vedere ca nici tu nu duci o viata prea reusita si totusi, vezi,Doamne cat de mare psiholog ai devenit ca sa-i sfatuiesti pe altii.
~Persoanele in uniforma (politisti,generali din armata etc. ) Care cred ca daca sunt in uniforma li se permite orice si ar trebui respectati indiferent de cat de nesimtiti sunt.Ha!
[center]† Feeding on chaos †
[Imagine: hiokj.jpg]
† Living in sin †
[/center]

Pai ar fi:
Cacofoniile-cand mai scap vreuna :ask:
Cand nu pot sa urmaresc YAOI fara sa intre parintii de 100 de ori la mine in camera
Nepotica mea :die:
Cand pentru unii anime=desene animate=tampenii :yada:
Informatica ma scoate din sarite
Combinatia ROZ-MOV :help:
Prea multa tema
Discutiile cu bunica
Persoanele care se cred cumva superioare :??
Bancurile proaste
Cand nu pot lua o pauza :no:
...si multe altele...
[Imagine: ak8THBQ.png]


Well!
Ma enerveaza:
-Fratimiu atunci cand crede ca le stie pe toate,iar noi suntem doar niste pimitivi.
-Mama cand ma scoate din sarite(adica tot timpul).
-O zi ce incepe cu soare si se termina cu ploaie.
-Dom'soarele pitzi din oras,din liceu mai ales.
-Oamenii ce nu stiu sa se distreze.
-Paienjenii!!
-Timpul.
-Plictiseala!
-O persoana anume care..."Scumpete?!?!?!"Hai sa fim seriosi!24
-Atunci cand nu ma pot concentra stiind ca am prea multe de invatat si nu voi reusii sa termin la timp.
-Iarna!Ohh doamne!Iarna in timpul scolii!Ingrozitor!
-Atunci cand lucrurile merg prost.
Lista poate continua destul de mult...
[Imagine: 15s6jdk.jpg]
~However long the night, the dawn will break.~

- Cocalarii si pitipoancele . Ok , e cineva care ii suporta ? Se cred atat de grozavi chiar daca nu sunt , isi arata valoarea prin haine scumpe , de firma . Sunt mii de alte moduri prin care o poti arata , si nici nu te faci de ras .
- "Făăăă" . Ma bucur ca am scapat de colegi . Pur si simplu ma saturasem sa aud toata ziulica făă . Ma enerveaza numai cand aud la altii . Cand ma striga pe mine făă deja ma prefac ca nu aud si nu raspund .
- Fitele . Cine le suporta ? Nu cred ca trebuie sa aduc argumente .
- Fetitele de la a cincea . Astea de la a cincea cu rujul dupa ele , cu baietii la brat , se pupa pe teren O.o' oi fi eu invechita , dar nici chiar asa .. Mai ales cand se dau la aia mai mari .
- Limbajul de mess . Simt ca o iau razna O.o' cand intra cineva pe mine si ma ia cu sall cf ? Ii raspunzi , esti draguta , intrebi el/ea cum o mai duce si ti-o baga p-aia : "ok , tr sa plek . papa " . Ma enerveaza la culme . Daca stii ca tre sa pleci , de ce mai intri pe mine ? Plus alea care scriu cu h , y , k si tot tacamul . Si excesul de emoticoane . In speial ":X" , "x(" , "3" , "20" , "8-)" . Pur si simplu nu pot sa suport emoticoanele astea .
- Persoanele prea populare . Poate e ciudat , dar nu suport persoanele populare cu sute de prieteni . Sa te mai si bagi in seama cu mine dupa ce ai plecat din scoala , n-ai nicio tangenta cu mine , da' vii sa stai cu mine ca n-ai cu cine ? Poftim ? Nu merci .
- Proful de mate . Inteleg , ai ceva cu mine , faci discriminare , da' nu chiar asa evidenta . Ma bucur c-am scapat .
- Sa nu am dulciuri in casa . Asta cred ca ma enerveaza cel mai tare @_@'' .
- Aia care cand mergi pe strada sa se bage in seama cu tine cu replici gen "Singura , pepushe ?" Oh , ma lasi ?
- Cand nu pot sa adorm . Asta ma calca rau de tot pe nervi .
- Cand cineva arunca priviri dalea cu subinteles .
Cred ca ar mai fi , dar ma opresc aici .

Oamenii care respira, rareori cei care nu.
Damn rule about short messages.
Oh, beauty is a beguiling call to death and i'm addicted to the sweet pitch of its siren.That that starts sweet ends bitter, and that which starts bitter ends sweet.That is why you and i love the drugs... now please, pass me a light.

Hmm greu de spus cat de multe lucruri ma nervozeaza pe mine :-l
-Profa de mate care uneori tipa la noi ca nu stim problema si dupa cand incearca sa o rezolve ea nici ea nu o stie ~14 :scary:
-O colega care ne barfeste pe toate fetele din clasa si cand suntem de fata cu ea pare un mielusel :-l.
-Netul cu stik 14 merge cu viteza lumini stinse uneori.
- A da bunica mea care cand nare ce face sta pe capul meu si zice "uite vezi deasta iti strici ochi ca stai 24 din 24 cu ochi la computer"bla bla.
-Profa de engleza care face pe desteapta mereu 14141414 ( i just hate her ... chiar daca e profa de la una dintre materiile mele preferate).
Cam atat ma pot gandi acum... see ya bye
Just the
way you know me..

Pe mine ma enerveaza multe lucruri...Zuppy03
-Scoala,profesorii,temele,testele,colegii care se iau de mine..etc
-Pers tampite din animeuri,care tortureaza personajele bune si sexy(criminalii!>.<)..etc
-Cand cineva comenteaza despre mine pe baza unor minciuni(lumea astaX_X)
-Cand cineva imi spune Florentina,urasc numele asta!Singura zi in care imi place sunt floriile ca primesc cadouri,in rest fac ca o turbata21
-Cand cineva ma cicaleste,se repeta,este nervos si vrea sa-si verse nervii pe mine>.<,cand este prefacut si cu intentii!
-pestele cu oase(ma inec si mor!)ghiveciul cu vinete,supa de peste cu un peste intreg in ea(zici ca-i viu!!numai de asta aveam nevoie21 )crevetii(sunt gustosi,dar cand ii privesc mi se face frica21ochii aia sunt malefici..)
-scheletii,robotii humanoizi nebuni(prea multe filme21 )trenurile care merg fara sine...
-manelele,cocalarii,piti,oamenii macho si laudarosiZuppy06
-ca sunt fata si toti tipii se dau la mine ca n-au ce face>.<
Cam atat imi vine in minte...Zuppy03
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)