Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce va enerveaza?

#81
deci ce urasc... oare am loc? sa vedem
-manelisti.
-manelistele
-cei care fac manele, am o banuiala, nu cred ca acestia au mai multe clase decat trenu`
-profa de mate, proasta draq iese la tabla si nu stie sa rezolve o amarata de problema. Cum draq a luat bacu`?
-persoanele care sunt atat de proaste incat cred ca orice zboara se mananca
-pers care tac dar ti le fac
-c-am tot calarasiu pt ca este incuiat si au impresia ca daca esti rocker esti satanist
-pe mamaimea, e o pers ft proasta si handicapata si obsedata de biserica
-pe babele obsedate de biserica
-pers care nu au altceva de facut decat sa isi bage nasul mare in treaba mea
-babele din bloc, ar tr sa fie angajate de guvern ca spioane.. se strecoara prin spatele tau mai rad decat 007
-pe dascalul de la biserica deoarece: locul femei e la cratita iar barbatul tr sa munceasca. idiotu` draq daca locul meu era la cratita muream de 10 ori pana acum
-pe fostul meu coleg, manelist, care sustine ca locul femei e la cratita
-pe profu de religie pt ca si el crede ca tot ce zboara se mananca iar daca o sa crezi si o sa te rogi destul de tare la Dumnezeu, acesta o sa aiba grija de tine. Da vezi sa nu te calce masina in timp ce te rogi la D-zeu.
-franceza
-profa de franceza din generala cu care inca ma intalnesc
-profu de geogra pt ca are ceva cu machiajul meu. ce l-o doare pe el nu stiu
-geogra
-tampita de dirigamea pt ca e o vaca imputita care nu vb decat cu cei pe care i-a avut in cls din a9a
-filmele de groaza proaste
-prostia
-persoanele care tipa din orice nimic, adica i se pune un gandac pe ea si in loc sa il dea jos ea tipa ca proasta.
-verisorul meu, copil tampit se uita numai la scenele cu batai din filme. Psihopat scrie pe viitorul lui.
-unchimiu si sotia lui doi prosti.
-emo, cred ca acesti copii ar tr treziti la realitate. Daca la 14 ani cu parintele langa tine ai impresia ca viata e cruda atunci eu ce sa mai spun?
-wanna-be`s, niste prefacuti care sustin ca sunt ceva doar pt a fi de gasca sau cool, get a life
si ar mai fi multe, dar nu am mai am chef.
House Rulls!

#82
Ce ma enerveaza??

In primul rand urasc oamenii care:
-- daca le arati o poza cu un cantaret Jrock [de exemplu], iar ei exclama: "Vaii! Ce draguta ii fata!!" [si mai lame e cand respectivul are trasaturi de baiat 100%, dar nu, e machiat, deci e fata -_-"]
-- nu stiu sa faca diferenta dintre o vocala si o consoana [am intalnit oameni de 30 de ani care inca nu stiu ca "E" e o vocala ]
-- au trei teme principale de discutie: masini, femei, bani [daca vorbim de baieti] sau Dolce Gabanna, Zac Efron, unghii si haine [in cazul fetelor]
-- ADORA un anumit gen de muzica si nu sunt in stare sa vorbeasca despre altceva in afara de perfectiunea unui actor/actrita sau cantaret/cantareata

Desi pare imposibil, cam atat ma enerveaza... restul pot sa suport destul de bine 4
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]





#83
ce ma enerveaza pe mine:

hohoho sunt cateva chestii ( mai multe )

1.Sa se ia cineva de prietenii mei, persoanele la care tin.
2.Acele persoane care habar nu ai gramatica si cum sa scrie "n-am" sau "si-a" de exemplu. Ma scoate din sarite pur si simplu aceste persoane care habar nu au de gramatica. ( Fie virtual sau real life )
3.Manelele ( adevaru este ca am in clasa mea de la liceu persoane care asculta manele si nu au nimic impotriva ca eu ascult rock, caci da unele chiar sunt de treaba, dar eh.....e primul an, nu ? mai e timp :]] totusi... )
4. Filmele prost facute.
5.Persoanele care se cred mai mult decat sunt.
6.Copii de bani gata, fiintele alea ordinare, absolut jegoase ma dezgusta pana la radacini cu fitele lor infantile.
7. Niste fiinte care s-au luat de o persoana draga mie.
8. Anumite melodii care ma enerveaza.
9.Calculatorul cand se blocheaza si eu fac ceva foarte important.
10. Ca raman fara minute. ^^
-

#84
Hmm .. ce sa zic , sunt pacifista 21 , dar sa ma gandesc :
1. Ma enerveaza foarte , dar foarte rau , persoanele care maltrateaza animalele sau care abandoneaza animale , dupa ce au sustinut ca le pot ingrijii T.T . Este imoral sa aiba un astfel de comportament ... sa ai grija de un animal presupune sa fi responsabil !
Ma mai enerveaza :
2. Cand prietenii mei sa cearta din motive stupide ... uneori chiar nu ii inteleg .
3. Persoanele carora daca le povesteti ceva despre o carte , sar imediat sa iti spuna ca e plictisitoare si cand le-o dai sa o citeasca le place ...
4. Mania asta ce are legatura cu Hannah Montana ... eu personal o prefer pe Selena Gomez .
5. Persoanele care isi ridica in slavi copiii , spunand ca sunt super nu stiu cum , cand de fapt , nu sunt asa .
6. Minciuna ... si mai ales persoanele care mint mereu , de ajungi sa nu ii mai crezi si de iti zic adevarul .

#85
Ce ma enerveaza?Pai sunt multe lucruri ,dar dau 2-3 exemple:
-ma enerveaza persoanele increzute,care se cred mai buni de cat tine si decat restu,dar ele defapt nu sunt asa
-ma enerveaza si persoanele care te critica ca nu ai facut bine nu stiu ce,dar nici ei nu stiu,doar critica asa sa se afle in treaba
-ma enerveaza profesorul de istorie care am invatat foarte mult si mi-a dat 8,iar o fata care nu ii in stare sa invete nici pentru 5 a luat 9(chiar am invatat mult si ma enerveaza profesoru ca ia dat la aia 9,de ce sa ii deie 9 doar pentru ca aia vine la scoala cu bluze decoltate si aste,iar mie imi place mai sport sa ma imbrac,pentru asta merit 8? Asta chiar m-a enervat :die: )

Mai sunt multe lucruri, dar ma opresc aici

:bye:
[center][Imagine: 4501958357_5eb3134a1d.jpg][/center]
[center][Imagine: 2a7d3ih.jpg][/center]



#86
Ce ma enerveaza? Sunt multe lucruri care ma enerveaza pentru ca ma enervez usor dar sa vedem cateva:

-idiotii
-laudaretii
-fitosii
-persoanele care iti transmit ceva prin intermediul altcuita. daca au sa spuna in fata nu prin intermediul altcuiva
-fetele de bani gata
-cei care chinuie animalele pentru distractie
-oamenii care fac mizerie dupa ce ai curatat
-persoanele care se leaga de prietenii mei
-cei care nu stiu ce inseamna pretenia
-oamenii care au doua fete
-sa aud mieunatu tampit a unei mate pe acoperisul blocului
-sa ascult un cantec cu versuri plagiate doar pe alta sonorizare
-sa ii vad pe parlamentari la TV
-sa nu imi mearga netu'
-sa mi se viruseze laptopu
-sa nu plateasca mama telefonu si sa raman fara abonament
-sa zica cineva ca ma suna sa stau langa telefon si sa nu mai sune
-publicitatea excesiva
-sa aud in timpul noptii cum se trantesc usile
-sa nu mearga DVD-urile la DVD( mai fac fite unele)
-sa fiu intr-o incapere si sa faca toti pe mutii
-sa nu am ce face
-sa astept la coada la un magazin
-sa nu am timp sa trec sa imi cumpar o revista si cand am timp sa nu mai fie
-faptul ca nu imi gasesc niciodata nimic cand am nevoie iar cand nu mai am nevoie gasesc
-sa le suport pe verisoarele mele
-caldurea prea mare
-temperatura foarte scazuta
-sa sparg ceva din greseala
-cei care stau zece ore in fata oglinzii sa se macheze
-cei care stau ore intregi sa isi aleaga cu ce sa se imbrace
-muzica data incet
-pantalonii de lana
-puloverele groase
-sa vad la TV reclama unui film si sa trebuiasca sa astept pana se difuzeaza sau iese pe DVD
-sa ma tina cineva pe jar
-sa nu pot instala ceva
-sa astept
-sa ma uit de o suta de ori la o reclama
-multe publicitati (ex: Dansez pentru tine)
-sa astept pana se renoveaza bazinul de inot
-ca cei de la gradina zoologica din Baia Mare unde is la liceu nu au grija de animale
-placutele "Nu hraniti animalele" cand ele is moarte de foame
-sa vad care un destept care se crede mare smecher
-remix-urile proaste
-sa vad niste persoane la TV care se dau mari vedete dar sunt nimeni in drum
-sa vad ceva si sa nu pot sa imi iau
-sa sune telefonul in ora
-alarma de dimineata
-sa inceapa prietena mea sa urle dimineata in weekend-uri cand eu vreau sa dorm
-sa se descarce bateria la laptop cand sunt undeva, am nevoie de el si nu am unde sa o incarc
-sa mi se rupa jucarioara de la telefon
-sa ma duc la tara
-sa aud cum vorbesc majoritatea taranilor


Si putem continua tot asa dar nu ar avea rost.Smile

#87
Cred ca daca v-as spune tot ce ma enerveaza nu as termina pana maine 22
Sunt cateodata o persoana complicata si imi displac multe lucruri , ajungand sa ma enerveze la maxim xD

1. Prietenii pe interes - nu mai e loc de ei o_o Nu putem sa mergem mai departe , ne lovim de fiecare data de ei , desi noi speram sa nu ii mai intalnim niciodata ... Unii pleaca , dar vin altii -.-
2. Minciuna - urasc acest lucru , deseori sunt mintita in fata si ajung sa sufar mai incolo . Toti mintim , dar totusi nu atat de rau precum fac unele persoane T_T .
3. Manelele - nu inteleg cine le-a inventat , nu le inteleg rostul pe Pamant . Cateodata cred ca au aparut intamplator , iar prostii au facut in asa fel incat sa nu dispara o_o . Pur si simplu le urasc ! Ma dor creierii xD
4. Sa ma trezesc devreme - Sunt o fire mai lenesa si nu imi place sa ma trezesc devreme . Noroc ca am scoala la 12 si nu de dimineata . Sambata am meditatii la 8 o_o . Ma culc si foarte tarziu , fiind obisnuita sa nu ma trezesc pana in 12.
5. Fitele - Printre acestia se enumera si copiii bogati care numai de ei si garderopa lor le pasa . Nu suport atunci cand cer perfectul si le vine scarba de ceilalti oameni . Imi vine sa ii injur pe fiecare in parte . Aici toata lumea e egala ^^
5. Plictiseala - a devenit de la un timp un hobby pentru mine . Incep sa ma plictisesc din ce in ce mai des o_o . Imi lipseste atat de mult vara , lipsa de scoala , de griji o_o . Uneori cred ca o sa ajung in culmea disperarii =]]
6. Caldura in exces - nu suport iarna , dar asta nu inseamna ca vara se poate lauda cu orice . Urasc cand sunt aproape 50 de grade afara , mai ales ca eu locuiesc in capitala o_o . Vara ajung sa ma rog la Dumnezeu sa dea numai vant si ploi =]]
7. Profa de mate - femeia asta ma scoate din sarite =]] Numai cand o aud ca tipa prin clasa TEMA! , mi se face pielea de gaina . Femeia aia nu are ce face acasa si ne da noua multa tema sa fie satisfacuta . Mai ales cand vine cu bluza aia roz o_o E obsedata de roz blonda aia o_o Si tocurile alea -.-
8. Chimia - sunt varza la materia asta , o detest . Profesoara e de treaba , dar materia o_o God !
9. Persoanele prea curioase - am ajuns sa fiu luata la interogatoriu despre viata mea personala o_o Pe toti ii intereseaza ce am facut de nu am ajuns la timp la intalnire , de ce am plecat atat de repede de la scoala , cu cine am vorbit ieri la telefon , ce ascund in rucsac , de unde mi-am cumparat tricoul o_o
10. Inna - intr-o zi o s-o bat pe fetita aia cu vocea ei de aur . O pitipoanca ca aproape toate vedetele din Romania . Urasc tot ce are legatura cu ea . Nu inteleg ce vede lumea la ea .
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#88
1.Nu există fiinţă să nu-l enerveze ceva anume, deşi sunt unii pacifişti care sunt calmi şi nu se bagă în probleme, dar eu nu sunt chiar aşa pacifistă precum par. Am momwentele mele şi pot spune că mă enervează unele persoane, anumite chestii pe care aş vrea să le enumăr.
Păi pot începe cu manelele. Nu este un gel muzical, nu transmite nimic interesat decât un prostcare se lălăie degeaba. Mie nu îmi place aşa ceva şi mă enervează lipsa asta de incultură pe care au format-o aceşti ''artişti'' wannabe. Nu îmi plac so, nu am ce le face, dar am momente în care nu le bag în seamă, însă me enervează să aud ''artist'' la aceşti ipocriţi plini de bani fără creier în cap.
2.Mă enervează foarte mult durerea de gât. Nu o pot suporta, sincer, chiar nu îmi place. Când sunt răcită trebuie să mă doară gâtul şi să fac faringită constant. Nu pot ă suport pentru că nu e vorba de durere că e acută, ci mă gâdilă şi mă enervează. Nici să înghit nu pot şi e foarte naşpa sincer să tot stai cu gâtul aşa. E o senzaţie foarte neplăcută.
Mă irită şi îmi dă fiori pe şira spinării, nu pot suferi chestia asta deşi beau ceaiuri, în prima zi e foarte naşpa în pofida faptului că beau ceaiuri şi iau pastile.
3.Să vorbească cineva în locul meu.. Să-şi dea cu părerea un ''neica'' nimeni despre ce vreau eu şi ce cred eu. Mă enervează la cule. Atâta timp cât nu ştii despre ce gâbdesc eu taci. Câteodată izbucnesc, dar e acolo rose să mă potolească pentru că sincer îmi vine să-i scot ochii. Simt o furie incontrolabilă şi pe care nu o pot menţine sub control. Am impresia că mai am puţin şi am să-i sfârtec capul cu un topor. Această emoţie e extrem de puternică dar şi periculoasă pentru individul care trăncăne despre mine aiurea în locul meu.
4.Băieţii ''cul'' îmbrăcaţi în roz.. Arată ca nişte travestiţi supra umpluţi cu steroizi şi de prost gust. Un băiat trebuie să fie calumea, să se îmbrace drăguţ aşa cum ar trebui cu haine normale cu culori normale nu ca un rainbow eşuat. Aceşti indivizi sunt cocalarii de prost gust. Rozul la băieţi e de prost gust şi infantil. Mă face să vărs. Ştiu că par răutăcioasă, dar e chiar enervant e chiar deplasant aceast prostie din minţile unora. Chiar azi am văzut un specimen astfel cu nişte ochelari de soare idioţi la fel ca el. Cu siguranţă avea doar opt clase :]
5.Plagiatorii. Sunt nişte gândaci de bucătărie care ar trebui striviţi fără milă şi scuipaţi între ochi. Oribil ştiu, dar mă enervează atitudinea lor. Mie îmi dă impresia că sunt prea rataţi ca să facă şi ei ceva bun aşa că ''împrumută'' de la ăia mai buni ideile şi le prelucrează. Sunt nişte fraieri şi tot ei ajung să aibă de suferit.
6. Acei mititei critici de artă.. Sunt unii care critică filme, muzică, disney căcat şi aşa mai departe. Spre exemplu am o colegă în clasă ''dă smart bitch'' care uneori mă seacă la cap cu fiţele ei şi mai stă şi in banca mea. Uneori o agreez dar alteori mă irită. M-a iritat faptul că a comentat de Harry Potter. . .dă movie că ar fi sub orice critică mai pe scurt un eşec. Îmi venea să-i spun cweva, dar m-am abţinut. Nu îmi bat capul cu jeguri. Okey bă nene dacăHP e eşec, cum de are atâţia fani. S.a trezit şi proasta să comenteze. Bine că nu a zis de LOTR că o luam la bătaie .-. WTF ce i-o fi venit mamă dar cine a pus-o pe ea critic de artă sau pe oricare altul ? Oke nene nu îţi place, spune doar că nu îţi place, dar nu începe tu să zici că nu are nu ştiu ce, că vai doamne a jucat prost artistul că e fals şi aşa mai departe din moment ce tu critic nu eşti. Dacă ziocea ceva de hana Montana mai spunea. O critici că deh are versuri de copii, dar aşa. . .
-

#89
Mda.What's driving me crazy?Well:

1.Persoanele mincinoase
2.Lăudăroşii ( Vai! Am geantă de la D&G.Tu nu ai! Vaaaaai!)
3.Persoanele care bârfesc. ( Aoleu fată! Ai văzut-o pe X?! Mamă! A copiat-o pe Y! )
4.ManeliÅŸtii. ( Ceva de genul : Eu am bani tu n-ai!Eu am duÅŸmani tu n-ai!)
5.Persoanele care scriu în genul acesta: sal! cf? bn. u? k. ji? sh? (Să ştiţi că limba pe care aţi învăţat-o la şcoală este Limba şi Literatura Română :dieSmile

Cam atât...Pentru moment :smart:

#90
Chestii enervante...Sunt destule!
In primul rand ma enerveaza pitzipoancele si cocalarii, fiindca fac Romania de ras si mereu te iau peste picior, fiindca normal, tu esti inferior fata de ei. Ei shukari este, noi naspa este.
Dupa aceea mai sunt si fitzosii. Care nici nu au atins anumita vasta si se lauda ca ce misto sunt ei(am o tipa in lista care crede ca daca scrie cu diacritice pare mai desteapta o.o).
Massurile si BUZZurile fiindca e posibil ca tu sa fi pe un site care se incarca greu si un motherfucker se trezeste ca nu vrea sa-i moara ma'sa(scuze de limbajul obscen) se apuca sa trimita un mass. Si tie BOOM! ti se blocheaza. La buzzuri, same shit.
Ma mai enerveaza cei care te judeca si nu te-au vazut niciodata live. Sau care te cunosc, si isi bat joc de tine ca nu semeni cu ei. I mean, God, cine ar vrea sa semene cu acele specimene?
Pai cred ca atat deocamdata, desigur, mai sunt multe chestii dar nu vreau sa scriu mai mult decat un capitol de fic sasusaku21
[center][Imagine: 140ae5t.png][/center]
Mersi Mimisor!
[center]Ahaha.Nu.
[/center]





Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)