Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce te-a facut astazi sa zambesti ?

#11
Astazi am facut fabuloasa descoperire ca... Pot face nipple twist cu degetele de la picioare. Nu numai ca am zambit, dar aproape ca era sa ma inec de ras in ditamai piscina.

Am zambit pentru ca mi-am dat seama ca e un sentiment diferit si inaltator. Am zambit pentru ca mi-am gasit caietul de citate memorabile si e imposibil sa nu rad cand citesc toate aberatiile alea. Am zambit pentru ca i-am cantat - iar... - Copilita fara minte si am zambit cand am vazut ca e innorat (ahaha, de ce nu ploua?). Am zambit cand mi-am recapitulat planurile pentru vara asta si zambetul asta... E inca in germinatie.

Am zambit cand am vazut cat de batuti in cap pot fi unii oameni, dar asta e alta poveste.
[Imagine: trexwalkn.gif]

#12
Destule...

1. Am gasit o poza super haioasa
2. L-am sunat ep tata si am parato pe bunicamia
3. Am primit un mesaj super dragut de la o persoana...
4. Am stat de vorba cel putin patru ore de vorba cu o colega la telefon si am zambit/ras/chicotit intruna de prostiile ce le face in vacanta
5. Mi-am amintit ca abia acum a inceput vacanta
6. M-am uitat la filmul cu Mr.Bean a o suta oara cred si totusi imi place.
7. Am vazut-o pe maicamia cum s-a impiedicat de ceva...65 pus de mine

#13
Ce m-a facut sa zambesc astazi ? Extrem de multe lucruri, deoarece astazi a fost o zi prea frumoasa din toate punctele de vedere , si cat am mai ras =]]

1. Am iesit in parc cu anumiti prieteni si ne-am distrat de minune , am colindat tot parcul Tineretului si am jucat carti pe porunci la umbra unui copac =]] Si ce vant era <3 Era sa pierd la macao , dar cu noroc am reusit sa castig ultima xD
2. Dupa aceea am mers la City Mall si ne-am plimbat cu liftul de la parcare zece minute , incat se stricase si liftul o_o Colindam toate etajele si ne era din ce in ce mai frica , deoarece uneori se mai si bloca xD Si plus ca era un lift sinistru o_o
3. Am mers acasa la un coleg, incredibil de frumoasa casa lui o__o Si ne-am distrat si acolo vorbind despre diferite lucruri care ne-au amuzat pe cinste. Nici nu ne-am dat seama cum a trecut timpul.
4. Am vorbit cu el prin mesaje si mi-a spus ca ii este dor de mine, deoarece este plecat din bucuresti de cinci zile . Am vorbit cu el extrem de mult, chiar daca mi-a spus ca este ocupat, a lasat lucrul pentru mine.
5. Am zambit deoarece maine se intoarce in bucuresti si o sa iesim la o plimbare cu barca 15 Chiar daca nu ii place apa aia jegoasa din cismigiu a spus ca vine pentru mine xD
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#14
1. Am zambit pt. ca am ascultat Marit Larsen - If a song could get me you. Bine-nteles, a fost un zambet ironic, obisnuiesc sa fac haz de necaz.
2. Am zambit pentru ca incerc sa ma mentin optimista in legatura cu tabara in care o sa plec luni dimineata.
3. Am zambit pentru ca m-am uitat la o emisiune care imi place.
4. Am zambit pentru ca am cantaaat <3 :)).
5. Am zambit pt. ca am vorbit cu o tipa cu care nu mai vorbisem de mult.<3

Si o sa mai zambesc pana la sfarsitul zilei.^^ C:
[center][Imagine: 5ml548.png][/center]

#15
Azi n-a fost o zi prea plina, dar...a fost distracriva (pana acum):
-am ras de sora'mea, deoarece si-a pus niste pantaloni de-ai mei si cam innota in ei;
-m-am amuzat de micutul meu Sparkie atunci cand si-a facut nevoile pe mine...;
- am ras in hohote atunci cand mami, din graba, a spus ceva de genu': ,,Sa verific daca e toate cartile" (jucam remi);
- am ras de mine insumi atunci cand mi-am scapat inghetata pe mine, si din tricouasul meu alb s-a facut un tricouas roz...

cum am zis: nu a fost prea plina, dar a fost distractiva.
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

#16
nu prea am zambit astazi..adica am avut o zi de cacao 22 insa..ce m-a facut astazi sa zambesc? :
-doua melodii,si anume 10anic! at the disco - London Beckoned Songs About Money Written By Machines si Britt Nicole - Headphones .... Anytime you feel alone, put on your headphones dance dance
- faptul ca prietena mea cea mai buna a tot incercat sa imi ridice moralul,sa vada ce dracu am,si a reusit xD
- Cerul senin de dimineata care imi umple inima de sentimente de liniste,pace..

a,da,si faptul ca m-am apucat din nou de gfx,si chiar daca nu imi ies chiar asa de bine chestioarele,sunt mandra 4 dance
[Imagine: joker.png]
___________________________________________________
My Manga list xD

#17
Should i start?24
-m-am trezit cu o fata funny, m-am dus la baie si am observat caaa ... am uitat sa imi desfac parul si m-am trezit cu el permanent in cap de am facut de doua ori baie azi sa mi se indrepte iar;
- am plecat si vorbeam cu var'mea despre poezii si o baba a inceput sa ma faca desteapta, frumoasa o.o ah stiu ca sunt si femeile mai in varsta cred asta
- am alunecat pe scara de la metrou si am apucat-o pe var'mea de mana si a cazut ea in locul meu
- am ajuns in herastrau si am dansat ca nebuna o.o de se holbau toti
- am cerut apa si vad un caine ducandu-se si aducandu-mi o sticla cu apa din cea mai jegoasa balta din lume 22 [avea un ochi albastru]
- si iubrea mea care tot timpul ma face sa zambesc doar ca exista 105
- intrebarile stupide pe care le pun intr-un rp yaoi
- ah da si PS-il acestui topic 21

#18
Ce te-a făcut azi să zâmbeşti, Deea draga ?

Niste manga yaoi.
Chiar acum citesc si chiar ma linisteste . . . asa imi mai fac visuri mai trece timpul, devin iar trista findca imi dau seama ca sunt doar visuri si dinou la fel.

Ganduri.
Gandul ca intr-o zi poate o sa aflu raspunsuri la intrebarile ce ma macina. Ca poate aceste ganduri o sa ma aline cand o sa ma intristez dinou.

Amintiri.
Amintirile copilariei dulce, frumoase, pline de ceva ce le face unice, dar doar amintiri.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#19
Ce te-a facut sa zambesti astazi ?

Pe mine . . . ?

Gandul la moarte.
Nu ar fi frumos sa fi mort ? Sa scapi de responsabilitati , de certuri , lacrimi ? Sa fi doar un suflet gol ?

Tokio Hotel.
Melodia " Dont ' t Jump " ma face sa ma gandesc la durere asa ca durerea imi e prieten , iar un prieten adevarat te face sa zambesti nu sa iti spuna ca un baiat dintr - o emisiune e singura persoana ce o face sa zambeasca.

Mama.

Ma gandesc la ea , iar atunci simt ca vreau sa ma duc mai repede draku' . Pentru mine e ceva Happy .

Scoala.
Maine e scoala asa ca scap de douazeci si patru de ore de stat cu sormea . Decat sa tipe la mine si sa imi spuna ce sa fac mai bine tocesc o carte .

Tristetea.
Cine sa imi fie mai aproape decat acest sentiment ? Nimeni . Desigur . Deacea zambesc findca stiu ca acest sentiment nu o sa moara niciodata.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#20
Hhmmm...astazi multe chestii m-au facut sa zambesc si cum e seara, o sa spun cateva dintre ele 4

1) Mi-am schimbat semnatura, acum am un mic fluturas ce sa face sa zambesc Smile
2) Faptul ca pregatirile pentru Halloween merg foarte bine
3) Colegii mei ma fac intotdeauna sa zambesc hug
4) Profa de Lb Engleza e super de treaba, ma face "totala" cam in fiecare ora, pentru un motiv doar de ea stiut
5) Nu am facut ora de Geografie, deooarece e bolnav domnul profesor
6) Am dat test la fizica si am stiut 26
7) Am facut o baie calda ( ok, poate e un motiv mai ciudat 21 )
8) Faptul ca acum ascult muzica mea favorita, Nightcore 105
9) Faptul ca a trecut cu bine, o noua zi...
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)