Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce sentiment ai când..?

#11
Pai as incerca sa-mi pastrez calmul obisnuit, ca si cum nu ar urma sa se intample nimic special. In fond, nu trebuie sa-mi fie teama de asa ceva. 33 Odata si-odata, tot va trebui sa vina. :]]

Ce sentiment ai atunci cand iubesti?

#12
un sentiment ca lumea-i la picioarele taleSmile totu-i frumos ca-n basme si crezi ca nu o sa se sfarseasca niciodata....un sentiment ciudat si frumos in acelasi timpSmile

ce sentiment ai daca iei o nota mica?
Relatiile care se nasc , nu mor niciodata!

[Imagine: Lovely+Complex+-+1.jpg]

You ask me hou i feel about you,
i wouldn't say that i don't like you,
could it be you've been crying?
Ahhh..
you can be kind of cute.
as you run away, i grab hold of your hand,
deep within my chest, something suddenly begins to stir,
it would be nice if a study guide for love existed,
there are too many problems i don't understand,
it would be nice if a teacher for love existed,
does you+me=
love, huh?

#13
Ah, dezamăgire, oarecum. :]] Dacă iau o notă mică înseamnă că nu am învăţat destul * de aici şi dezamăgirea * da, pentru că nu am am avut ambiţie să învăţ cât pot sau ceva de genu'. Şi dacă se întâmplă asta nu ar trebui să mă crizez mai mai ştiu eu, să încep să plâng ? o.o prin simplul fapt că nota aia o meritam din plin. :]]

Ce sentiment ai dacă afli peste noapte că eşti vampir ? * <33 *

punct.

#14
Wow..mi s-a îndeplinit dorința *laugh*..păi aș avea un sentiment de sete XD..blood yami XD. Dar presupun că aș mai simți și o imensă putere curgându-mi prin vene. Deci vă rog..fără usturoi, țepușe ascuțite și gloanțe speciale din argint XD.
Q: Ce sentiment ai avea dacă ai fi singur/ă într-un cimitir în noaptea de Halloween?
It is better to be hated for who you are than to be loved for what you are not.

#15
Frică, nelinişte...dar probabil m-aş calma repede şi aş pleca. :]] Bine, m-aş mai uita din când în când în spate să văd dacă nu cumva mă urmăreşte vreun mort...=]]

Ce sentiment ai atunci când vorbeşti la telefon?:]
[Imagine: 2z7exb6.png]
Tnx, Tox!<3

Lăv mai femili :]]:
Fiică: Beki
Soţia: ♪ Ąѕђą ♪
Mama Soacră: Tweety
Cumnăţica: Ame

My fic: Hypnose; My drawings; My photos

#16
Depinde de persoana. Daca e un prieten/prietena sunt in apele mele, nu am nicio treaba. Ma simt in largul meu. Cand vorbesc cu familia, e putin stresant ca imi pun tot felul de intrebari idioate. Daca e cineva care imi place, am la inceput emotii, apoi, usor, usor, dispar. Oricum telefonul, pentru mine, e cam enervant. >.>

Ce sentiment ai atunci cand privesti un film cu vampiri?

#17
Mie nu îmi plac vampirii aşa că nu dau pe acolo, dar dacă aş fi la cinema cu prietenii şi ar fi un film cu vampiri mai întâi mi-aş pune mâinile pe gât şi apoi aş număra de la 1 până la 50.

Ce sentiment ai atunci când vezi un animal mort?
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#18
Un sentiment de scarba. Imi imaginez ca si acum eu l-as fi omorat sau sa fi fost de fata cand a fost omorat, fara sa pot face nimic >.<".

Ce sentiment ai cand vezi mucegai intr-un iaurt?
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

#19
un sentiment de scarba / sila mai ales daca-i mai simt si mirosu ....

Ce sentiment ai cand intri in biserica ? 21
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

#20
Simt ca iau foc. Nu suport sa intru in biserica...

Ce sentiment ai cand iei un 4? O__o
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)