Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce semnifica...?

Niste oameni care te intretin, iti cumpara ce vrei, iti dau bani si cam atat.

Ce semnifica pentru tine... cuvantul emo? [specific ca nu m-am uitat daca s'a mai pus.]
"be the change you want to see in the world”


[Imagine: 2e0ka34.jpg]

Niste cocalari ce pot sa zic emo=manelisti tristi...die mf
Ce reprezinta pentru tine banii??
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

Un rau necesar sau mai bine zis "ochiu raului" [ ca sa nu zic direct 24]

Ce inseamna pentru tine viata?
"be the change you want to see in the world”


[Imagine: 2e0ka34.jpg]

Hm...viaţa pentru mine înseamnă culoare, mişcare şi...personalităţi.
Da, ştiu, sună ciudat. Viaţa e ceva ce trăieşti înainte să mori, de care trebuie să te bucuri din toată inima, şi dacă o faci, să fie cu stil, nu? 21 Viaţa pentru mine e cel mai de preţ lucru, pe lângă prieteni şi familie. Poate m-am gândit de multe ori că ar fi bine să-mi iau viaţa, dar mă întrebam după dacă eu chiar vreau asta 21. Viaţa e un lucru preţios. Foarte preţios.

Ce semnifică pentru tine muzica?
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Inseamna calitate, daca asculti ceva care iti place, inseamna o forma de'ati elibera toate gandurile, de a te relaxa si de a scapa de stres ... sau de a te pune pe ganduri uneori. Pentru mine asta inseamna. Muzica buna de la D'zeu vine. 21

Ce inseamna pentru tine grasimile? 17
"be the change you want to see in the world”


[Imagine: 2e0ka34.jpg]

Chestiile alea de care ai nevoie, dar nu in exces, precum de sare sau zahara (cantitatea zilnica recomanda -yu' know).
Ce semnifica pentru tine acest topic foarte genial? >.>
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

O chestie prin care pot sa postez ceea ce semnifica pentru mine anumite chestii, si cu , care pot sa imi maresc numerul de posturi.
Ce semnifica pentru tine animezup-ul?

Pentru mine Animezup`ul semnifica un forum geniabilicios [=^.^=] in care pot sa postez diferite jocuri/fic-uri/ sa nu uitam de nou veniti, sa intalnesc noi persoane, sa aflu despre noi anime-uri si chestii amuzante cu care imi ocup timpul liber <3.

Intrebarea mea:Ce semnifica pentru tine iubirea fata de persoana iubita?[ hah xD].
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

Iti raspund la intrebare prin 2 citate: ""Iubirea este îndelung răbdătoare, iubirea este binevoitoare, nu este invidioasă, iubirea nu se laudă, nu se mândreşte. Ea nu se poartă necuviincios, nu caută ale sale, nu se mânie, nu ţine cont de rău. Nu se bucură de nedreptate, ci se bucură de adevăr. Toate le suportă, toate le crede, toate le speră, toate le îndură. Iubirea nu încetează niciodată" (13,4-8)."Tot ce conteaza in viata in mod deplin si dureros este iubirea" Octavian Blaga.


Ce semnifica moartea pentru tine?
[Imagine: BloodThirsts.png]

"A morning impurified dully , is starving. A night to be staind by the merciless dark . The orbit this planet goes into is destined to be a distorted circle , forever. I curse today i am living on , cause it's the same as yesterday. The uncertainty of tomorrow i fear for the moment i realized that it all had been collapsed."

Acel pas spre necunoscut, dar si atunci cand ne nastem totul e un nescunoscut. Nu e ca si cum existenta ta s-ar sfarsi, doar treci etapa urmatoare; lasi loc altui om sa-si faca aparitia in "viata". Dar sa fiu sincera... cateodata ma sperie si ma face sa imi vajaie capul. 21 De aceea nu ma gandesc la ea. 10 Traiesc, deci hai sa traim. 15

Ce semnifica pentru tine aceasta intrebare? (lipsa de imaginatieeeeeeeeee~)
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)