Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce semnifica...?

Ceva fara de care nu as putea trai, sincer. Este tot ce vreau sa ma inconjoare. Nu vreau sa ma simt ca si cum cineva imi controleaza viata, personalitatea etc. Daca nu as avea libertate...pur si simplu m-as plictisi si nu as mai fi eu. Nu cred ca as putea explica mai multe xD.

Next: Ce semnifica pentru tine prietenia pe interes?
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Aaaaa...prostitutie si cu toti stim ce inseamna asta
Ce semnifica pentru tine moartea??
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

A mai fost si inca recent, dar treaca mearga oricum cred ca sau pus aceleasi intrebari de cel putin 3 ori, pentru mine moartea semnifica un nou inceput.- Nu prea am dispozitia necesara pentru a explica.

Ce semnifica pentru tine aspectul fizic la o persoana?

50% Din acea persoana e fizic aspectul as fi ipocrit daca as zice ca nu ma intereseaza acest aspect...
Ce reprezinta pentru tine visele??
(nu mam uitat sa vad daac a mai fost)
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

Pentru mine visele semnifica ... lucrurile la care te gandesti in timp ce dormi.
Ca semnifica pentru tine animalele?

Tot ceea ce e viu si se misca, uneori placute si interesante alteori plictisitoare si obositoare dar vitale pentru nevoia de comapanie si de interactiune.

Ce semnifica pentru tine ratiunea?

Poi o alta problema, cam asta este ratiunea pentru mine. Sti, cateodata trebuie sa iti ascult si inima dar si ratiunea, iar acestea pot sa dea raspunsuri plauzibile, dar total diferite, si atunci cum alegi? Eu m-am decis sa aleg cu ambele, sa analizez totul cap la cap si apoi sa dau verdictul, ratiunea-inima sunt 2 probleme mari, pentru mine, uneori .___.

Ce semnifica pentru tine scoala?
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Scoala e un lucru bun si prost in acelasi timp.De ce bun??Pentru ca normal inveti si lucruri esentiale dar inveti mult mai multe lucruri ca care nu o sa-ti foloseasca niciodata...

Ce semnifica pentru tine iubirea???
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

O simpla atractie fizica sau obsesie. Ideea ca unii s-ar ucide din ea mi se pare tampita cand altora (ca mine) nu le pasa de acest sentiment. Nu aruncati inca cu rosii in mine asa sunt eu 21

Ce semnifica pisicile pentru tine.

Nu-mi plac pisicile. Deloc21. I'm a dog person 16.
Anyway...
Ce semnifică părinţii pentru tine?
[Imagine: 11qpgxx.jpg]

Naruto FanFiction || Vreau sa fiu EU




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)