Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce preferi?

Viitor
Mi-e scarba de trecut..Prin toate cate am trecut.. nici nu vreau sa ma gandesc la trecut..
Am ajuns sa inteleg ca e mai bine sa te uiti aproape mereu inainte:p
Trecutul..Pentru mine...E ceva fara sens...De care sa iti amintesti doar atunci cand ai nevoie3..sau niciodata..

Next: Bere sau vin?21
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

Depinde ce bere ÅŸi ce vin...
Mă rog, în general, vin .Adică 21 e mai dulce şi e atââââât de bun şi ... Hmm, nu contează, îmi place pur şi simplu plus că îţi dă senzaţia aceea de eleganţă când îl bei. Când bei bere zici că eşti un tractorist ( which is kinda nasol for a gurl, but yeah ) deşi dacă e Reds 65 e altă poveste ( berea aia e atââât de ... bună şi dulce şi... hmmm, feminine ). În general, oricum, prefer vinul. Are un gust mai bun, berea în general e amară and such, don't really like it, lawl.

next: îngheţată sau ciocolată?

Inghetata sau ciocolata? Aleg inghetata deoarece ma racoreste in zilele calduroase de vara si imi place mai mult. Ciocolata este buna dar gustul este doar dulce, asa asi putea sa inghit zacar sau miere. Dar inghetata ma racoreste iar gustul ei ma face sa plutesc prin aer. Deci pana al urma raspunsul meu este inghetata care imi racoreste tot corpul in zilele de vara.

next: alb sau negru

Alb ... nu ştiu de ce dar îmi place culoarea ... cel puţin pe mine mă linişteşte [D:] şi mă adoarme >,< . Seara pe pereţi mă uit ca să adorm [;x] ... în timp ce negru mi se pare o culoare nu ştiu ... prea întunecată [ îmi cer scuze pentru cei cărora le place această culoare dar eu nu o agreez ] să revenim ... care mă cam bagă în sperieţi dar şi cu mine acum 4 .
Next :
Cartofi prăjiţi sau Pizza

Firar ...nu prea pot alege...însă aleg cartofi prăjiţi cu un ouşor acolo şi ketchup şi maioneză 21 yummi 15 Dar şi pizza făcuta de mama e delicioasă 39 Rămâne pizza , nu , nu , ba nu , cartofi prăjiţi xD
next:laptop sau calculator ?

Laptop :X Pot sa îl car după mine oriunde (: în timp ce calculatorul stă într'un singur locuşor ... daar cred că încap mai multe "programe" în calculator ... cu toate că am calculator ... aleg laptop'ul :X
Next : Blugi sau Trening

greeeeeu xD
dar cred ca treningul... acu 1 an as fi raspuns fara sa ma gandesc "bluuuugi" dar acum sunt mai sportiva de felul meu 5 plus ca nu mai port aproape deloc blugi, doar pantaloni xD nu de trening dar port si treningul la antrenamente si bla bla xD

ok, next : preferi soarele sau luna? 5
[Imagine: 2r571mv.jpg]
Ali. xD

Teoretic, imi plac amandoua, pentru ca au si avantaje si dezavantaje, dar... practic, imi place mai mult luna. Daca e luna pe cer si e intuneric, inseamna ca pot sa dorm 15 plus ca-mi place cum arata; ma fascineaza si mai mereu am inspiratie noaptea, sa scriu 8

Next: Preferi metroul/tramvaiul(nu e metrou decat in Bucuresti 21 ) sau troleibuzul/autobuzul?! (cu ce-ti place mai mult sa mergi cand esti in oras)
[Imagine: mboi6o.png]

pai 39 dupa cum toata ziua as putea sa traiesc prin transposrturi o.O cred ca as alege metroul/tramvaiul pentru ca e mai mult comfortabil decat cu troleibuzul/autobuzul. In plus, viteza mica imi permite sa fac poze 71.

Next: preferi o dicutie pe mess sau prin telefon ?
[Imagine: aaaakip.jpg]

pe mess, desi nu stiu de ce. la telefon se pierde semnalul si se aude cand prea incet, cand prea tare si...ok, am ramas fara argumente *deep sigh*
oricum, la calculator iti exersezi tastatul(nu ma luati in seama daca am gresit, ca e ora 3 si ceva dimineata) si a atat de multe emoticon-uri sa ti le pui si in cap.
hmm...preferi sa dormi toata ziua si sa stai treaz/a noaptea, sau invers?
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)