Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce preferi?

Primavara. Ptr ca dupa primavara urmeaza vara, anotimpul meu preferat. Primavara e mai cald decat toamna, e sfarsitul anului scolar, se apropie vacanta si imi place parfumul pomilor infloriti. Toamna nu imi place fiindca e frig, ploua mult, si dupa ea urmeaza iarna.

Next: Google sau Yahoo
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

Google FTW. Cred ca toata lumea foloseste mai des Google decat Yahoo, desi nu stiu de ce. Asa m-am obisnuit si n-am chef sa ma mai scimb acum. Intrebarea ta imi aduce aminte de o discutie "aprinsa" pe care am avut-o cu un coleg legata de cine detine suprematia, Google sau Yahoo. Cred ca e evident cine.

Next: Daca tot suntem la capitolul net, preferi Google Chrome sau Mozilla?
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


Google Chrome 4 Este mai accesibil,parerea mea,si eu ma descurc foarte bine cu el... Si imi place.E si mai rapid 15 . Inainte foloseam Mozilla pana mi-a reamintit o fata de Google Chrome .........

Ce preferi apa sau suc?
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Cu siguranță apă. Ce ne-am face fără apă? În fine, dacă merg undeva și se bea ceva, e cam aiurea să bei apă, dar sucul nu ține de sete, cel puțin mie. Așadar prefer apa oriunde și oricând.

Preferi un roman polițist sau un roman de dragoste?

Cred ca cel politist...te tine mai tare in suspans si e captivant. Imi place sa le citesc noaptea, dupa 2 :]...ai niste cosmaruri...In fine, nu ca nu imi plac si cele romatice, dar cele cu detectivi chipesi si crime sunt mai atragatoare si parca iti vine sa nu le mai inchizi pana nu le termini.

Onion ori Zuppy?
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]

omg xD cerd ca zuppy. arata mai dragut si... e vulpe :]] plus ca simbolizeaza site-ul asta, deci e mult mai important :]

albastru sau rosu?
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

Albastru. E mai melancolic, si mai pastelat. Rosul e prea tipator pentru gusturile mele. Plus ca in garderoba mea, albastrul si bleoul este mai intanlit ca rosul. Anyway, nu stiu de ce, dar albastrul imi place mai mult si gata xD.

21 sau 24?
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]

intrebare fara logica. No offence! Si ca sa nu spamez am sa spun si motivul. Nu ma face sa reflectez asupra unui lucru. Ar fi trebuit sa dau un raspuns scurt si la obiect. "imi place 21 pentru ca rade". Nu ma incalzeste cu nimic faptul ca imi place mai mult 21 decat 24.

Next: Preferi o zi insorita si rece sau o zi ploioasa de toamna in care singurul lucru pe care il poti face e sa lenevesti?

Evident o zi ploioasa de toamna. De ce? pentru simplul fapt ca imi place atat ploaia cat si toamna.
Iar lenevitul? ah, cat imi place sa lenevesc. Sunt asa de lenesa, incat daca ar fii un cutremur mi-as pune o umbrela deasupra capului, decat sa ies din casa. = ))

Next: Strawberry vs. Cherry

punct.

Categoric cherry. Le ador de când eram mic și încă-mi mai plac la nebunie. Uneori, mi se făcea poftă iarna de ele și rugam pe cineva să-mi cumpere, deși prețul crescuse muult că, na, vara erau ieftine și nu mâncam 21 . În fine, I love them. Și căpșunile-mi plac, dar mult mai puțin decât cireșele.

Preferi să ai într-o zi două ore de chimie sau de fizică ?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)