Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce parere aveti despre cuplul OrihimeIchigo ?
Imi place.
0%
0 0%
E dragut.
0%
0 0%
Nu-mi place.
0%
0 0%
How cute ...
66.67%
2 66.67%
Nu se potrivesc.
33.33%
1 33.33%
Total 3 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Ce parere aveti despre cuplul Orihime X Ichigo ?

#1
Mie mi se pare foarte dragut cuplul OrihimeIchigo. Ea este simpatica,arata bine si dulce. El e puternic, inteligent si arata bine. Cred ca arata bine impreuna. Voi ce parere aveti ? Argumentati-va raspunsul !

#2
Well , nu stiu ce sa zic . Eu una nu o suport pe Orihime xd Este cam naiva de felul ei si atat de slaba la minte xD [ nu vreau sa jignesc fanii ei ] . Plus ca urasc cand vorbeste . Pur si simplu ma enerveaza , e prea girly xD Nu stiu , nu cred ca ar face un cuplu dragut cu Ichigo . El o vede ca pe o sora , nimic mai mult , iar ea e indragostita pana peste cap de el 0.o Oricum ar trebui sa renunte , vazand ca nu-i acorda atentie . Well , parerea mea xD Cred ca Orihime se poate lauda doar cum arata , in rest cu nimic xD Iar sta mai bine cu Ishida din punctul meu de vedere xD

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#3
How cute ... Imi place acest cuplu. Categoric se potrivesc ... S-scuze pentru cei care cred ca nu se potrivesc eu mi-am exprimat parerea Smile
[Imagine: hinata_naruto.jpg]






#4
Era fain acum sa deschidem cate un thread pentru fiecare potential cuplu, si avand in vedere numarul personajelor din Bleach, iesea ceva.
Scorbura 'cupluri' isi are locul pe aici - http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=1101
Thread closed. (And they don't fit, damnit, IchigoRukia ftw)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce parere aveti despre Animezup ? NaRuTo 0 1.811 20-07-2012, 08:35 PM
Ultimul răspuns: NaRuTo
  Ce parere aveti despre Mello? Iofly_murasaki 3 4.267 19-08-2011, 01:36 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Ce parere ai de Naomi Misora ? Miranda. 0 1.807 19-08-2011, 01:17 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  ce parere ai? sakura__ 1 2.198 08-06-2010, 10:22 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  Kagura-parere despre personaj Ice_angel_234 1 2.463 30-07-2008, 04:47 PM
Ultimul răspuns: ToRnAdO


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)