Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce parere aveti despre cuplul Orihime X Ichigo ?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

InoLicious

Mie mi se pare foarte dragut cuplul OrihimeIchigo. Ea este simpatica,arata bine si dulce. El e puternic, inteligent si arata bine. Cred ca arata bine impreuna. Voi ce parere aveti ? Argumentati-va raspunsul !
Well , nu stiu ce sa zic . Eu una nu o suport pe Orihime xd Este cam naiva de felul ei si atat de slaba la minte xD [ nu vreau sa jignesc fanii ei ] . Plus ca urasc cand vorbeste . Pur si simplu ma enerveaza , e prea girly xD Nu stiu , nu cred ca ar face un cuplu dragut cu Ichigo . El o vede ca pe o sora , nimic mai mult , iar ea e indragostita pana peste cap de el 0.o Oricum ar trebui sa renunte , vazand ca nu-i acorda atentie . Well , parerea mea xD Cred ca Orihime se poate lauda doar cum arata , in rest cu nimic xD Iar sta mai bine cu Ishida din punctul meu de vedere xD
How cute ... Imi place acest cuplu. Categoric se potrivesc ... S-scuze pentru cei care cred ca nu se potrivesc eu mi-am exprimat parerea Smile
Era fain acum sa deschidem cate un thread pentru fiecare potential cuplu, si avand in vedere numarul personajelor din Bleach, iesea ceva.
Scorbura 'cupluri' isi are locul pe aici - http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=1101
Thread closed. (And they don't fit, damnit, IchigoRukia ftw)