Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce parere aveti despre Animezup ?

#41
Foarte interesant acest forum ^^ Imi place mult.
@Descoperire:
Era foarte deprimata ca forumul animax numai este asa ca m-am gandit sa incerc si altceva (mai nou) . Am cautat pe google niste forumuri, unele uitate iar unele chiar foarte reusite printre acestea si Animezup!

Datorita lui de cateva zile stau numai in fata calculatorului, citind multe ficuri
Administratorii/Moderatorii au facut o treaba grozava cu acest forum! Este placut sa umbli pe acest forum, iti ocupa timpul liber. Insa acest lucru nu este singurul avantaj, spre deosebire de alte forumuri acesta in ingaduie sansa de a cunoaste noi persoane ^^ .
In acest forum te poti exprima liber si iti poti pune talentul la incercare^^!

#42
Hamm parere despre zup... Pai eu as spune "super tare" Smile imi place foarte mult.
Useri sunt foarte de treaba,adimini si moderatori la fel; in plus e plin de distractie si discutii, e perfect.
Si mai e si plin de fete frumoase 15 65
Nu mai bine continuati ceea ce faceti, ca faceti bine.
[Imagine: 25zqem1.png]

#43
E okay forum-ul, cateva mici probleme cu temele, dar in rest mi se pare ok. E complex si ma mira ca are atatea sub-forum-uri sau bine zis, alte site-uri care tin tot de zup. Pacat ca sunt useri care nu posteaza foarte serios si uneori se mai gasesc discutii care nici nu isi au locul. Uneori mi se pare genul de forum mult prea copilaresc dar este ok.

Oricum, este placut sa te afli pe forum si userii chiar sunt prietenosi. Imi place aici si sper sa ma acomodez destul de repede~ Per total, se poate si mai bine, dar asta tine de admini ;D Nu vreau sa ma bag.

#44
@Mad Scientist: In legatura cu temele, la ce probleme te referi? De unele sunt constient si o parte dintre acele probleme au fost sau vor fi rezolvate in viitoarea tema, care e acum in lucru. Daca mi-ai putea da un pm cu o lista ti-as fi recunoscator, poate sunt lucruri pe care le-am scapat din vedere si ar fi pacat sa nu le repar.

#45
First things first.

Am auzit de animezup acum mult mult timp, dar fiindca eram pe alte forumuri cu aceeasi tematica am hotarat ca nu are rost sa ma inscriu si aici. Apoi am lasat in pom tot ce tine de anime si manga. Mda ... Recent mi s-a facut dor de ele si fiindca tot urmeaza lunga vacanta de vara am zis "why not?".

Mi se pare foarte bine organizat si detine o multime de lucruri amuzante pe care abia astept sa le incerc. *evil grin*

#46
Ce pot spune eu am dat din greseala peste acest site.Am stat mult timp fara sa ma inregistrez da hai am zis sa incerc.Nu este un simplu site,aici am auzit pentru prima data termenul anime,aici am legat multe prietenii.Practic nu pot rezista o saptamana fara site-ul acesta.Se vede ca se lucreaza foarte mult si s-a lucrat pentru a fi acum la acest nivel.Poateca o sa v-a para ca scriu cam tot ce au spus si alti despre site dar fiecare are modul lui de privire catre acest site.Daca nu as fi intrat probabil ca nici nu stiam de termenul anime,nu aveam prieteni din alte colturi ale tari.Deci ce pot spune..tineti-o tot asa.Nu cred ca o sa uit niciodata acest site.Sa ne vedem si peste 10 ani (23 ani o sa am hmm frumos...)

#47
Salut, nu s-ar putea spune ca sunt noua pe aici ca am ceva timp de cand bantui site-ul asta dar niciodata nu am trecut pe aici so..... in primul rand vreau sa zic ca imi place mult site-ul si userii de pe el sunt foarte prietenosi ^_^ Imi place grafica, e foarte reusita. Va urez mult noroc si sa continuati tot asa pupic
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24539 O dorinta....oare se poate indeplini? ( one-shot)
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=22963 Te iubesc, te doresc, doar incerc sa te amagesc!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=13236 - vampiri? atunci ai venit la locul cu crini



#48
Sunt si eu intr-un fel noua . LA prima vredere , foeumul arata excelent . VAzut de si mai aproape este perfect . Imi place regula de ''40 de raduri ''.

Cum am aflat de el ..... poi ma plictiseam , si ce sa fac eu , ia si trimite mail unui moderator de pe animax forum si vrezi cand se redeschide forumul . Nu am aflat , insa , mozii mi-au dat o lista cu cele mai bune forumuri anime . Si cum am vazut primul site , am zis .... are la sfarsit zup ..... weird (nush dc 21 ) si am luat al 2-lea site .... fa-ti cont ....da fara sa vezi forumul .... cea mai mare prostie xD . Ficuri abandonate dupa primul post . SI am zis , ia sa-l vad pe animezup....si iata-ma aici , cu inima in 2 bucati .
Miss animax forum 20

Edit- o sa-mi ia ceva sa ma obisnuiesc . E mai ''dezvoltat decat Animax Forum .
[Imagine: chibi_5248.gif]
, chibi-ul lui

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

#49
Am aflat de site cand cautam un forum despre kuroshitsuji (mania mea xD).So,am gasit un post pe forum care era legat de kuroshitsuji si mi-am spus "Gata,trebuie sa ma inregistrez 71".Am mai avut cont pe site acum vreo 2-3 ani,dar nu am mai intrat de mult,parola si username-ul nu mai am nici o sansa sa le mai stiu.Site-ul e unul profesionist,dar in acelasi timp are o tema prietenoasa,care face userii sa se inscrie.Aveti o gramada de topicuri,si asta ajuta enorm pentru ca oamenii vor sa-si spuna parerea in legatura cu diferite subiecte,iar daca nu au subiecte de discutie se vor plictisi repede de forum.Ador generatorul de quiz-uri xD.Imi place site-ul si sper sa devin un membru activ,pana atunci am numai cateva posturi 71
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#50
Pai am aflat de animezup de la o colega. Tot spunea in clasa ca este cel mai tare site. Yo nu prea ma inteleg cu ea...si nu i-am dat atentie. pana azi, cand m-am gandit sa vad shi yo ce e animezup.

Shi aku am aflat. este interesant acest site si ma bucur ca aveti Fan art forum! Smile Sper sa imi fac cati mai multi prieteni! La anime zup m-au atras oamenii de aici, catre sunt glumeti si foarte distractivi! Smile

Si imi doresc sa aveti din ce in ce mai ulti vizitatori si utilizatori! Smile Incantata de cunostinta, Flaw Smile

Bafta'




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)